Zobacz zdjęcia (3)
Pokaz barmański na wesele, Warszawa - zdjęcie 1
Pokaz barmański na wesele, Warszawa - zdjęcie 2 Pokaz barmański na wesele, Warszawa - zdjęcie 3
1 / 3

Pokaz barmański na wesele id:3059

Warszawa, mazowieckie

O nas

Chcesz urozmaicić swoje wesele?
Chcesz zaskoczyć gości?
Szukasz najwyższej jakości w rozsądnej cenie?

Zastanawialiście się, jak będzie wyglądało Wasze wesele? Z pewnością! Nie mówimy tu o kolorze sukni ślubnej czy muzyce do pierwszego tańca. Mówimy o wrażeniach, które zostaną z Waszego ślubu za rok, dwa lata i więcej. Z pewnością Wy wszystko będziecie pamiętać jakby to było wczoraj. A Wasi Goście? Na pewno bywaliście się na wielu weselach. Wiecie, że z czasem Goście pamiętają coraz mniej, skupiają się na tym co było niecodzienne, porównują z innymi weselami.

Dlatego proponujemy Wam atrakcję, o której wszyscy będą mówić jeszcze długo po imprezie. Profesjonalna obsługa barmańska, wyszukane drinki, interesujące pokazy barmańskie flair i zabawne konkursy. To wszystko zapewnia Weselny Drink Bar. Zanim zdecydujecie się na naszą ofertę, przeczytajcie jakie atrakcje zapewnicie sobie i swoim Gościom. Jakie wspomnienia im zafundujecie?

Sam smak i żadnych… dolegliwości.

Jedno z najczęstszych pytań z jakimi spotykamy się podczas rozmów z nowożeńcami brzmi: czy goście zniosą mieszanie alkoholi? Jako barmani na wesele odpowiadamy: oczywiście, wszystko zależy od gościa i jego temperamentu. Nasze doświadczenie mówi nam jednak , że większość gości weselnych jest bardzo zadowolona z naszych usług barmanskich. Państwo Młodzi często dzwonią do nas i mówią o zaskoczeniu z jakim goście odkrywali, że następnego dnia nie mają „tradycyjnych” doleg

liczba odwiedzin: 2713

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie