Zobacz zdjęcia (9)
Paulina Sarota - makijaż ślubny, okolicznościowy, do sesji zdjęciowych, Kraków - zdjęcie 1
Paulina Sarota - makijaż ślubny, okolicznościowy, do sesji zdjęciowych, Kraków - zdjęcie 2 Paulina Sarota - makijaż ślubny, okolicznościowy, do sesji zdjęciowych, Kraków - zdjęcie 3 Paulina Sarota - makijaż ślubny, okolicznościowy, do sesji zdjęciowych, Kraków - zdjęcie 4 Paulina Sarota - makijaż ślubny, okolicznościowy, do sesji zdjęciowych, Kraków - zdjęcie 5
Paulina Sarota - makijaż ślubny, okolicznościowy, do sesji zdjęciowych, Kraków - zdjęcie 6
1 / 9

Paulina Sarota - makijaż ślubny, okolicznościowy, do sesji zdjęciowych id:52002

250 zł / wizyta
Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
608-324...

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Profesjonalny makijaż ślubny:
1) pielęgnacja,
2) pełny makijaż z użyciem jedwabnych kępek rzęs,
3) utrwalenie,
4) zestaw do poprawek.

Makijaż ślubny musi być nienaganny, abyś podczas przygotowań, ceremonii oraz wielu godzin zabawy czuła się najpiękniejsza i absolutnie wyjątkowa. Razem z suknią i pozostałymi ozdobami powinien tworzyć harmonijną całość. Postaw więc na zaufaną osobę, na której umiejętności będziesz mogła liczyć.

Wszystkie z wykonywanych przeze mnie makijażu pięknie prezentują się zarówno w obiektywie aparatu czy kamery oraz na żywo - tak, jak będą widzieć Cię goście. Przykładam ogromną wagę do trwałości makijażu, abyś mogła swobodnie bawić się do białego rana, bez konieczności ciągłych poprawek.

MAKIJAŻ PRÓBNY

Każdy makijaż jest unikatowy i indywidualny - dopasowany do potrzeb i preferencji, kształtu twarzy czy podtonów cery, a każde spotkanie zaczynam od rozmowy, by jak najlepiej sprostać wymaganiom Panny Młodej. Używam sprawdzonych, najlepszych jakościowo kosmetyków, które gwarantują przepiękny i świeży wygląd. Bezwzględnie przestrzegam wszelkich reguł bezpieczeństwa oraz dbam o regularną dezynfekcję produktów i przedmiotów.

Bądź w pełni gotowa na ten długo planowany dzień. Niech jednym z elementów przygotowania będzie także makijaż próbny. Podczas takiego spotkania możemy wspólnie zaplanować Twój wymarzony makeup i przetestować, czy Twoje wyobrażenie opowiada rzeczywistości. Wspólnie sprawdzimy trwałość konkretnej kombinacji kosmetyków, aby mieć pewność, że w dniu ślubu wszystko będzie idealnie.

DOJAZD

Swoje usługi świadczę zarówno na terenie Krakowa, jak i w granicach 50 km wokół. Jeżeli planujesz ślub poza tym obszarem, napisz, a wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniem.
Oferuję dojazd do klienta lub możliwość umówienia się w moim studiu na północy Krakowa, w okolicach sklepu Ikea - na przykład w celu wykonania makijażu próbnego.

Oferta

Makijaż ślubny

250zł/ wizyta

Możliwość skorzystania z pakietów ślubnych:
Pakiet ślubny mini - 5 makijaży (Panna Młoda + 4 makijaże okolicznościowe)
Pakiet ślubny maxi - 7 makijaży (Panna Młoda + 6 makijaży okolicznościowych)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Paulina Sarota
Adres: Kraków, ul. ul. Ojcowska 88, 31-344, woj. małopolskie
608-324...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 660
Zadzwoń
608-324...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie