Zobacz zdjęcia (1)
Pałac w Wojnowicach, Wojnowice - zdjęcie 1
1 / 1

Pałac w Wojnowicach id:27064

Wojnowice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny
  • hotel na wesele
  • pałac, dworek, zamek
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem
  • namiot na wesele

Okolica, miejsce

  • wesele w plenerze

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie
  • bal sylwestrowy

W okolicy można spotkać wiele ciekawych restauracji, lecz taka jakPałac w Wojnowicach, jest tylko jedna - niepowtarzalna. Żadne budowlane sztuczki, ani "cuda" z gipsu nie są w stanie zastapić atmosfery starych, pełnych tajemnic murów pałacowych, wypełnionych zabytkowymi meblami, dziełami sztuki, starymi przedmiotami oraz fotografiami. Również park, który otacza pałac, jest niewątpliwie najpiękniejszym w okolicy miejscem na plenery fotograficzne, filmowe oraz malarskie. Nie sposób osiągnąć w krótkim czasie dostojeństwa i cienia stupięćdziesiątletnich drzew we wspaniałym parku nad którego obecnym wyglądem pracowały pokolenia ogrodników.Tradycyjnym ukoronowaniem tego jedynego, najpiękniejszego w życiu, dnia ślubu dwojga kochających się ludzi jest wesele. Nie jest łatwo sprawić aby było ono piękne, miało odpowiednią oprawę i było doskonale zorganizowane. Dlatego najlepiej powierzyć jego przygotowanie osobom kompetentnym i solidnym.
Nie tylko zorganizujemy niezapomnianą, wystawną i elegancką ucztę dla podniebienia i oka, dla której warto zapomnieć na jeden, dwa dni o kaloriach i dietach, ale również doradzimy i pomożemy przy wyborze oprawy muzycznej, zaplanowaniu pleneru fotograficznego i filmowego...Pałac w Wojnowicach to wspaniałe miejsce, idealne na wesele marzeń.
Wesela odbywają się w nastrojowej, stylowo wykończonej sali dla 100 osób, lecz dodatkową, prawdziwą radość daje możliwość spacerowania po pełnym atrakcji, 4,5-hektarowym, przypałacowym parku, ze starodrzewiem i ciekawymi aranżacjami ogrodowo-parkowymi, ze stawem i zwierzyńcem.

Nasze atuty, prócz niezwykłego miejsca, to doświadczenie w organizacji wesel, profesjonalne zaplecze, miły personel, rozsądne ceny.
Na życzenie, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego może udzielić ślubu u nas, w pałacu, bez konieczności wyjazdu do miasta.

Nasi zadowoleni klienci wracają do nas by zorganizować chrzciny, roczki, komunie, urodziny, czy tylko zaszaleć na balu sylwestrowym...

Dla nowożeńców udostępniamy gratis piękny, zabytkowy apartament. Hotele w odległości 7 km, z możliwością przewiezienia gości.

Oferujemy wiele dodatkowych atrakcji, jak ceremonia wystrzału z armaty, przejażdżka dorożką, pokazy rycerskie, możliwość dodatkowego grilla... Może być tradycyjnie, lub też z dozą ekstrawagancji, na sali lub pod namiotem. Z prawdziwą przyjemnością podejmiemy się realizacji każdego wyzwania i niestandardowego pomysłu.

Oferujemy smaczną, europejską kuchnię, wypróbowaną wielokrotnie w czasie wesel
i innych uroczystości.
Na życzenie, nasi kucharze przyrządzą każdą potrawę...

 

liczba odwiedzin: 1665

Popularne miasta w okolicy