Oświetlenie na wesele. Kreatywne Oświetlenie id:34838

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Oświetlenie na wesele. Kreatywne Oświetlenie

Sebastian Ostatnio widziany wczoraj
602-257...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
793-555...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 27-03-2018
Liczba odwiedzin: 393

Oferta Dekoracje światłem Warszawa

Przeżyjmy Państwa wesele wspólnie. Zajmujemy się oprawą świetlną wesel, koncertów, eventów oraz wszystkich wydarzeń, które potrzebują blasku. Dysponujemy dekoracją ledową oraz wysokiej klasy sprzętem oświetleniowym pod kątem architektonicznym i efektowym. Napis MIŁOŚĆ, taniec w chmurach, latarenki, lampiony i girlandy z żarówek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg propozycji.
Posiadamy ponad 20 różnych urządzeń oświetleniowych o różnym przeznaczenia. Łącznie do dyspozycji oddajemy ponad 200 urządzeń oświetleniowych, tym samym jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom.
Kreatywne oświetlenie to marka Creative Light Group, która sprawi, że każde wesele będzie niesamowitym przeżyciem dla zmysłów. Łącząc pasje z pracą zapewniamy kreatywne oświetlenie przyjęć weselnych. Dlaczego się tym zajmujemy? Bo wiemy, jak ważnym dniem jest ślub i chcemy w pełni dopasować przestrzeń do tej niezwykłej chwili. Magia barw, projekcje filmowe, podkreślenie podniosłości wydarzenia, klimatyczne i nastrojowe oświetlenie, które pozostanie na Waszych pamiątkowych zdjęciach, to elementy, o które dbamy. Poza standardowym podświetlaniem obiektów architektonicznych oferujemy Państwo kompleksowe oświetlenie dekoracyjne dla całej przestrzeni weselnej. Bądźmy razem podczas najważniejszej imprezy życia.
„Kiedy rzekł: – Niech się stanie Światło! – wtedy stała się Miłość. I wszystko, co stworzył, było doskonałe, i niczego już nie chciał przetwarzać."
Knut Hamsun
"Wiktoria"
Spotkajmy się na Państwa weselu

Opinie o Oświetlenie na wesele. Kreatywne Oświetlenie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Creative Light Group
Imię:Sebastian
Nazwisko:Kozioł
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:03-287

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.