Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Oświetlenie na wesele. Kreatywne Oświetlenie id:34838

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Oświetlenie na wesele. Kreatywne Oświetlenie

Sebastian Ostatnio widziany dzisiaj
602-257...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
793-555...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 27-03-2018
Liczba odwiedzin: 188

Oferta

Przeżyjmy Państwa wesele wspólnie. Zajmujemy się oprawą świetlną wesel, koncertów, eventów oraz wszystkich wydarzeń, które potrzebują blasku. Dysponujemy dekoracją ledową oraz wysokiej klasy sprzętem oświetleniowym pod kątem architektonicznym i efektowym. Napis MIŁOŚĆ, taniec w chmurach, latarenki, lampiony i girlandy z żarówek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg propozycji.
Posiadamy ponad 20 różnych urządzeń oświetleniowych o różnym przeznaczenia. Łącznie do dyspozycji oddajemy ponad 200 urządzeń oświetleniowych, tym samym jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom.
Kreatywne oświetlenie to marka Creative Light Group, która sprawi, że każde wesele będzie niesamowitym przeżyciem dla zmysłów. Łącząc pasje z pracą zapewniamy kreatywne oświetlenie przyjęć weselnych. Dlaczego się tym zajmujemy? Bo wiemy, jak ważnym dniem jest ślub i chcemy w pełni dopasować przestrzeń do tej niezwykłej chwili. Magia barw, projekcje filmowe, podkreślenie podniosłości wydarzenia, klimatyczne i nastrojowe oświetlenie, które pozostanie na Waszych pamiątkowych zdjęciach, to elementy, o które dbamy. Poza standardowym podświetlaniem obiektów architektonicznych oferujemy Państwo kompleksowe oświetlenie dekoracyjne dla całej przestrzeni weselnej. Bądźmy razem podczas najważniejszej imprezy życia.
„Kiedy rzekł: – Niech się stanie Światło! – wtedy stała się Miłość. I wszystko, co stworzył, było doskonałe, i niczego już nie chciał przetwarzać."
Knut Hamsun
"Wiktoria"
Spotkajmy się na Państwa weselu

Cennik

Dekoracja światłem
od 400 do 10000 / Wesele
Dopasujemy cenę i ofertę do Państwa potrzeb, jak i możliwości.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Creative Light Group
Imię:Sebastian
Nazwisko:Kozioł
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:03-287

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.