Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 2

P.A.M.Studio .Kamerzysta i fotograf ślubny. id:4348

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
P.A.M.Studio .Kamerzysta i fotograf ślubny.

Ostatnio widziany 11-01-2018
604-977...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (2)
Białystok, podlaskie
Data dodania: 17-11-2010
Liczba odwiedzin: 9035

Oferta

Dlaczego warto korzystać z naszych usług ?
1.Nawiązujesz współpracę ze stabilną firmą.
2.Masz gwarancję ostatecznej ceny, już w dniu zawarcia umowy.
3.Wiesz,że otrzymasz produkt najwyższej jakości.
Oferta jasna i prosta. Film dynamiczny, bez dłużyzn i nudy. Nagranie 2 kamerowe , nagranie z wysięgnika, nietuzinkowe , profesjonalne zdjęcia.
Jako nieliczni dysponujemy wysięgnikiem kamerowym do 5 m wysokości z niezależną kamerą sterowaną pilotem.Wysięgnik ma oddzielny monitor podglądowy oraz niezależną lampę doświetlającą. Dzięki nagraniu z kamery naramiennej i z wysięgnika zmontowany film nabiera dynamiki.Zestawy doświetlające są używane tylko gdy jest to niezbędne.Dźwięk nagrywany jest poza mikrofonami nakamerowymi niezależnym profesjonalnym rejestratorem dźwięku.Daje to bardzo dobrą jakość dźwięku. Zestawy doświetlające są używane tylko gdy jest to niezbędne.Kamery nowej generacji , którymi pracujemy nie wymagają dużej ilości światła. Nagranie ma bardzo dobrą jakość nawet przy słabych warunkach oświetleniowych.

Rodzaj:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
2900 / komplet
Rabat 10% na wesela w piątki i niedziele przez cały rok 2018.
Rabat 10 % na wszystkie pakiety od października 2017 do kwietnia 2018.
Działamy w promieniu do 140 km od Białegostoku,
Pełna oferta na naszej stronie .Zapraszamy.
Pakiet Standard - VIDEO+ FOTO- 2900 zł
Filmowanie i zdjęcia od przyjazdu Państwa Młodych do miejsca zaślubin.Całość ceremonii zaślubin, życzenia gości, przyjazd na salę weselną, całość wesela do oczepin i tortu włącznie.( nie później niż do godziny 1)
Film 2 godzinny, na na płytach DVD. Nagranie na sali weselnej z w użyciem kranu kamerowego
( uzależnione od wysokości sali). Wersja na pendriv w cenie . MInimum 500 zdjęć na płycie DVD.
Przez całość wesela pracują 2 osoby.

1.Pakiet - Standard PLUS -VIDEO + FOTO - 3400 zł Filmowanie i zdjęcia od przygotowań do oczepin i tortu.Jedna kamera + aparat ( pracują 2 osoby). W cenie nagranie z wysięgnika wys. do 5 m (kranu kamerowego) z niezależną kamerą.
Dźwięk nagrywany jest niezależnym rejestratorem Otrzymują Państwo 3-płytowy film z całej uroczystości - zmontowany film trwa 3 godziny (długość uzależniona jest od wymagań klienta). Płyty DVD posiadają nadruki na płytach w fotograficznej jakości, ekskluzywne etui, zdjęcia w jakości cyfrowej na płytce DVD minimum 500 sztuk.
Wersja filmu na pendriv-ie

2.Pakiet Złoty - VIDEO + FOTO - 3800 zł
Filmowanie i zdjęcia od przygotowań do oczepin i tortu(pracują 2 osoby). Filmowanie i zdjęcia z użyciem 2 kamer+ kamera na wysięgniku
(kranu kamerowego) z niezależną kamerą. do 5m.Dźwięk nagrywany jest niezależnym rejestratorem
Otrzymują Państwo 3-płytowy film z całej uroczystości -zmontowany film trwa 3 godziny (długość uzależniona jest od wymagań klienta).Płyty DVD posiadają nadruki na płytach w fotograficznej jakości, ekskluzywne etui. Zdjęcia w jakości cyfrowej na płytce DVD minimum 800 szt. W cenie plener zdjęciowy w dowolnym terminie i miejscu. Wersja fiilmu na pendriv-ie

3.Pakiet Premium- VIDEO+ FOTO 4300 zł. Filmowanie i zdjęcia od przygotowań do oczepin i tortu( pracują 2 osoby, kamerzysta i fotograf/kamerzysta). Filmowanie i zdjęcia z użyciem 2 kamer+ kamera na wysięgniku (kran kamerowy) z niezależną kamerą.(do 5 m).Dźwięk nagrywany jest niezależnym rejestratorem
Otrzymują Państwo 3- płytowy film z całej uroczystości .- Zmontowany film trwa 3 godziny
(długość uzależniona jest od wymagań klienta).Płyty DVD posiadają nadruki na płytach w fotograficznej jakości, ekskluzywne etui. Zdjęcia wjakości cyfrowej na płytce DVD minimum 800 szt. W cenie plener zdjęciowy i filmowy w dowolnym terminie i miejscu. Wersja filmu na pendriv-ie.
4.Pakiet Prestiż - VIDEO+ FOTO - 4900 zł.
Filmowanie i zdjęcia od przygotowań do oczepin i tortu. Pracują 3 osoby (fotograf + 2 kamerzystów + nagranie z wysięgnika (kranu kamerowego) z niezależną kamerą. do 5 m.
Plener filmowy i zdjęciowy w dowolnym terminie.
Dźwięk nagrywany jest niezależnym rejestratorem Otrzymują Państwo 3-płytowy film z całej uroczystości - zmontowany film trwa 3 godziny (długość uzależniona jest od wymagań klienta). Płyty DVD posiadają nadruki na płytach w fotograficznej jakości, ekskluzywne etui. Dodatkowo 3 kopie filmu.Film z pleneru na oddzielnej płycie z nadrukiem. Zdjęcia w jakości cyfrowej na płycie DVD minimum 1000 szt. Wersja filmu na pendriv-ie oraz 60 zdjęć format "pocztówkowy " w albumie +10 zdjęć portretowych A4
5.Pakiet Prestiż PLUS-VIDEO+FOTO-5400 zł. Filmowanie i zdjęcia od wizyty u fryzjera, kosmetyczki,przygotowania w domach P.Mlodych ,całość uroczystości zaślubin, przyjęcie weselne do oczepin i tortu. Pracują 3 osoby (fotograf + 2 kamerzystów + nagranie z wysięgnika (kranu kamerowego) z niezależną kamerą.do 5 m).Dźwięk nagrywany jest niezależnym rejestratorem
Plener filmowy i zdjęciowy w dowolnym terminie.Otrzymują Państwo 3- płytowy film z całej uroczystości - zmontowany film trwa 3 godziny (długość uzależniona jest od wymagań klienta).Skrót z wesela 1 godz. Płyty DVD posiadają nadruki na płytach w fotograficznej jakości, ekskluzywne etui. Dodatkowo 3 kopie filmu.Film z pleneru na oddzielnej płycie z nadrukiem. Zdjęcia w jakości cyfrowej na płycie DVD i pendriv-ie minimum 1000 szt. W cenie wersja filmu na pendriv-ie oraz 80 zdjęć w albumie- format "pocztówkowy " +10 zdjęć portretowych A 4.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: P.A.M.Studio .Kamerzysta i fotograf ślubny. id:4348
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Gość
Gość
(5)
Dodano: 07-07-2014
KOntakt bez jakichkolwiek uwag.Tak przed jak i po weselu. Film i zdjęcia Bardzo nam się podobają. Najważniejsze ,że nie ma nudy i dłużyzn. Jakość super.
Polecamy w 100 %
tecza
tecza
(5)
Dodano: 12-01-2011
Oferta jasna.Obsługa i efekt pracy profesjonalny.
Kontakt przed i po filmowaniu wesela bardzo dobry.Cena jest przystępna biorąc pod uwagę zakres usługi i jej jakość.Sesja fotograficzna trwa długo ale efekt jest super.
Polecam

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:P.A.M. Studio
Imię:Tadeusz
Nazwisko:Matyskiel
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok

Godziny pracy

Pn:08:00 - 22:00
Wt:08:00 - 22:00
Śr:08:00 - 22:00
Cz:08:00 - 22:00
Pt:08:00 - 22:00
Sb:08:00 - 22:00
Nd:08:00 - 22:00

Nowe ogłoszenia