Zobacz zdjęcia (5)
Perfect Time- dekoracje z pasji, Warszawa - zdjęcie 1
Perfect Time- dekoracje z pasji, Warszawa - zdjęcie 2 Perfect Time- dekoracje z pasji, Warszawa - zdjęcie 3 Perfect Time- dekoracje z pasji, Warszawa - zdjęcie 4 Perfect Time- dekoracje z pasji, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Perfect Time- dekoracje z pasji id:23064

Warszawa, mazowieckie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Witam!
Chcesz zrealizować swoją wymarzoną wizję o ślubie?
Szukasz kogoś kto zagwarantuje Ci komfort psychiczny w dniu ślubu? Komfort który jest tak niezbędny w tym stresującym dniu?
Chcesz aby Twój dzień zapadł w pamięć wszystkim zgromadzonym gościom?
To właśnie w tym ogłoszeniu znajdziesz wszystko co niezbędne aby Twój dzień stał się dniem marzeń.
Uważamy że, ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu człowieka dlatego ten dzień powinien być wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego naszą oprawą florystyczną oraz dekoracyjną dokładamy wszelkich sił aby zrealizować tę obietnicę! Tak obietnicę, ponieważ obiecujemy Ci wykonanie idealnie dopasowanej do Twojego gustu oprawy florystycznej i dekoratorskiej.
Co nas wyróżnia wśród innych firm oferujących podobną usługę? Wiele. Mianowicie jesteśmy pracownią dekoratorską co sprawia, że jesteśmy bardziej elastyczni i kreatywni niż kwiaciarnie! Jesteśmy wybredni. Tak jest to cecha wyróżniająca, ponieważ dzięki temu możemy Ci zaproponować materiały najwyższej jakości, który pozyskujemy dla Ciebie od sprawdzonych dostawców! Indywidualność, cecha która wyróżnia wszystkich nieprawdaż? Jednak tylko u nas znajdziesz oprawy florystyczne dopasowane do Twojego charakteru, temperamentu i urody.
W ofercie znajdziesz zatem wszystko to czego szukasz. Zapraszamy do kontaktu!

Opinie (2)

Perfect Time- dekoracje z pasji id:23064
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2017
Warszawa
Data dodania: 20-08-2017

Serdecznie dziękujemy za przepiękną dekorację kościoła.... wszyscy są zachwyceni!! Bukiet Panny Młodej, korsarz, - wykonany na najwyższym poziomie- właśnie taki jak sobie wymarzyłam :)
Polecam Panią Dorotę i Pana Łukasza - współpraca z nimi to czysta przyjemność i w tak ważnym dniu można zaufać im na 1000% :)
polecam!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2017
Piastów
Data dodania: 30-06-2017

Piękna dekoracja, wymarzona. Bardzo dziękuję Panu Łukaszowi i przemiłej Pani Dorotce za poświęcony czas, za ogrom pracy w przygotowaniu Tej cudnej dekoracji. Jeszcze raz bardzo dziękujemy :-)
Polecam !!!

liczba odwiedzin: 5244

Popularne miasta w okolicy