Pellicula Studio
O nas
W ofercie
- 4K
- full HD
- teledysk z wesela
Liczba kamerzystów
- 1 kamera
O nas
Organizujesz ślub, chrzciny, urodziny czy rocznicę i chcesz uwiecznić najważniejsze momenty z tego dnia? Zgłoś się do mnie!
Jestem absolwentką szkoły filmowej w Anglii i w tym roku zaczynam swoją przygodę z filmowaniem imprez okolicznościowych.
Zaczynam budować swoje portfolio i zbierać doświadczenie, dlatego oferuję atrakcyjną cenę za moje usługi! Wykonuje filmy rzetelnie i do każdego podchodzę indywidualnie. Oferuję również krótki czas realizacji!
Na wstępnej rozmowie ustalimy czego oczekujecie i stworzę dla Was wycenę.
Serdecznie zapraszam do kontaktu!
Opinie - Pellicula Studio (4)
Wspaniałe ujęcia najpiękniejszych chwil dnia naszego ślubu. Profesjonalizm i przyjazne podejście do klienta. Nagrywanie odbywało się w bardzo naturalnej atmosferze, a kamera nie rzucała się w oczy.
Dziękuję Wam za możliwość uwiecznienia Waszego dnia. Wspaniale było móc uczestniczyć w nim zza kamery!
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, mimo że dopiero zaczyna swoją karierę. Kasia wykazała się pełnym profesjonalizmem, otwartością na nasze pomysły i uchwyciła najważniejsze momenty w piękny sposób. Film przerósł nasze oczekiwania – starannie zmontowany, z doskonałą muzyką, oddaje emocje i atmosferę naszego dnia. Zdecydowanie polecam:)
Bardzo dziękuję za opinię, a przede wszystkim za zaufanie! To była dla mnie ogromna przyjemność móc uwiecznić dla Was ten piękny dzień ❤️
Właściwie nie mieliśmy brać usługi kamerzysty na nasze wesele, ale w ostatniej chwili znaleźliśmy ofertę Kasi i stwierdziliśmy, że zaryzykujemy :P I to była świetna decyzja!! Kasia prezentowała pełen profesjonalizm w działaniu w trakcie ustaleń, na weselu i po nim gdy dogadywaliśmy szczegóły zamówionego przez nas reportażu i teledysku. Materiały fajnie zmontowane z dobrze dobraną muzyką, świetnie się je ogląda i będą dla nas cudowną pamiątką❤️Poza tym Kasia w trakcie wesela była bardzo elastyczna i otwarta na pomysły, ale też uwzględniła wszystko co wcześniej sobie ustaliliśmy. Polecam z czystym sumieniem ☺️
Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa i zaufanie! 😊 Cieszę się, że mogłam być częścią Waszego wyjątkowego dnia i że efekt mojej pracy Wam się podoba. ❤️
Kontakt - Pellicula Studio
Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław
Polecamy
Nowe ogłoszenia
Blog ślubny
Polecamy z całego serca współpracę z Kasią! Super kontakt przez cały czas - od wymiany pierwszych wiadomości, przez podpisanie umowy, oczywiście dzień ślubu, ale również ustalanie szczegółów dot. reportażu już po samym ślubie i weselu. W teledysku i reportażu uchwycone wszystkie najważniejsze momenty, Kasia była przez całe wydarzenie zawsze w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie ❤️ dla szczególnie wymagających polecam wybrać dodatkowo opcję wysłania surowych materiałów - tutaj to już zupełnie można cofnąć się w czasie do tego najważniejszego dnia, z najmniejszymi szczegółami 🥰 Kasia to osoba przesympatyczna, która potrafi zarazić swoim spokojem i wesprzeć dobrym słowem w chwilach stresu, zaraża pozytywną energią przy jednoczesnym zachowaniu pełnego profesjonalizmu - czego chcieć więcej :)
Z całego serca dziękuję za te ciepłe słowa! Wasze zaufanie i możliwość towarzyszenia Wam w tym wyjątkowym dniu to dla mnie ogromny zaszczyt. Cieszę się, że miałam okazję z Wami współpracować i stworzyć dla Was tą pamiątkę! Jestem szczerze wzruszona ❤️