Party Shakers - mobilny bar, barman na wesele, bar kawowy

od 999 do 9999 zł
Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
509-957...
726-584...

O nas

Party Shakers to grupa ludzi, która skupia w sobie to co najważniejsze w pracy za barem. Cechuje nas profesjonalizm, energia i otwartość na nowe wyzwania.
Doświadczenie które zdobyliśmy przez wiele lat pracy nauczyło nas, że pasja i zaangażowanie są konieczne, aby dobrze wykonywać ten zawód.

Kierujemy do Państwa ofertę, którą stworzyliśmy aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów. Znajdziecie w niej nie tylko obsługę barmańską na najwyższym poziomie, ale również bogate menu drinków. Aby wyglądały one jeszcze lepiej posiadamy szeroką gamę szklanek i kieliszków koktajlowych. Dekorowane świeżymi owocami, ziołami i kwiatami przyciągają uwagę każdego. Aby otrzymać doskonały smak używamy soków 100%, syropów renomowanej firmy - Monin oraz oryginalnych alkoholi. To wszystko serwowane jest na wyjątkowych mobilnych barach, które zostały zaprojektowane i wykonane na nasze indywidualne zamówienie.

Drink Bar

od 999 do 9999zł/ wesele

Obsługa barmańska

od 499 do 9999zł/ wesele

Bar Kawowy

od 900 do 9999zł/ wesele

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Kierujemy do Państwa elastyczna ofertę która można modyfikować w dowolny sposób. Została stworzona po wielokrotnych konsultacjach z Parami Młodymi, dlatego też każdy będzie z niej zadowolony.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza ofert wyróżnia się otwartością i elastycznością, poparta wieloletnim doświadczeniem i pozytywnym nastawieniem. Nie boimy się żadnych wyzwań!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nasza oferta jest wybierana ze względu na przejrzystość warunków współpracy oraz możliwość dostosowania się do każdych warunków. Bardzo często współpracujemy z parami, z którymi spotkaliśmy się wcześniej na innych przyjęciach.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Cechuje nas doświadczenie i zaangażowanie. Ciągle też się rozwijamy, doszkalamy i wyszukujemy nowości aby być na bierząco z obecnymi trendami.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej cenię sobie kontakt z nowymi osobami, poznawanie nowych miejsc.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Dzięki naszemu motto które brzmi: rób to co kochasz a nie będziesz musiał nigdy pracować :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Potwierdzają je liczne szkolenia branżowe nie tylko barmańskie ale również sommelierskie i baristyczne , oraz kurs barmański na poziomie Level A

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Posiadamy wiele dyplomów i certyfikatów ale jednym z najważniejszych jest zajęcie 3 oraz 7 miejsca w Otwartych Mistrzostwach Polskich Młodych Barmanów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Z parami młodymi współpracuje już od 2014 roku.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Zdarzały się nam już realizację przyjęć stylizowanych np. halloween, lata '80, w których dostosowywaliśmy się do panującego klimatu. Chętnie również weźmiemy udział w innych tego typu imprezach.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza praca rozpoczyna się około dwie godziny przed przyjęciem, tak aby w chwili wejścia gości na salę wszytko było już gotowe i trwa do godziny 3 w nocy

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od wielkości zlecenia, obsługuje je jeden lub dwóch wykwalifikowanych barmanów/barmanek.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Nasze mobilne bary dopasują się do każdego stylu. Ponadto używamy tylko składników renomowanych firm, a nasze drinki podawane są w kilku rodzajach kieliszków.

Języki obce, którymi się posługujemy.

W naszym zespole wszyscy posługują się językami: angielskim, niemieckim oraz rosyjskim.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Wiadomo, im wcześniej tym lepiej , aby być pewnym wolnego terminu. Jeśli jednak zdecydujesz się na mobilny bar tuż przed weselem, wystarczy że spotkamy się na kilka dni przed przyjęciem :)

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Na pierwszym spotkanie staramy się przedstawić jak wygląda nasza usługa, i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania, spotkanie jest oczywiście bez płatne.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Sposób kontaktu uzależniony jest od odległości oraz wolnego czasu pary młodej. W razie konieczności jesteśmy w stanie ustalić wszystko mobilnie. Na każde pytanie chętnie odpowiemy w każdej chwili.

Jaki jest styl naszej pracy?

Pracuje w stylu klasycznym z dużą dawką poczucia humoru i dobrego smaku. To wszystko oparte na doświadczeniu i zaangażowaniu we wszytko co robię.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Nie stawiamy sobie żadnych ograniczeń, wręcz przeciwnie chętnie podejmujemy nowe wyzwania .

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Staramy się przeprowadzić krótką rozmowę, tak aby poznać charakter i preferencje rozmówcy. Następnie przedstawiamy ofertę, która jest dostosowana do potrzeb klienta.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeżeli te ustalenia są zmieniane na tyle wcześnie, że jesteśmy w stanie do nich dostosować, nie stanowi to dla nas problemu.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Jest to moment podejścia większej grupy klientów w jednym momencie. Rozwiązanie jest jedno: uśmiech i dalsze prężne działanie.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Jednym z najzabawniejszym z perspektywy czasu wydarzeniem, było roztarganie sukni Panny Młodej. Rozwiązanie było szalone ale niebywale skuteczne. Pomogliśmy wykonać szybką naprawę za pomocą zszywacza.
PS. Suknia wytrzymała do końca przyjęcia :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt nie jest konieczny, jednak zachęcamy wszystkich klientów do przesyłania opinii i zdjęć z ich przyjęć. Czasami kontaktujemy się w celu odebrania pozostałości szkła, ale zazwyczaj załatwiamy to osobiście z lokalem lub salą.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Party Shakers
NIP: 6832104167
Imię i nazwisko: Mieszko Walasik
Adres: Kraków, Zakopiańska 9, 30-418, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 12:00 Nd: 13:00 - 20:00
509-957...
726-584...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4391
Zadzwoń
509-957...
726-584...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie