Zobacz zdjęcia (50)
Owl Heads - Fryzjer Mobilny Alicja Zgłobicka, Świętochłowice - zdjęcie 1
Owl Heads - Fryzjer Mobilny Alicja Zgłobicka, Świętochłowice - zdjęcie 2 Owl Heads - Fryzjer Mobilny Alicja Zgłobicka, Świętochłowice - zdjęcie 3 Owl Heads - Fryzjer Mobilny Alicja Zgłobicka, Świętochłowice - zdjęcie 4 Owl Heads - Fryzjer Mobilny Alicja Zgłobicka, Świętochłowice - zdjęcie 5
Owl Heads - Fryzjer Mobilny Alicja Zgłobicka, Świętochłowice - zdjęcie 6
1 / 50

Owl Heads - Fryzjer Mobilny Alicja Zgłobicka id:39562

Świętochłowice, śląskie
(6)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
721-035...

O nas

Specjalizacja:

  • dojazd do klienta

Zajmuję się fryzjerstwem już 11 lat! przez ten czas zdobyłam ogromne i różnorodne doświadczenie które sprawia że czuję się pewnie w tym co robię. Odkryłam swoją pasje w upięciach już w latach szkolnych i postanowiłam poświęcić się temu bez reszty. Tworzenie wyjątkowej kompozycji dopasowanej do okoliczności, stroju i charakteru Panny Młodej to dla mnie prawdziwe wyzwanie. Miałam przyjemność uczestniczyć w wielu wspaniałych uroczystościach. To ogromna zaleta mojej pracy – cieszę się mogąc co weekend być na wspaniałych ślubach w najpiękniejszych zakątkach Polski. Za każdym razem bycie częścią czyjegoś szczególnego dnia sprawia mi ogromną satysfakcję. To dla mnie zaszczyt móc sprawić że panna młoda będzie czuć się pięknie i wyjątkowo. Dzięki doświadczeniu i pasji do stylizacji ślubnej jestem w stanie wykreować fryzurę marzeń nawet dla najbardziej wymagającej Panny Młodej. Pozwól mi zająć się Twoimi włosami – będziesz zachwycona!
Pracuję na markach najwyższej jakości: GHD, OSIS.
Wykonuje również koloryzacje włosów oraz wszelkie pielęgnacje włosów.
*Upięcia ślubne widoczne na zdjęciach będących częścią tej prezentacji są mojego autorstwa.

Owl Heads - Fryzjer Mobilny Alicja Zgłobicka - film 1 Owl Heads - Fryzjer Mobilny Alicja Zgłobicka - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie Owl Heads- fryzjer mobilny (6)

Owl Heads - Fryzjer Mobilny Alicja Zgłobicka id:39562
Średnia ocen: 4,77 / 5 z 6 opinii
4,77
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
Katarzyna
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-07-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gliwice
Data dodania: 25-07-2021

Serdecznie polecam! Alicja jest bardzo ciepłą osobą, kontaktową, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Ślubna fryzura była dokładnie taka, jaką ustaliłyśmy, wspólnie dobrałyśmy dodatki, kwiaty, by efekt był idealnie dobrany do charakteru ślubu, sukni i dodatków. Pomimo tego że moje włosy zwykle nie trzymają żadnej fryzury, dodatkowo trafiła nam się bardzo wietrzna i deszczowa pogoda - fryzura wytrzymała, efekt był naturalny, taki, o jaki mi chodziło. Alicja czesała również dwie inne osoby na mój ślub, obie prezentowały się cudownie! Alicjo, dziękuje! :)

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-04-2021
Chorzów
Data dodania: 12-06-2021

Pani Alicja wykonała u mnie upięcie ślubne oraz fryzurę do sesji ślubnej. Pomimo tego, że nie byłam do końca przekonana do drugiej fryzury, ostatecznie wyszło świetnie!:) Sprawiła, że czułam się naprawdę wyjątkowo, a zdjęcia wyszły przepiękne! Alicja potrafi doradzić
i dobrać odpowiednie upięcie zarówno do twarzy jak i do stylu sukni ślubnej. Bardzo się cieszę, że jej zaufałam i gorąco polecam każdej Pannie Młodej!;)

Alicja Zgłobicka
12-06-2021

Bardzo Dziękuje 😇 Pozdrawiam serdecznie 🤗

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Gliwice
Data dodania: 21-09-2020

Alicja to właściwa osoba na właściwym miejscu. Jest ciepła, uśmiechnięta, przygotowana do pracy, świetna technicznie i bardzo profesjonalna. SŁUCHA potrzeb klienta, co jest rzadkością, potrafi super doradzić i tworzy wspaniałe upięcia, które przetrwają nawet najdziksze imprezy. Bardzo, bardzo, bardzo polecam i dziękuję za piękne uczesanie ślubne :) Karolina

Oliwia
Oliwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2020
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Katowice
Data dodania: 11-09-2020

Z całego serca polecam Alicję! Moja fryzura trzymała się do samego rana pomimo wysokiej temperatury, tańców i skoków oraz długich i ciężkich włosów. Alicja jest cudowna, kontakt z nią jest rewelacyjny, sprzęt i higiena pracy - na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję Alicja :)

Natalia
Natalia
4.60
 / 5
Data ślubu: 21-08-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Chorzów
Data dodania: 22-08-2020

Moja fryzura ślubna była wspaniała! Pięknie upleciona i wykończona naprawdę ze smakiem z wykorzystaniem żywych kwiatów, widać, że Alicja wie co robi. Włosy pięknie dopełniły stylizację, stanowiły całość z makijażem i suknią ślubną, a usługa przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Mój jedyny zarzut, za który czułam się zobowiązana odjąć jedną gwiazdkę to problemy z umówieniem fryzury ślubnej, które wpłynęły na moje późniejsze zaufanie - udało się spotkać dopiero za 3cim razem. Ostatecznie jednak wyszło wspaniale i mogę polecić Alicję każdemu, kto chce mieć piękną fryzurę na swój ślub :) pozdrawiam :)

Sonia
Sonia
4.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kolonowskie
Data dodania: 03-10-2021

Upiecie slubne jak najbardziej na plus, wyszło bardzo dobrze, trzymało się większość część nocy. Na minus duży problem z dobraniem terminu fryzury próbnej, przekładanie, odkładanie oraz spóźnienie w dniu fryzury próbnej oraz co ważniejsze w dniu ślubu, co nie ukrywam trochę stresowało. Dlatego za dołożony stres 4, nie 5gwiazdek:)

Kontakt Owl Heads- fryzjer mobilny

Nazwa firmy: Owl Heads- fryzjer mobilny
Imię i nazwisko: Alicja Zgłobicka
Adres: Świętochłowice, ul. ,, 41-600, woj. śląskie
721-035...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10844
Zadzwoń
721-035...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie