Zobacz zdjęcia (5)
Oświetlenie, Ciężki Dym, ścianka za Parą Młodą, napis Miłość, Warszawa - zdjęcie 1
Oświetlenie, Ciężki Dym, ścianka za Parą Młodą, napis Miłość, Warszawa - zdjęcie 2 Oświetlenie, Ciężki Dym, ścianka za Parą Młodą, napis Miłość, Warszawa - zdjęcie 3 Oświetlenie, Ciężki Dym, ścianka za Parą Młodą, napis Miłość, Warszawa - zdjęcie 4 Oświetlenie, Ciężki Dym, ścianka za Parą Młodą, napis Miłość, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Oświetlenie, Ciężki Dym, ścianka za Parą Młodą, napis Miłość id:34838

Warszawa, mazowieckie

O nas

Przeżyjmy Państwa wesele wspólnie. Zajmujemy się oprawą świetlną wesel, koncertów, eventów oraz wszystkich wydarzeń, które potrzebują blasku. Dysponujemy dekoracją ledową oraz wysokiej klasy sprzętem oświetleniowym pod kątem architektonicznym i efektowym. Napis MIŁOŚĆ, taniec w chmurach, latarenki, lampiony i girlandy z żarówek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg propozycji.
Posiadamy ponad 20 różnych urządzeń oświetleniowych o różnym przeznaczenia. Łącznie do dyspozycji oddajemy ponad 200 urządzeń oświetleniowych, tym samym jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom.
Kreatywne oświetlenie to marka Creative Light Group, która sprawi, że każde wesele będzie niesamowitym przeżyciem dla zmysłów. Łącząc pasje z pracą zapewniamy kreatywne oświetlenie przyjęć weselnych. Dlaczego się tym zajmujemy? Bo wiemy, jak ważnym dniem jest ślub i chcemy w pełni dopasować przestrzeń do tej niezwykłej chwili. Magia barw, projekcje filmowe, podkreślenie podniosłości wydarzenia, klimatyczne i nastrojowe oświetlenie, które pozostanie na Waszych pamiątkowych zdjęciach, to elementy, o które dbamy. Poza standardowym podświetlaniem obiektów architektonicznych oferujemy Państwo kompleksowe oświetlenie dekoracyjne dla całej przestrzeni weselnej. Bądźmy razem podczas najważniejszej imprezy życia.
„Kiedy rzekł: – Niech się stanie Światło! – wtedy stała się Miłość. I wszystko, co stworzył, było doskonałe, i niczego już nie chciał przetwarzać."
Knut Hamsun
"Wiktoria"
Spotkajmy się na Państwa weselu

liczba odwiedzin: 2455

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie