Zdjęcia
od 159 do 249 zł / osoba

Perła Beskidu - wesele w górach z hotelem na wyłączność id:36909

od 159 do 249 zł / osoba
Ustroń, śląskie
(0)
Dodaj opinię
695-021...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
693-979...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Typ obiektu

 • pensjonat
 • restauracja

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Liczba gości

 • minimalna liczba osób: 10
 • maksymalna liczba osób: 70
 • liczba miejsc noclegowych: 67
 • liczba sal: 1

Atrakcje

 • Słodki kącik
 • Wiejski stół
Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu. Chcielibyśmy razem z Państwem dzielić radość tego wyjątkowego dnia, dlatego będziemy zaszczyceni mogąc zorganizować dla Państwa niezapomniane przyjęcie weselne w wyjątkowej atmosferze i oprawie.

Przyjęcia do 70 osób organizujemy w stylowej, klimatyzowanej sali restauracyjnej z wyjściem na taras, z którego roztacza się zachwycający widok na całe pasmo Beskidów.
W zaplanowaniu szczegółów uroczystości od samego początku, aż do dnia wesela wspierał będzie Państwa doświadczony koordynator weselny, który z przyjemnością pomoże Państwu w doborze menu, oprawy muzycznej, dekoracji oraz atrakcji weselnych.

Przygotujemy dla Państwa wesele, którego niezapomniana atmosfera i ciepło, będą mile wspominane przez Państwa i wszystkich gości jeszcze przez wiele lat.

Gościom weselnym proponujemy noclegi w komfortowych, klimatyzowanych pokojach. Dysponujemy pokojami 2-, 3 – osobowymi oraz pokojami typu studio 4 osobowymi z dwoma sypialniami, dla 67 osób.

Dla Nowożeńców oferujemy APARTAMENT w prezencie od obiektu.
Kameralny klimat, profesjonalny, uprzejmy personel i doskonałe menu na długo pozostaną w pamięci zarówno Pary Młodej, Rodziców i wszystkich gości.

Wstępną ofertę przedstawiamy poniżej. Jesteśmy otwarci na pytania lub sugestie z Państwa strony. Chętnie służymy pomocą.

Kategoria:

Sale weselne Ustroń

Oferta

Menu weselne
od 159 do 249 / osoba
Posiadamy kilka opcji menu weselnego, jednak do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, chcąc jak najlepiej spełnić oczekiwania i preferencje Państwa Młodych i ich Gości.

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Natalia

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Natalia Golba
Adres:Ustrońul. Sanatoryjna 42
43-450woj. śląskie
Zobacz na mapie
695-021...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
693-979...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 09-07-2018, liczba odwiedzin: 2134
Telefon
695-021...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
693-979...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie