Zobacz zdjęcia (2)
Pierwszy Taniec Paulina Gwóźdź - baw się dobrze na swoim weselu!, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Pierwszy Taniec Paulina Gwóźdź - baw się dobrze na swoim weselu!, Bielsko-Biała - zdjęcie 2
1 / 2

Pierwszy Taniec Paulina Gwóźdź - baw się dobrze na swoim weselu! id:55225

Bielsko-Biała, śląskie
(14)
Dodaj opinię
660-339...

O nas

Specjalizacja:

 • pierwszy taniec
 • walc angielski
 • walc wiedeński
 • cha cha
 • rumba
 • samba
 • tango

Pozostałe

 • rock'n'roll
 • salsa solo
 • salsa w parach
 • taniec brzucha
 • taniec nowoczesny
 • taniec współczesny

Pozostałe

 • foxtrot
 • jive
 • paso doble
 • polka
 • quickstep

Na moich lekcjach zależy mi na luźnej atmosferze, która sprzyja nauce i na tym aby para poczuła się pewnie i komfortowo na każdym parkiecie. Zajęcia są w pełni dostosowane do Was. Do umiejętności, do wyobrażenia jakie macie na temat Waszego pierwszego tańca i do czasu jaki mamy do wielkiego dnia. Może być to walc, może być to coś szybszego, albo totalny mix. Możemy mieć ustaloną choreografię, albo mogę Was nauczyć improwizacji.... Możliwości jest naprawdę wiele i to wszystko omówimy na wspólnym spotkaniu. Wesele to spore wyzwanie organizacyjne, więc pomogę Wam dobrać muzę i zaproponuję najlepsza dla Was formę, jeśli nie macie pomysłu lub gdy rozmieszczenie gości przy stołach zupełnie Was pochłonie! Zapraszam na tańce!

O mnie:

Od 18 lat jestem tancerką tańca towarzyskiego z najwyższa międzynarodową klasą S, a od 5 lat poprowadziłam tysiące lekcji pierwszego tańca. To doświadczenie pomaga mi całkowicie dostosować się do potrzeb moim obecnych i nowych kursantów.
Moim głównym celem jest Wasza pełna satysfakcja!

Lokalizacja:

Katowice, Bielsko - Biała

Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty!

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Studio Tańca Paulina Gwóźdź (14)

Pierwszy Taniec Paulina Gwóźdź - baw się dobrze na swoim weselu! id:55225
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 14 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
elastyczność
kreatywność
M
Mariusz
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 15-05-2022
Katowice
Data dodania: 29-05-2023

Najlepszy nauczyciel tańca, jakiego można spotkać: pełna energii, którą przekazuje każdemu w swoim otoczeniu, profesjonalna w tym co robi i bardzo zaangażowana, dzięki czemu można opanować nawet najtrudniejsze układy taneczne. Taniec z gwiazdami to przy niej amatorka

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Tychy
Data dodania: 24-05-2023

Paulina to pełna pozytywnej energii profesjonalistka! Dzięki niej lekcje naszego wymarzonego pierwszego tańca przebiegały w miłej atmosferze i o dogodnych dla nas porach. Chcieliśmy połączyć różne style taneczne, co przy pomocy Pauliny się udało - goście byli zaskoczeni :) Polecam w 100%!

P
Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Katowice
Data dodania: 20-05-2023

Zawsze byłem niezdarnym chłopakiem, zdarzało się nawet, że potykałem się o własne nogi chodząc, o tańcu nie wspominając. Mogło to być przez nadmiar spożywanego alkoholu, ale jednak. Zmieniło się to całkowicie, kiedy wraz z narzeczoną poszliśmy na naukę pierwszego tańca do Pauliny. Tak mnie na tym parkiecie wytarmosiła i wyszkoliła, że sam Agustin Egurola chciał brać u mnie lekcje. Pierwszy taniec wyszedł idealnie a przez całe wesele nie mogłem się odpędzić od chcących zatańczyć ze mną niewiast. Teraz myślę o rozwodzie, żeby ożenić się jeszcze raz i móc jeszcze raz pójść na lekcje do Pauliny.

K
KASIA
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Mysłowice
Data dodania: 20-05-2023

Paulina to niesamowita tancerka ,ale przede wszystkim wspaniała osoba, która dba zarówno o stronę wizualną, techniczną, a także o samopoczucie tańczących. Potrafi zmotywować, a jej pomysły na układ są nietuzinkowe i zaskakujące - o efektownym zakończeniu. Goście byli zachwyceni i nie potrafili uwierzyć, że przez zaledwie kilka spotkań nauczyliśmy się tak trudnego układu. Pamiątkę mamy nagraną, a Paulinę polecamy całym sercem.

A
Arek
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2021
Katowice
Data dodania: 19-05-2023

TOTALNA PETARDA!!! Paulina czyni cuda, rewelacyjnie potrafi skomponować układ, który na naszych gościach weselnych zrobił piorunujące wrażenie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Paulina nawet zmieniła tempu wybranego przez nas utworu, żeby wszystko było zgrane idealnie, a do tego tak nas to zaraziła swoją pozytywną energią, że do dziś chodzimy na lekcje tańca. Gorąco polecamy!

J
Jan
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Wadowice
Data dodania: 17-05-2023

Trafiliśmy do Pauliny, kiedy jeszcze pracowała w studiu tańca w Katowicach na zajęcia przygotowujące do pierwszego tańca. Od pierwszych chwil wiedzieliśmy że jest odpowiednim instruktorem dla nas - energiczna i żywiołowa. Podczas naszego kursu, nie mogliśmy się doczekać kolejnych zajeć. Paulina Wymyśliła dla nas świetną choreografię do wybranej dla nas piosenki. Dzięki jej lekcją bardzo poprawił się nas taniec towarzyski, a pierwszy taniec wyszedł wyśmienicie, a my sami nie wyglądaliśmy jakbyśmy tylko ledwo odtańczyli stworzoną choreografię. Szczerze mogę polecić Paulinę, ze względu na to że czuje to co robi, a nauka tańca jest dla niej pasją ;)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2021
Katowice
Data dodania: 17-05-2023

Paulina to idealna nauczycielka tańca! Nauczyła dwójkę amatorów pięknej choreogriafii, a zajęcia z nią to sama przyjemność. Bardzo polecamy!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Katowice
Data dodania: 16-05-2023

Polecam Paulinę z całego serca! 🤩 Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci przygotować niezapomniany pierwszy taniec w wesołej i swobodnej atmosferze, to Paulina będzie strzałem w dziesiątkę. Korzystałam z mężem z jej usług, najpierw przy treningu tańca użytkowego, a następnie przy nauce pierwszego tańca i był to bardzo miło spędzony czas, a nasze oczekiwania spełnione w 100%. Paulina jest cierpliwa i dokładna, a przy tym niezmiernie ciepła. Pełen profesjonalizm! 🤩👌🏻

Pokaż więcej opinii

Kontakt Studio Tańca Paulina Gwóźdź

Nazwa firmy: Studio Tańca Paulina Gwóźdź
Imię i nazwisko: Paulina Gwóźdź
Adres: Bielsko-Biała, woj. śląskie
660-339...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 150
Zadzwoń
660-339...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie