Party Makers id:21280

Oferta
Dodaj do plannera

PARTY MAKERS- rozkręcamy imprezy!

Party Makers to zespół muzyczny na każdą okazję. Podstawowy skład to duet: wokalistka oraz wokalista-klawiszowiec- istnieje możliwość dodatkowych osób w zespole, zarówno wokalistów jak i instrumentalistów (m.in. gitarzysta, saksofonista).

Nasze wieloletnie doświadczenie muzyczne i sceniczne jest bardzo bogate, a na swoim koncie mamy wiele osiągnięć o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej a także udział w telewizyjnych programach muzycznych (X FACTOR, Festiwal w Sopocie ).

Repertuar, który wykonujemy jest bardzo szeroki - od lat 60, 70, 80 aż po współczesne hity grane w stacjach radiowych - nie ma dla nas rzeczy niemożliwych ! Jesteśmy dla Was.

Do każdego wesela podchodzimy wyjątkowo chcąc zapewnić jak najlepsze wrażenia dodatkowymi atrakcjami. Prowadzimy całą imprezę z pasją, dobrym humorem i entuzjazmem zarażając tym samym gości weselnych optymizmem !

Wybierając nas masz gwarancję dobrej jakości muzyki, wspaniałej zabawy podczas oczepin i konkursów oraz uśmiechu, który nie zniknie aż do samego wschodu słońca :)


Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • kontrabas
  • saksofon

Skład:

  • wokalistka
  • wokalista

Cennik

Orientacyjna cena: 2200 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Party Makers
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Koszalin
Kod:75-016
Data dodania: 03-06-2016
Liczba odwiedzin: 192

Polecamy

Nowe ogłoszenia