Zobacz zdjęcia (15)
Papeteria ślubna | wyjątkowe zaproszenia w formie strony | DUCH design, Warszawa - zdjęcie 1
Papeteria ślubna | wyjątkowe zaproszenia w formie strony | DUCH design, Warszawa - zdjęcie 2 Papeteria ślubna | wyjątkowe zaproszenia w formie strony | DUCH design, Warszawa - zdjęcie 3 Papeteria ślubna | wyjątkowe zaproszenia w formie strony | DUCH design, Warszawa - zdjęcie 4 Papeteria ślubna | wyjątkowe zaproszenia w formie strony | DUCH design, Warszawa - zdjęcie 5
Papeteria ślubna | wyjątkowe zaproszenia w formie strony | DUCH design, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 15

Papeteria ślubna | wyjątkowe zaproszenia w formie strony | DUCH design id:51181

3 zł / sztuka
Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
507-141...

O nas

Planujecie ślub?
Stworzymy dla Was niepowtarzalne zaproszenia w formie strony internetowej. Jeśli jesteście wierni tradycji i preferujecie papierowe zaproszenia to sprawdź naszą papeterię ślubną.

PAPETERIA ŚLUBNA
Jeśli szukacie eleganckiej papeterii ślubnej to idealnie trafiliście! Tu możecie sprawdzić nasze projekty. Możemy zaprojektować dla Was spersonalizowane projekty.

STRONA INTERNETOWA
To świetny sposób na gromadzenie informacji o Waszej uroczystości. Wszystko znajduje się w jednym miejscu a Wasi goście docierają do informacji po kilku kliknięciach! Pamiętajcie, że na opracowanie strony potrzebujemy minimum dwa miesiące. Wiąże się to z zaprojektowaniem grafik i opracowaniem projektu pod Wasze potrzeby. W cenie strony do wyboru jest: sesja narzeczeńska lub personalizowane grafiki. To doskonały moment żeby zamrozić Wasze emocje w kadrach.

O NAS
Witajcie,
Jesteście tu, bo chcecie sprawdzić, kto właściwie kryje się pod całą tą biznesową otoczką. To my - Wiktoria i Beata.

Pomysł na personalizowane strony ślubne wziął się z bardzo prozaicznego powodu - jedna z nas zmierzyła się niedawno z wyzwaniem zorganizowania własnego ślubu i właśnie wtedy doszła do wniosku, że to właśnie w ten nietypowy sposób chce opowiedzieć bliskim i znajomym o swoim najważniejszym dniu. Pomysł okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę a na nas z dnia na dzień spłynął deszcz zapytań o podobne projekty.

Kim jesteśmy?

Wiktoria - graficzka i fotografka, z wieloletnim doświadczeniem. Przez prawie 5 lat pracowałam w redakcjach newsowych, tworzyłam artykuły i grafiki. Ukończyłam studia, które umożliwiły mi czarowanie w programach graficznych (grafika projektowa na Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie). Na co dzień zajmuję się projektowaniem grafik, interfejsów i ich użytecznością. To ja stoję za wizualnymi pomysłami na Wasze strony, dobierając je zawsze do Was i Waszej historii.

Beata - jestem wciąż rozwijającą się programistką z doświadczeniem m.in. w sektorze pozarządowym. Zajmuję się głównie tworzeniem stron, co sprowadza się do godzin spędzanych przez komputerem, podczas których zamiennie rzucam w jego stronę groźby, żeby za chwilę chwalić go za współpracę. W projekcie "I Say Yes" moja część zadania polega przede wszystkim na przenoszeniu kreatywnych pomysłów Wiktorii w cyfrową rzeczywistość. Dbam o to, żeby Wasza strona była nie tylko piękna, ale i czytelna, zarówno gdy oglądacie ją z dumą na wielkim monitorze, jak i chwalicie się na telefonie koleżankom z pracy ;).

Razem - jesteśmy nie do zatrzymania, a milion pomysłów na minutę i nieustanna chęć rozwoju sprawia, że nasze projekty są pełne energii i pasji, która pcha nas do przodu. Jesteśmy po to, aby z dumą wspierać Was w tym, że chcecie POWIEDZIEĆ "TAK".

Foto główne: Tworek fotograficy
Foto profilowe: Katarzyna Rolak

Papeteria ślubna | wyjątkowe zaproszenia w formie strony | DUCH design - film 1 Papeteria ślubna | wyjątkowe zaproszenia w formie strony | DUCH design - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Zaproszenie ślube

3zł/ sztuka

Jednostronne zaproszenie w wybranym stylu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Powinniśmy skontaktować się minimum 2 miesiące przed uroczystością.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Oprócz gotowych projektów, które znajdują się na naszej stronie czekamy na wyzwania! Bardzo chętnie przygotujemy dla Was personalizowany projekt.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Spotkanie jest bezpłatne. Z uwagi na warunki epidemiologiczno-sanitarne możemy je zorganizować w formie online, mailowo lub telefoniczne. Zawsze miło nam będzie spotkać się na żywo.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Tylko wtedy, kiedy tego potrzebujemy :). Szanujemy wspólny czas.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Proponujemy Wam gotowe projekty, które już się sprawdziły :).

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeśli para poinformuje w czasie, kiedy zmiany są jeszcze możliwe, wprowadzamy je.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu jest potrzebny tylko w przypadku, kiedy Wybierzecie pakiet premium, w którym publikujemy dla Waszych gości zdjęcia z sesji i video.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Jesteśmy w stanie przygotować nasze projekty w każdym stylu.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Zdecydowanie są to komunikacja i determinacja. Te dwie cechy pozwalają nam osiągać cele.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Przede wszystkim poznane pary, ich emocje i natura są naszą główną inspiracją.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Wiktoria 
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
507-141...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 612
Zadzwoń
507-141...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie