Film, fotografia na wysokim poziomie dla wymagających par - PKF STUDIO - film 1 Film, fotografia na wysokim poziomie dla wymagających par - PKF STUDIO - film 1
Pokaż kolejny film

Film, fotografia na wysokim poziomie dla wymagających par - PKF STUDIO id:45917

Rzeszów, podkarpackie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
886-423...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

PKF Studio kamerzysta i fotograf na wesele. Filmowanie oraz fotografia ślubna to nasza pasja, którą zajmujemy się od wielu lat. Jeśli szukacie filmu i zdjęć na których zostaną uchwycone najpiękniejsze momenty jakie przeżyjecie w Waszym najważniejszym dniu to powinniście zapoznać się z naszymi realizacjami.

Nasze fotografie wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość oraz profesjonalne podejście do klienta. Zdjęć nie oddajemy tysiącami lecz przekazujemy takie, które najdokładniej ukazują najpiękniejsze momenty. Zdjęcia wykonujemy używając pełno-klatkowych aparatów cyfrowych z pomocą jasnych obiektywów stało-ogniskowych. Wszystkie zdjęcia przed przekazaniem zostają profesjonalnie obrobione cyfrowo. Portfolio fotograficzne pokazujące wiele naszych zdjęć wykonanych podczas ślubów, wesel i plenerów mogą zobaczyć Państwo na naszej stronie.

Najważniejszym celem naszych filmów ślubnych jest pokazanie Waszego ślubu i wesela w sposób dynamiczny i nowoczesny, tak aby film oglądało się z zafascynowaniem i ciekawością. Nasz kamerzysta stawia na wysoką jakość oraz poziom jak najbardziej zbliżony do profesjonalnych produkcji, które powstają w studiach filmowych. Nagrywamy także dodatkowe ujęcia dronem oraz w czasie pleneru, aby jak najbardziej urozmaicić Wasz film. Tym co powinno zachęcić przyszłe pary młode do skorzystania z naszych usług są nasze filmy, dlatego gorąco zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą i portfolio na naszej stronie, która stale jest rozwijana o najnowsze produkcje.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Zobacz zdjęcia (12)
Film, fotografia na wysokim poziomie dla wymagających par - PKF STUDIO, Rzeszów - zdjęcie 1
Film, fotografia na wysokim poziomie dla wymagających par - PKF STUDIO, Rzeszów - zdjęcie 2 Film, fotografia na wysokim poziomie dla wymagających par - PKF STUDIO, Rzeszów - zdjęcie 3 Film, fotografia na wysokim poziomie dla wymagających par - PKF STUDIO, Rzeszów - zdjęcie 4 Film, fotografia na wysokim poziomie dla wymagających par - PKF STUDIO, Rzeszów - zdjęcie 5
Film, fotografia na wysokim poziomie dla wymagających par - PKF STUDIO, Rzeszów - zdjęcie 6
1 / 12

Opinie PKF STUDIO (5)

Film, fotografia na wysokim poziomie dla wymagających par - PKF STUDIO id:45917
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
H
Hubert
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Krosno
Data dodania: 21-03-2023

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z filmu i teledysku ślubnego. Zarówno nagrania z wesela jak i sesja plenerowa zrobione są z najwyższą jakością i profesjonalizmem. Dodatkowym plusem jest świetny kontakt z Panem Pawłem, który dał nam wiele wskazówek, co pozwoliło uchwycić wiele pięknych momentów z tego cudownego dla nas dnia. Polecamy każdemu skorzystanie z oferty PKF Studio.

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Rzeszów
Data dodania: 18-01-2023

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z naszego filmu ślubnego, zdjęć jak i wykonania albumów ślubnych, które przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Profesjonalne wykonanie i oprawa. Współpraca również bardzo przyjemna, bardzo dobry i szybki kontakt. Wszystko zgodne z ustaleniami. Szczerze polecamy!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Rzeszów
Data dodania: 13-02-2022

Wspaniały film, lepszej pamiątki nie mogliśmy sobie wymarzyć! Kamerzysta profesjonalny, świetny kontakt z Wykonawcą, wszystko na czas (a nawet przed czasem). Goście zachwyceni. Serdecznie polecamy!

PKF STUDIO
18-12-2022

Dziękuję za opinię, pozdrawiam :)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2019
Rzeszów
Data dodania: 26-04-2020

Gorąco polecam studio PKF. Zrobili super film i ekstra teledysk ślubny. Wszyscy są zachwyceni. Pełen profesjonalizm.

PKF STUDIO
18-12-2022

Dziękuję za opinię, pozdrawiam :)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-11-2019
Rzeszów
Data dodania: 14-04-2020

Świetna jakość filmu oraz zdjęć ślubnych, jesteśmy zachwyceni efektem finalnym. Wzorowy kontakt oraz szybka realizacja całości zlecenia, z czystym sumieniem razem z mężem polecamy firmę PKF Studio dla wszystkich, którzy szukają fotografa oraz filmowca na swój najpiękniejszy dzień w życiu.

PKF STUDIO
18-12-2022

Dziękuję za opinię, pozdrawiam :)

Kontakt PKF STUDIO

Nazwa firmy: PKF STUDIO
NIP: 5170182563
Imię i nazwisko: Paweł Kowal
Adres: Rzeszów, ul. Szopena, 35055, woj. podkarpackie
886-423...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2372
Zadzwoń
886-423...
Napisz

Popularne miasta w okolicy