Zobacz zdjęcia (5)
Photkara - Twoje wymarzone zdjęcia ślubne!, Gdynia - zdjęcie 1
Photkara - Twoje wymarzone zdjęcia ślubne!, Gdynia - zdjęcie 2 Photkara - Twoje wymarzone zdjęcia ślubne!, Gdynia - zdjęcie 3 Photkara - Twoje wymarzone zdjęcia ślubne!, Gdynia - zdjęcie 4 Photkara - Twoje wymarzone zdjęcia ślubne!, Gdynia - zdjęcie 5
1 / 5

Photkara - Twoje wymarzone zdjęcia ślubne! id:50414

Gdynia, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Moja pasja? Fotografuję cudowne wspomnienia, piękne wnętrza, wspaniałe osoby i zwierzaki. Uwielbiam obserwować ludzi i świat przez obiektyw. Często czuję, że aparat, który trzymam w ręku jest nie tylko prostym narzędziem do uchwycenia obrazu, ale również magiczną maszyną potrafiącą zatrzymać daną chwilę na zawsze. Jest moim małym wehikułem czasu.
À propos wehikułów czasu ;) Wspólną podróż z aparatami rozpoczęłam już w wieku 13 lat. Od pierwszego spaceru z kompaktem rodziców, przez wyprawy z małymi lustrzankami aż do marszu z moim ulubionym Nikonem D750 – aparaty towarzyszą mi cały czas. Przez wszystkie lata fotografia nauczyła mnie bardzo wiele i dostarczyła niezliczonej ilości niesamowitych przeżyć. Właśnie dlatego tak lubię trzymać aparat w ręku. Zawsze przeżywam to, co dzieje się po drugiej stronie obiektywu i potrafię te emocje uchwycić. Umiejętności techniczne zdobywałam nie tylko podczas niezliczonych godzin pracy z różnym sprzętem fotograficznym. Już na początku mojej drogi zdecydowałam, że dążąc do doskonałości muszę ukończyć szkołę fotograficzną. Tak też się stało i dzisiaj mogę się pochwalić dyplomem fototechnika.

Jedną z cech, którą bardzo w sobie lubię jest łatwość nawiązywania kontaktów. Potrafię wzbudzić zaufanie nawet w osobach, które dopiero mnie poznają. To cecha niesamowicie ułatwiająca pracę podczas sesji fotograficznych. Pozwala mi stworzyć wyjątkową i komfortową atmosferę. Dzięki temu moja obecność podczas Waszego ślubu może być jedynie przyjemnością. Stres? Nie ma mowy!:) Photkara zawsze przynosi dobry humor i rozluźnioną atmosferę. Serio! ;) Fotografowanie ludzi sprawia mi szaloną przyjemność. Uwielbiam łapać ludzkie twarze, zachowania, przyzwyczajenia i relacje, a one najlepiej wyglądają, kiedy są naturalne. Bez sztucznego pozowania i przesadnych korekt photoshopem. Moje doświadczenie pozwoli bez problemu uchwycić Wasze naturalne piękno!

Jeden z najważniejszych dla mnie etapów w całym procesie fotografowania to analiza potrzeb i wymagań. O każdym zleceniu „myślę” najpierw sercem i emocjami. Zastanawiam się jakie uczucia są dla Was ważne i co tak naprawdę chcecie na zdjęciach zobaczyć. Opracowuję metody na to, aby wyniki sesji były dla Was poruszające i zaskakujące. Niezależnie od tego, czy mam fotografować wzniosłe momenty podczas ślubu, czy wesołą atmosferę domowego zacisza zawsze angażuję się do granic w przygotowania sesji. Szukając zatem fotografa widzącego w zdjęciach dużo więcej niż tylko obraz, znającego sprzęt i zagadnienia techniczne, angażującego się w każdy powierzony projekt nie czekaj dłużej tylko…
Skontaktuj się ze mną! :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przede wszystkim dlatego że sprawie byście czuli się swobodnie. A co za Tym idzie, wyjdą niesamowite zdjęcia dzięki temu. Z nie jedną już parą nawiązałam znakomity kontakt. Powtarzają, że mimo tego że jestem prawie niewidoczna podczas całego ślubu czy wesela, mam uchwycone wszystkie najważniejsze momenty i emocje. A efekt końcowy jest zadowalający. Zresztą sprawdźcie sami moją galerię.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Moja oferta obejmuję reportaż krótki, tj. delikatny rodzinny obiad po uroczystości, czy pakiet w którym jestem z Wami od wesela do oczepin. Jak i również trzeci pakiet, moim zdaniem najlepszy w którym jestem z Wami od samych przygotowań aż do oczepin. To Ty wybierasz ile czasu będę z Wami :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam obserwować Was jak się cieszycie, płaczecie ze szczęścia czy nie wiecie co powiedzieć. Są to ważne momenty dla mnie, ponieważ podczas obserwacji Was w takich momentach wychodzą najlepsze zdjęcia. A! I uwielbiam również oddać Wam materiał i słyszeć, że się podoba! <3

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuje na swoim ukochanym Nikonie D750 wraz z dodatkowymi obiektywami czy lampami. Bez obaw, zdjęcia będą najwyższej jakości :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Photkara to firma jedno osobowa. Jestem Karolina i wstawię się osobiście na Wasze wesele!

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

To jest punkt, którym mogę się pochwalić. U mnie, w ofercie jak i również w umowie zawieram punkt że oddaje Wam zdjęcia maksymalnie do 30 dni!! Niezależnie jaki pakiet wybierzesz, będziecie mogli cieszyć się swoimi zdjęciami bardzo szybko. Koniec z długim oczekiwaniem na zdjęcia :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, dajcie znać czego potrzebujecie a znajdziemy rozwiązanie.

Opinie Karolina Błażejczyk (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Karolina Błażejczyk

Nazwa firmy: Karolina Błażejczyk
NIP: 6351852499
Imię i nazwisko: Karolina Błażejczyk
Adres: Gdynia, ul. Sandomierska 1b, 81-508, woj. pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 17:00 Wt: 09:00 - 17:00 Śr: 09:00 - 17:00 Cz: 09:00 - 17:00 Pt: 09:00 - 17:00 Sb: 09:00 - 17:00 Nd: 09:00 - 17:00
liczba odwiedzin: 1104

Popularne miasta w okolicy