Zobacz zdjęcia (5)
Piękna oprawa Twojego ślubu, Łódź - zdjęcie 1
Piękna oprawa Twojego ślubu, Łódź - zdjęcie 2 Piękna oprawa Twojego ślubu, Łódź - zdjęcie 3 Piękna oprawa Twojego ślubu, Łódź - zdjęcie 4 Piękna oprawa Twojego ślubu, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Piękna oprawa Twojego ślubu id:50015

Łódź, łódzkie

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • ilość osób: 1
 • śpiew damski

Proponuje Państwu profesjonalną oprawę muzyczną. Bogaty i nietuzinkowy repertuar
z możliwością wykreowania go przez Was.
Do wyboru mają państwo piękny instrument skrzypce z różnymi instrumentami.
Skrzypce solo
Skrzypce z podkładem muzycznym.
W duetach:
Skrzypce i wokal operowy.
Skrzypce jazzowe i trąbka
Skrzypce i wiolonczela
Skrzypce i altówka.
Na życzenie mogę stworzyć trio lub kwartet.
Występy artystyczne obejmują województwo łódzki i małopolskie.
Życiorys:
Konstancja Samochin naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku siedmiu lat. Ukończyła OSM I i II stopnia im. H. Wieniawskiego w Łodzi pod kierunkiem mgr. Mariusza Zielińskiego. Obecnie jest studentką Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie prof. Mieczysława Szlezera, pod którego opieką pedagogiczną znajduje się już od pięciu lat. Doskonaliła swoje umiejętności na warsztatach muzycznych z wybitnymi przedstawicielami polskiej wiolinistyki, m.in.: M. Grabarczykiem, M. Szlezerem, R. Szrederem, Ł. Błaszczykiem, I. Ceglińską, K.A. Kulką, D. Smolarskim.
Jako koncertmistrz, uczestniczyła dwukrotnie w międzynarodowym projekcie orkiestrowym „European Spirit of Youth Orchestra”.
Zdobyła drugą nagrodę na konkursie Danubia Talents w Wiedniu w kategorii zespół kameralny (duet) w lutym 2020 r. oraz wyróżnienie na tym samym konkursie w kategorii – solista. Jest laureatką pierwszej nagrody w kategorii solista na konkursie Iscart International Music Competition w Szwajcarii we wrześniu 2020 . oraz drugiej nagrody w kategorii solista na konkursie The Art of Strings w Anglii w listopadzie 2020 roku.
Zapraszam serdecznie do kontaktu :)

liczba odwiedzin: 1129

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie