PhotoReady Fotografia Ślubna id:9823

Oferta
Dodaj do plannera

Oferujemy państwu Kreatyną Fotografię Ślubną. Najwspanialsze chwile utrwalone na materiale światłoczułym pozwolą państwu po latach wrócić do wspomnień. Oprócz podstawowej oferty posiadamy wiele dodatków, które mogą wzbogacić Wasz najważniejszy dzień w życiu. Wszystkie zdjęcia są poddawane starannej obróbce cyfrowej.
Zapraszamy do zapoznania się z Portfolio na naszej stronie. Działamy głównie na terenie województwa podkarpackiego w takich miastach jak: Krosno, Jasło, Sanok, Brzozów. Ale jeżeli zachodzi potrzeba to dojedziemy w każde miejsce w Polsce.
Pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę. Zajmujemy się głównie dokumentowaniem uroczystości okolicznościowych. Najczęściej wybieraną usługą firmy PhotoReady, jest kompleksowy reportaż ślubny. Obejmuje on sesję z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii, zabawy weselnej oraz pleneru. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały dzień, od wczesnych godzin porannych do późnych godzin nocnych. Towarzysząc Wam dbamy, aby wszystkie najważniejsze momenty zostały zarejestrowane. Dajemy Państwu gwarancję, że nic nie umknie naszej uwadze. Pracujemy dyskretnie nie ingerując w przebieg wydarzeń, przez co wykonane fotografie nie są sztuczne i pozowane.
Sesję plenerową proponujemy wykonać w inny dzień ponieważ wynika z tego wiele korzyści: nie pozostawiacie gości weselnych samych, jesteście wypoczęci i zrelaksowani, a do tego nie ograniczamy się do jednego miejsca i nie mamy narzuconych ram czasowych.
Sesje narzeczeńskie wykonujemy w

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • lustrzanka DSLR
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN / dzień

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

PhotoReady Fotografia Ślubna
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Krosno
Kod:38-400
Data dodania: 04-03-2013
Liczba odwiedzin: 992

Polecamy

Nowe ogłoszenia