P.A.M.Studio .Kamerzysta i fotograf ślubny. id:4348

Białystok, podlaskie
(2)
Dodaj opinię
604-977...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • full HD
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
Dlaczego warto korzystać z naszych usług ?
1.Nawiązujesz współpracę ze stabilną firmą.
2.Masz gwarancję ostatecznej ceny, już w dniu zawarcia umowy.
3.Wiesz,że otrzymasz produkt najwyższej jakości.
Oferta jasna i prosta. Film dynamiczny, bez dłużyzn i nudy. Nagranie 2 kamerowe , nagranie z wysięgnika, nietuzinkowe , profesjonalne zdjęcia.
Jako nieliczni dysponujemy wysięgnikiem kamerowym do 5 m wysokości z niezależną kamerą sterowaną pilotem.Wysięgnik ma oddzielny monitor podglądowy oraz niezależną lampę doświetlającą. Dzięki nagraniu z kamery naramiennej i z wysięgnika zmontowany film nabiera dynamiki.Zestawy doświetlające są używane tylko gdy jest to niezbędne.Dźwięk nagrywany jest poza mikrofonami nakamerowymi niezależnym profesjonalnym rejestratorem dźwięku.Daje to bardzo dobrą jakość dźwięku. Zestawy doświetlające są używane tylko gdy jest to niezbędne.Kamery nowej generacji , którymi pracujemy nie wymagają dużej ilości światła. Nagranie ma bardzo dobrą jakość nawet przy słabych warunkach oświetleniowych.
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Kamerzysta na wesele Białystok

Oferta

Film + zdjęcia
PROMOCJA 2019 .KAŻDY PAKIET Z RABATEM 500 ZŁ. JESZCE TYLKO 5 UMÓW W PROMOCYJNEJ CENIE.
Każdy pakiet zawiera skrót w postaci teledysku.
Pakiet Standard - VIDEO+ FOTO- 3100 zł
Filmowanie i zdjęcia od przyjazdu Państwa Młodych do miejsca zaślubin.Całość ceremonii zaślubin, życzenia gości, przyjazd na salę weselną, całość wesela do oczepin i tortu włącznie.
Film 2 godzinny, na na płytach DVD. Nagranie na sali weselnej z w użyciem kranu kamerowego z niezależną kamerą( uzależnione od wysokości sali). Wersja filmu na pendriv w cenie . MInimum 500 zdjęć na płycie DVD.
Przez całość wesela pracują 2 osoby.

1.Pakiet-Standard PLUS-VIDEO+FOTO - 3800 zł Filmowanie i zdjęcia od przygotowań do oczepin i tortu.Jedna kamera + aparat ( pracują 2 osoby). W cenie nagranie z wysięgnika wys. do 5 m (kranu kamerowego) z niezależną kamerą.
Dźwięk nagrywany jest niezależnym rejestratorem Otrzymują Państwo 3-płytowy film z całej uroczystości - zmontowany film trwa 3 godziny (długość uzależniona jest od wymagań klienta). Płyty DVD posiadają nadruki na płytach w fotograficznej jakości, ekskluzywne etui, zdjęcia w jakości cyfrowej na płytce DVD minimum 500 sztuk.
Wersja filmu na pendriv-ie

2.Pakiet Złoty - VIDEO + FOTO - 4400 zł
Filmowanie i zdjęcia od przygotowań do oczepin i tortu(pracują 2 osoby). Filmowanie i zdjęcia z użyciem 2 kamer+ kamera na wysięgniku
(kranu kamerowego) z niezależną kamerą. do 5m.Dźwięk nagrywany jest niezależnym rejestratorem
Otrzymują Państwo 3-płytowy film z całej uroczystości -zmontowany film trwa 3 godziny (długość uzależniona jest od wymagań klienta).Płyty DVD posiadają nadruki na płytach w fotograficznej jakości, ekskluzywne etui. Zdjęcia w jakości cyfrowej na płytce DVD minimum 800 szt.
W cenie plener zdjęciowy w dowolnym terminie i miejscu. Wersja fiilmu na pendriv-ie

3.Pakiet Premium- VIDEO+ FOTO 5100 zł. Filmowanie i zdjęcia od przygotowań do oczepin i tortu( pracują 2 osoby, kamerzysta i fotograf/kamerzysta). Filmowanie i zdjęcia z użyciem 2 kamer+ kamera na wysięgniku (kran kamerowy) z niezależną kamerą.(do 5 m).Dźwięk nagrywany jest niezależnym rejestratorem
Otrzymują Państwo 3- płytowy film z całej uroczystości .- Zmontowany film trwa 3 godziny
(długość uzależniona jest od wymagańklienta).Płyty DVD posiadają nadruki na płytach w fotograficznej jakości, ekskluzywne etui. Zdjęcia wjakości cyfrowej na płytce DVD minimum 800 szt.
W cenie plener zdjęciowy i filmowy w dowolnym terminie i miejscu. Wersja fiilmu na pendriv-ie.
4.Pakiet Prestiż - VIDEO+ FOTO - 5600zł.
Filmowanie i zdjęcia od przygotowań do oczepin i tortu. Pracują 3 osoby (fotograf + 2 kamerzystów + nagranie z wysięgnika (kranu kamerowego) z niezależną kamerą. do 5 m.
Plener filmowy i zdjęciowy w dowolnym terminie.
Dźwięk nagrywany jest niezależnym rejestratorem Otrzymują Państwo 3-płytowy film z całej uroczystości - zmontowany film trwa 3 godziny (długość uzależniona jest od wymagań klienta). Płyty DVD posiadają nadruki na płytach w fotograficznej jakości, ekskluzywne etui. Dodatkowo 3 kopie filmu.Film z pleneru na oddzielnej płycie z nadrukiem. Zdjęcia w jakości cyfrowej na płycie DVD minimum 1000 szt. Wersja filmu na pendriv-ie oraz 60 zdjęć format "pocztówkowy " w albumie +10 zdjęć portretowych A4
Film
PROMOCJA 2019 .KAŻDY PAKIET Z RABATEM 500 ZŁ. JESZCE TYLKO 5 UMÓW W PROMOCYJNEJ CENIE.
1.Pakiet FILM STANDARD - 2400 zł.
Filmowanie wesela od przygotowań do oczepin i tortu włącznie.Otrzymują Państwo 3-płytowy
film z całej uroczystości - zmontowany film trwa 3 godziny (długość uzależniona jest od wymagań klienta) .Płyty DVD posiadają nadruki na płytach w fotograficznej jakości, ekskluzywne etui.
Wersja filmu na pendriv-ie

2.Pakiet FILM Premium - 3100 zł
Filmowanie wesela od przygotowań do oczepin i tortu włącznie.Otrzymują Państwo 3-płytowy
film z całej uroczystości - zmontowany film trwa 3 godziny (długość uzależniona jest od wymagań klienta) .Płyty DVD posiadają nadruki na płytach w fotograficznej jakości, ekskluzywne etui.
Przez całość wesela pracuje 2 kamerzystów + kamera na wysięgniku. Wersja filmu na pendriv-ie.

3.Pakiet FILM Premium plus -3600 zł
Filmowanie wesela od przygotowań do oczepin i tortu włącznie.Otrzymują Państwo 3-płytowy film
z całej uroczystości - zmontowany film trwa 3 godziny (długość uzależniona jest od wymagań klienta) .Płyty DVD posiadają nadruki na płytach w fotograficznej jakości, ekskluzywne etui.Przez całość wesela pracuje 2 kamerzystów + kamera na wysięgniku. Wersja filmu na pendriv-ie.

Dodatkowo plener filmowy w dowolnym terminie i dodatkowa kopia filmu
Rezygnując z tradycyjnych płyt DVD, film na pendriv-ie okolicznościowym w etui w cenie każdego pakietu.
Zdjęcia
PROMOCJA 2019 .KAŻDY PAKIET Z RABATEM 500 ZŁ. JESZCE TYLKO 5 UMÓW W PROMOCYJNEJ CENIE.
1.Pakiet FOTO -Standard 1800 zł
Zdjęcia minimum 400 zdjęć od przygotowań do oczepin i tortu. Wszystkie zdjęcia gotowe do druku w cyfrowej jakości na płycie DVD
+ 40 zdjęć wywołanych na papierze.
3.Pakiet FOTO - Złoty 2400 zł
Minimum 600 zdjęć gotowych do druku ,od przygotowań do oczepin i tortu.
W pakiecie sesja plenerowa w wybranym miejscu i terminie ( 200 zdjęć).Wszystkie zdjęcia w cyfrowej
jakości na płycie DVD.i na pendrivi-e
+ 60 zdjęć wywołanych na papierze.
3.Pakiet FOTO premium - 2800 zł
Minimum 1000 zdjęć gotowych do druku,
od przygotowań do oczepin i tortu + sesja plenerowa w wybranym miejscu i dowolnym terminie (200 zdjęć). Zdjęcia na płycie DVD i na pendrivi-e
+80 zdjęć na papierze.
Pakiet FOTO Prestiż 3400 zł
Pracuje 2 fotografów
Minimum 1000 zdjęć gotowych do druku + reportaż filmowy 1 godz. z wesela na płycie DVD lub pendriv
( film profesjonalnie zmontowany). Usługa od przygotowań do oczepin i tortu + sesja plenerowa zdjęciowa w wybranym miejscu i dowolnym terminie z elementami filmu z pleneru . Zdjęcia na płycie DVD i na pendrivi-e +80 zdjęć na papierze .

Opinie (2)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
P.A.M.Studio .Kamerzysta i fotograf ślubny. id:4348
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
G
Gość
5.00
 / 5
Data dodania: 07-07-2014
KOntakt bez jakichkolwiek uwag.Tak przed jak i po weselu. Film i zdjęcia Bardzo nam się podobają. Najważniejsze ,że nie ma nudy i dłużyzn. Jakość super.
Polecamy w 100 %
t
tecza
5.00
 / 5
Data dodania: 12-01-2011
Oferta jasna.Obsługa i efekt pracy profesjonalny.
Kontakt przed i po filmowaniu wesela bardzo dobry.Cena jest przystępna biorąc pod uwagę zakres usługi i jej jakość.Sesja fotograficzna trwa długo ale efekt jest super.
Polecam
P.A.M.Studio

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:P.A.M. Studio
Imię i nazwisko:Tadeusz Matyskiel
Adres:Białystok
woj. podlaskie
Kontakt w godzinach:
Pn:08:00 - 22:00
Wt:08:00 - 22:00
Śr:08:00 - 22:00
Cz:08:00 - 22:00
Pt:08:00 - 22:00
Sb:08:00 - 22:00
Nd:08:00 - 22:00
604-977...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 17-11-2010, liczba odwiedzin: 10217
Telefon
604-977...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie