Pepa Studio - film ze ślubu, teledysk ślubny, filmowanie ślubu, dron

od 3500 do 6000 zł
Zielona Góra, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

O nas

Zapraszamy na nasza strone pepastudio, gdzie znajda Panstwo aktualna oferte. W razie pytan prosimy kontaktowac sie poprzez formularz zgloszeniowy na naszej stronie internetowej.
Nasze filmy odróżniają się znacząco od większości produkcji ślubnych. Wszystko przez naszą kreatywność, niezaspokojoną rządzę ciągłego doskonalenia się. Codziennie szukamy inspiracji a każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe.
Właśnie dlatego Pepa Studio jest wybierane najczęściej przez artystów i ludzi, którzy poszukują w życiu oryginalności... Szukamy ludzi wyjątkowych, miejsc inspirowanych naturalnością, smakiem i radością. Wolimy mniej ale z pasją i totalnym zaangażowaniem. Każdy film jest tkany ręcznie.
Nie pisz do nas jeżeli szukasz 60-120 minutowego filmu. Nasza oferta to filmy od 4-30 min ale takie, które zaskoczą i pozostaną na lata inspiracją. Będziecie oglądać je śmiejąc się i płacząc!

Pepa Studio - film ze ślubu, teledysk ślubny, filmowanie ślubu, dron
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2017
Zielona Góra
Data dodania: 12-06-2017

Serdecznie polecamy Pepa Studio!
Chcieliśmy tylko weselny klip, dostaliśmy magię w postaci wybitnego dzieła! Poczucie estetyki u Oli i Piotrka jest na najwyższym poziomie. Dbałość o szczegóły, detale jest w pisana w ich styl i zasady pracy.
Są kreatywni, nietuzinkowi, profesjonalni i maksymalnie zaangażowani. Ich doświadczenie i wyczucie sprawia, że można się przy nich poczuć bezpiecznie. Parom, które będą współpracować z Pepa studio - radzimy im po prostu zaufać! Zdecydowanie warto.
Ilość wyciśniętych łez jest niezliczona :)

liczba odwiedzin: 3153

Wyjątkowe sale weselne w mieście Zielona Góra

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy