Zobacz zdjęcia (5)
Papier i Tusz zaproszenia i dekoracje ślubne, Strzelin - zdjęcie 1
Papier i Tusz zaproszenia i dekoracje ślubne, Strzelin - zdjęcie 2 Papier i Tusz zaproszenia i dekoracje ślubne, Strzelin - zdjęcie 3 Papier i Tusz zaproszenia i dekoracje ślubne, Strzelin - zdjęcie 4 Papier i Tusz zaproszenia i dekoracje ślubne, Strzelin - zdjęcie 5
1 / 5

Papier i Tusz zaproszenia i dekoracje ślubne id:50994

Strzelin, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Słów kilka o sobie to zawsze nie lada wyzwanie ;) Ale do rzeczy! Papier i Tusz to mała pracownia graficzna, którą tworzą Agnieszka i Krzysiek. Na co dzień profesjonalnie zajmujemy się grafiką, projektowaniem i organizacją wydarzeń. Od dłuższego już czasu chodziła nam po głowie myśl, aby nasze pasje przekuć na coś więcej. Bo jak długo można tworzyć zaproszenia i dodatki wyłącznie dla znajomych, i rodziny? Ci widząc nasze realizacje i zapał z jakim za każdym razem zabieramy się do pracy, oraz radość jaką ona wywołuje, namawiali nas na zajęcie się tym zawodowo. Dużo wody musiało upłynąć w rzekach i przejść wiele pór roku, abyśmy wreszcie podjęli decyzję.

I tak oto formalnie powstała pracownia Papier i Tusz, która znajomi z branży nazywają manufakturą ;) W branży ślubnej działamy nieprzerwanie od 2015 roku! Przede wszystkim projektujemy nieszablonowe zaproszenia ślubne, dekoracje i dodatki ślubne, ale też wszystko co z papierem związane. Cieszymy się bardzo, kiedy możemy zadbać o każdy papierowy szczegół Waszej uroczystości. Co ważne, wszystkie nasze realizacje wykonujemy sami, ręcznie, z użyciem najwyższej jakości papierów i druku. Te wszystkie ręcznie nakładane złocenia, srebrzenia, ręcznie składane koperty, to nasza codzienność. I choć czasami kręgosłup szwankuje a pewne słowa cisną się na usta, to i tak uparcie idziemy tą drogą. Drogą, która prowadzi nas prosto do Waszego serca i pozwala zobaczyć błysk w oku. Nie traćmy zatem czasu, poznajmy się lepiej już teraz.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Strzelin, , 57-100, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1845

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie