Super Power Fajerwerki

1000 zł
Pęcice, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość

Oferta

 • dowóz do klienta
 • sprzedaż detaliczna
 • sprzedaż hurtowa
 • sprzedaż przez Internet

Specjalizacja

 • fontanny
 • konfetti
 • ognie bengalskie
 • ognie rzymskie
 • rakiety
 • serpentyny
 • wyrzutnie
 • zestawy

O nas

O SUPER POWER

Jeżeli zastanawiacie się nad wyjątkową oprawą swojego ślubu, a niezliczona ilość pomysłów przewija się w Waszych wyszukiwarkach, notatkach, a nawet i snach, to ogłoszenie jest właśnie dla Was! Udowodnimy Wam, że podczas planowania wesela, warto dać szansę pirotechnice. Pomoże wykreować wyjątkową aurę, wprowadzi blask i magię w otoczeniu, umożliwi stworzenie urokliwego oraz niepowtarzalnego tła.
Dla nas, miłośników pirotechniki, rozświetlone niebo, drgania ziemi w rytm muzyki, zapach prochu sprawiają, że wyglądamy okazji, aby rozwijać nasze zainteresowania.
Dlatego też pokazy nie są wyłącznie naszą pracą, bo poza indywidualnymi zleceniami, niestrudzenie uczestniczymy w międzynarodowych festiwalach sztuk pirotechnicznych. Jesteśmy laureatami takich imprez jak WODA I OGIEŃ w Ełku, PYRONALE w Berlinie, COURCHEVEL we Francji.

Pozwól nam pokazać ile mamy do zaoferowania i spraw niesamowite przeżycie sobie oraz Twoim gościom!

Pokazy sztucznych ogni to atrakcja stworzona do podkreślenia wyjątkowości różnego rodzaju imprez okolicznościowych i przyjęć weselnych. Dostarczają moc niezapomnianych wrażeń, a przygotowywane przez nas scenariusze cechuje duża dynamika oraz doskonałe połączenie efektów pirotechnicznych z muzyką. Pokaz z prawdziwego zdarzenia ma wiele składowych, które warto przedstawić już na samym początku. Po jeszcze więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

MUZYKA
Zdecyduj sam czy chciałbyś pokaz z podkładem muzycznym lub bez. A jeśli z, to czy w akompaniamencie swojej ulubionej piosenki czy którejś z naszej listy szlagierów.

EFEKTY
Jako importer, z wyjątkową dbałością wybieramy produkty, z których korzystamy. W większości są to artykuły profesjonalne, co zwiększa nam pole do popisu – możemy pochwalić się naprawdę dużymi bombami, roziskrzonymi fontannami i płonącymi sercami.
A z myślą o tych najmniejszych mieszkańcach okolicy, mamy przygotowany cały arsenał cichych fajerwerków.

TEREN
Ważne jest, aby pokaz był adekwatny do warunków, w jakich mielibyśmy strzelać. Dlatego pierwszym krokiem jest wyznaczenie miejsca (w dowolnym zakątku Polski i Europy), które jest odpowiednie do tego typu atrakcji.

SPRZĘT
Wyroby są odpalane przy wykorzystaniu urządzeń radiowych wspomaganych programem komputerowym. Ten system poszerza nam spectrum możliwości i harmonizuje cały pokaz.
Muzyka natomiast jest zabezpieczona naszym sprzętem nagłaśniającym.

FORMALNOŚCI
Niez będnymi formalnościami zajmujemy się my (zgłoszenia do policji, straży pożarnej, lotnictwa) i kompletujemy pełną dokumentację dotyczącą pokazu z naszą koncesją na pierwszej stronie.

BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczeń stwo jest naszym priorytetem, wobec czego wszystkie produkty są certyfikowane, strefa montażu odgraniczona, a każde widowisko ubezpieczone.

POGODA
Mniej sprzyjające warunki pogodowe (deszcz, śnieg, wiatr) dla nas nie są straszne, także o ile nie znajdziemy się w centrum huraganu, zrealizujemy każdy pokaz.

CENA
Cena pokazu jest zależna od czasu jego trwania oraz ilości i rodzajów użytych materiałów. Wobec tych kryteriów ciężko mówić o szablonach typu: mały, średni, duży pokaz, szczególnie kiedy indywidualnie podchodzimy do każdego zapytania. Niemniej, filmy zamieszczone w ofercie posłużą Ci za wzorzec – zobacz i poczuj to!
Dojazd na miejsce do 50 km jest w cenie pokazu. Przy większych odległościach doliczamy jedynie koszt paliwa.

Gdyby jednak się okazało, że Twoje potrzeby są skromniejsze i chciałbyś symbolicznie roziskrzyć niebo dla swoich gości, na tę okoliczność mamy alternatywne rozwiązanie. Zestaw pirotechniczny jest pokazem z baterii połączonych na palecie, w dodatku banalnym w obsłudze. Brzmi interesująco? Po więcej informacji skontaktuj się z nami!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ jesteśmy grupą specjalistów i MIŁOŚNIKÓW pirotechniki. Wiemy, jak spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania, angażując się w projekt w 100%.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wszechstronnością. Nie organizujemy wyłącznie hucznych pokazów sztucznych ogni, do zagadnienia pirotechniki podchodzimy wielowymiarowo i dzięki temu możemy zaproponować różne rozwiązania dla uatrakcyjnienia Waszego przyjęcia.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Bo jesteśmy sympatyczni :). Znamy się na rzeczy i każdorazowo indywidualnie rozpatrujemy zapytania od naszych Klientów. Pomagamy w podjęciu decyzji, pewnym krokiem wymierzamy drogę, z uśmiechem realizujemy wszelkie pomysły.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Wieloletnie doświadczenie, kreatywność, ambicja, bliski kontakt z Klientem.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zapach prochu :). Lubimy to, że nie zamykamy się w standardowych ramach i możemy działać nieszablonowo. Lubimy ekscytację, jaką wywołujemy wśród naszej publiczności i czerpiemy przyjemność z zadowolenia naszych Klientów. Majestatyczność naszych przedsięwzięć jest czynnikiem napędowym realizacji, dlatego też lubimy ją podkreślać za pomocą bomb o stosownym kalibrze.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Wysadzanie potrafi być naprawdę przyjemne. Nawet jeśli puszczamy z dymem dni przygotowań, zawsze efekt końcowy zapiera nam dech w piersiach. Pokazy traktujemy jak swoje "dzieci", dlatego im piękniejszy, tym większą dumę i radość odczuwamy.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nasi pirotechnicy to osoby wykwalifikowane, posiadające aktualne zaświadczenia WITU, które sprawują bieżącą kontrolę nad organizacją i przebiegiem pokazu. Ponadto firma Super Power jako jedna z nielicznych posiada Koncesję wydaną przez MSWiA, co uprawnia nas nie tylko do wykorzystania profesjonalnych materiałów wybuchowych, ale również ich importu.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Nieustannie uczestniczymy w festiwalach pirotechnicznych, jesteśmy laureatami imprez krajowych oraz międzynarodowych. Naszymi osiągnięciami są nagrody podczas m. in. PYRONALE w Berlinie, w 2020 roku zdobyliśmy dwa wyróżnienia w COURCHEVEL we Francji.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Odkąd zaczęliśmy udzielać się w branży ślubnej minęło spokojnie 30 lat, nawet nie wiemy kiedy to zleciało.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jak wiemy, fajerwerki lubią się z ciemnością i realizację zleceń zaczynamy o ok. 18, żeby za dnia uzbroić pokaz, a nocą (do 22:00) go wystrzelić. Zazwyczaj sprzątamy i opuszczamy teren jeszcze przed oczepinami.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od wielkości pokazu, usługę realizują 2 - 3 osoby. I zdradzimy, że nie tylko panowie trudnią się tym fachem, w naszej ekipie znajdziemy również wystrzałowe dziewczyny.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy na sprzęcie inicjującym EXPLO, są to urządzenia wysyłające impuls elektryczny do uzbrojonych w zapalniki materiałów, sterowane są radiowo.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Porozmawiacie również z nami po angielsku, rosyjsku, ukraińsku, włosku i niemiecku.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Proponujemy zabukować termin 2-3 miesiące przed planowaną datą. Nic to nie kosztuje, a my zagwarantujemy dostępność terminu. Konkrety ustalamy na miesiąc przed, żeby z tygodniowym wyprzedzeniem mieć plan dopięty na ostatni guzik.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Absolutnie, za spotkanie z nami nie pobieramy żadnych opłat. Przy pierwszym spotkaniu określamy oczekiwania Klientów, omawiamy szczegóły pokazu (np. miejsce, podkład muzyczny) i częstujemy świeżo parzoną kawą.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Staramy się nie zawracać głowy Parze Młodej dodatkowymi sprawami, dlatego w miarę możliwości ustalamy konkrety w trakcie jednej rozmowy. Potwierdzamy ustalenia przed realizacją usługi i wówczas omawiamy organizacyjne szczegóły.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Każda nasza usługa jest spersonalizowana, więc jeśli macie jakieś ekstra pomysły, zapraszamy do konsultacji!

Super Power Fajerwerki
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Michał i Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2015
Data dodania: 12-08-2015

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować firmie Super Power oraz wszystkim pracownikom za przygotowanie i przeprowadzenie pokazu fajerwerków na naszym weselu. Z czystym sumieniem wraz z żoną polecamy firmę Super Power wszystkim przyszłym parą młodych. Serdecznie dziękujemy

Nazwa firmy: Super Power Sp. z o.o.
NIP: 5341985749
Imię i nazwisko: Agnieszka Stachurska
Adres: Pęcice, Sokołowska 9, 05-806, woj. mazowieckie

Kontakt w godzinach:

Pn: 08:30 - 16:30 Wt: 08:30 - 16:30 Śr: 08:30 - 16:30 Cz: 08:30 - 16:30 Pt: 08:30 - 16:30 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 7594

Wyjątkowe sale weselne w mieście Pęcice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie