Pałac *Mała Wieś* id:30562

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
782-404...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Grójec, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 06-09-2017
Liczba odwiedzin: 217

Oferta

WYJĄTKOWE MIEJSCE DLA WYJĄTKOWYCH CHWIL.
O NASZYCH WESELACH MÓWIĄ POKOLENIA!

Nowa Oranżeria
Zachwyca swoim wyglądem, dzięki architektonicznemu nawiązaniu do XVIII-wiecznych pomarańczarni. Zlokalizowana pośród drzew Nowa Oranżeria to dwie, niezwykle wyszukane, bogato wykończone sale balowe, dedykowane wyjątkowym przyjęciom, jakim niewątpliwe są wesela. Sala Wielka czeka nawet na 400 Gości, natomiast Sala Klubowa przyjmie do 150 osób. Obie mają zachwycający widok na piękny Ogród Francuski, który sąsiaduje z parkiem. Wymarzone miejsce na przyjęcie weselne.

Wykwintne menu
Ponad 230 lat pałacowej historii zobowiązuje do zachowania najwyższych standardów serwowanych dań. Dlatego nasza oferta to karuzela rozmaitości, która nie tylko spełnia oczekiwania Gości, ale jest prekursorem w odkrywaniu niecodziennych połączeń smaków. Dania weselne są niewątpliwie pyszne, ale w pamięci pozostają również z uwagi na elegancki sposób ich podania. Dysponujemy również pełnym asortymentem alkoholi, a pałacowa piwniczka skrywa ciekawe wina ze świata.

Atrakcje weselne
Marzy się Wam ślub w plenerze? Przygotujemy go w urokliwej gloriecie, jaka znajduje się tuż przy Nowej Oranżerii. Natomiast samą uroczystość może uświetnić jedna z wielu gastronomicznych atrakcji, jakie oferujemy: live cooking, live carving, bufety tematyczne, bufety słodkie, opieka barmańska, a nawet sommelierska. Organizacja wesela to dla nas wielka przyjemność - zapewnimy Wam wszelką pomoc w organizacji atrakcji na Wasze wesele. Młoda Para otrzyma nocleg w Apartamencie Małżeńskim w prezencie od Pałacu Mała Wieś.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia