Zobacz zdjęcia (5)
Pani Tuli Pana piękne zaproszenia ślubne i dodatki, Bytom - zdjęcie 1
Pani Tuli Pana piękne zaproszenia ślubne i dodatki, Bytom - zdjęcie 2 Pani Tuli Pana piękne zaproszenia ślubne i dodatki, Bytom - zdjęcie 3 Pani Tuli Pana piękne zaproszenia ślubne i dodatki, Bytom - zdjęcie 4 Pani Tuli Pana piękne zaproszenia ślubne i dodatki, Bytom - zdjęcie 5
1 / 5

Pani Tuli Pana piękne zaproszenia ślubne i dodatki id:10953

Bytom, śląskie

O nas

Nasza firma została stworzona z myślą o osobach zaangażowanych w przygotowanie ślubów, jak i innych imprez okolicznościowych, które poszukują nietuzinkowej i subtelnej oprawy graficznej.
Chciałyśmy stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie ciekawą alternatywę dla tradycyjnej oprawy graficznej. Takie rozwiązania na pewno zachwycą Państwa gości, jak również zaskoczą pomysłowością i sprawią wiele radości. Nasze projekty wyróżniają się na tle innych, dlatego że stawiamy na nowoczesne, a zarazem unikatowe projekty.

Zaproszenia ślubne i dodatki to Państwa wizytówka, która również zdradza w jakim stylu odbędzie się uroczystość. W naszej ofercie znajdą Państwo elementy oprawy graficznej o wymiarach i formach standardowych, jak i niestandardowych czyli takich, które nie są na ogół dostępne w sklepach.

Staramy się, aby nasze projekty odzwierciedlały gusta i zamiłowania naszych klientów. Nasze projekty zawierają: zaproszenia ślubne, winietki ślubne, plany usadzeń gości, księgi gości, upominki dla gości, dekoracje ślubne wiszące i stojące itp. Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje.

Działamy na terenie Śląska i całej Polski
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Opinie Pani Tuli Pana (1)

Pani Tuli Pana piękne zaproszenia ślubne i dodatki id:10953
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
E
EWA
5.00
 / 5
Data dodania: 18-02-2014

Profesjonalne wykonanie, duża inwencja twórcza- bardzo polecam :)

liczba odwiedzin: 3953

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie