Zobacz zdjęcia (1)
Podświetlany napis LOVE Pracownia SAY YES, Miastków Kościelny - zdjęcie 1
1 / 1

Podświetlany napis LOVE Pracownia SAY YES id:49579

Miastków Kościelny, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Jeśli marzycie o przyjęciu jak z bajki to dobrze trafiliście! Zrobimy wszystko by Ten dzień był idealny. Naszą firmę prowadzimy z pasją, dlatego nie idziemy na skróty - naszą pracę wykonujemy sumiennie, dokładnie i z ogromnym zaangażowaniem, bo to co robimy sprawia nam przyjemność :)

Oferujemy wynajem :
*napisu LOVE o wysokości 120cm, z możliwością ustawienia dowolnego koloru lub automatycznej zmiany w trakcie imprezy - 350zł (dojazd w promieniu 30km w cenie)
*ciężkiego dymu - tzw. taniec w chmurach, doda uroku Waszemu pierwszemu tańcowi -już jako Mąż i Żona. Ma też drugą zaletę - ukrywa drobne potyczki w tańcu oraz trzecią - niezwykle ciekawi Tych najmłodszych Gości :) Posiadamy profesjonalną wytwornicę dymu, który jest bezwonny, nie unosi się zbyt wysoko (nie przeszkadza w nagrywaniu i robieniu zdjęć) oraz nie wymaga wyłączenia klimatyzacji na sali na czas pokazu - 400 zł - (w cenie dojazd do 30km oraz obsługa)
*oświetlenie sali - na dowolnie wybrany kolor, nie tylko ją ożywi ale wprowadzi niepowtarzalny klimat - w końcu nie bez powodu aranżacje światłem cieszą się tak dużą popularnością :) - cena do ustalenia po konsultacji telefonicznej
* girlandy żarówkowe - przyjęcie w rustykalnej stodole czy plener z mnóstwem światełek? Na pewno kojarzycie te przepiękne plenery, których zdjęcia obiegają cały internet i którymi inspirują się miliony par na całym świecie - wyglądają na takie dopracowane i idealne- prawda? Dla nas to nie problem, girlandy z ciepłym białym światłem są - a resztę dekoracji mamy i potrafimy wykonać! Zatem do dzieła! - cena do ustalenia po konsultacji telefonicznej.

Dla Par, które zdecydują się skorzystać z kilku oferowanych na wynajem atrakcji mamy rabat:
- 2 atrakcje (np. napis LOVE + ciężki dym) - 100 zł rabatu
- 3 atrakcje - 200 zł rabatu itd.

Zapraszamy do kontaktu!
Pracownia SAY YES
Edyta Banaszek

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 8262204021
Adres: Miastków Kościelny, , 08-420, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 635

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie