Zobacz zdjęcia (5)
Kamil Rumiński - fotografia ślubna na najwyższym poziomie, Białystok - zdjęcie 1
Kamil Rumiński - fotografia ślubna na najwyższym poziomie, Białystok - zdjęcie 2 Kamil Rumiński - fotografia ślubna na najwyższym poziomie, Białystok - zdjęcie 3 Kamil Rumiński - fotografia ślubna na najwyższym poziomie, Białystok - zdjęcie 4 Kamil Rumiński - fotografia ślubna na najwyższym poziomie, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Kamil Rumiński - fotografia ślubna na najwyższym poziomie id:12400

Białystok, podlaskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Trochę o FOTOGRAFII:
Fotografia ślubna to moja pasja, praca i sposób na życie. Cieszy mnie Wasza wizyta i zachęcam do zapoznania z moimi fotografiami ślubnymi w portfolio, a szczególnie na blogu ślubnym, gdzie znajdziecie większą ilość zdjęć. Obejrzyjcie proszę moje fotografie, ponieważ to one są(powinny być) najważniejszym wyznacznikiem wyboru fotografa weselnego. Jednak pozwólcie jeszcze, bym krótko scharakteryzował swoją osobę fotografa ślubnego, ponieważ fotografia to jedno, a drugie to współpraca w dniu ślubu oraz w czasie pleneru. Fotograf ślubny to moje wyłączne zajęcie, dzięki temu macie pewność, że jestem tym w pełni pochłonięty.

Trochę o SOBIE:
W życiu zawodowym jestem fotografem ślubnym i tylko ślubnym. Wychodzę z założenia, że chcąc robić coś dobrze, trzeba się temu poświęcić w pełni. Do każdego ślubu podchodzę indywidualnie, tak by każda para otrzymała zdjęcia, na których najbardziej im zależy.
Więcej nie napiszę… sądzę, że to zdjęcia ślubne, które samodzielnie wykonuję, powinny opowiadać za mnie. To one są efektem mojej pracy, doświadczenia, umiejętności i zamiłowania do tego co robię

W życiu prywatnym towarzyszy mi moja żona Ewelina oraz nasz psiak Figo, który jest bardzo charakterystycznym przedstawicielem rasy beagle. Uwielbiamy aktywnie spędzać czas, poznawać zakątki naszej ojczystej ziemi oraz w miarę możliwości egzotyczne zakątki globu.
Ja sam jestem człowiekiem otwartym i uśmiechniętym. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, a w szczególności uwieczniać relacje pomiędzy nimi. Fotografowanie to nie tylko mój sposób na życie. Będąc na swoim ślubie, po drugiej stronie aparatu, zrozumiałem istotę tej najważniejszej pamiątki, jaką są zdjęcia ślubne. Dziś to świadomość i radość z towarzyszenia parze, w tak ważnym dla narzeczonych dniu, jest dla mnie bardzo motywujących elementem mojego życia.

Wiele ocen i RECENZJI od moich Par, znajdziecie na moim Fanpage.
Kliknijcie z prawej strony w "Pokaż pozostałe dane" i tam znajduje się odnośnik do Facebooka ;)

Zapraszam serdecznie!

Kontakt

Adres: Białystok, , 15-873, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 2855

Popularne miasta w okolicy