Zobacz zdjęcia (5)
Piekarnia-Cukiernia Tysia - Spełniamy Marzenia podniebienia!, Bestwina - zdjęcie 1
Piekarnia-Cukiernia Tysia - Spełniamy Marzenia podniebienia!, Bestwina - zdjęcie 2 Piekarnia-Cukiernia Tysia - Spełniamy Marzenia podniebienia!, Bestwina - zdjęcie 3 Piekarnia-Cukiernia Tysia - Spełniamy Marzenia podniebienia!, Bestwina - zdjęcie 4 Piekarnia-Cukiernia Tysia - Spełniamy Marzenia podniebienia!, Bestwina - zdjęcie 5
1 / 5

Piekarnia-Cukiernia Tysia - Spełniamy Marzenia podniebienia! id:53462

Bestwina, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Piekarnia Cukiernia TYSIA to rodzinna firma z tradycjami, została założona przez Panią Renatę Korczyk w 2007 roku. Cukiernia słynie z najsmaczniejszych i pięknie wyglądających tortów, ciast, ptysi z bitą śmietaną według receptury szefowej, które od lat przyciągają mnóstwo klientów. Jesteśmy z nielicznych już cukierni w okolicy, która zamiast na ilość – postawiła na jakość i smak swoich produktów.

Produkcja pieczywa odbywa się na naturalnych zakwasach zachowując najwyższy kunszt wypieku, mogący zaspokoić oczekiwania każdego klienta. „Tworzymy z pasją marzenia podniebienia” – te słowa poparte ciężką pracą naszych wykwalifikowanych piekarzy oraz mistrzów cukiernictwa powodują, że z roku na rok przybywa TYSIO-MANIAKÓW. Prowadzimy sprzedaż naszych produktów na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, dostarczamy nasze wypieki do sklepów detalicznych,jak również współpracujemy z hotelami i firmami cateringowymi.
Zapraszamy!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9372568641
Adres: Bestwina, , 43-512, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 171

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie