Art Event Pokazy Laserowe

Mierzyn, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
608-155...

O nas

Chcecie zaskoczyć swoich gości na weselu, a może zrobić niespodziankę Młodej Parze? Jeśli tak, to idealnie trafiliście! Wesele samo w sobie, to wydarzenie wyjątkowe. Teraz możecie sprawić, by było naprawdę niezwykłe i niezapomniane.

My wiemy co zrobić, by uświetnić zarówno małe, kameralne przyjęcie, jak też duże wesele. Proponujemy Państwu zapierające dech w piersiach spektakularne widowisko, stanowiące nowocześniejszą i bardziej efektowną alternatywę dla pokazów fajerwerków.

Oferujemy :

- spersonalizowane pokazy graficzne (wyświetlane promieniem lasera sekwencje ruchomych obrazów, które tworzą coś na wzór filmu animowanego rysowanego jedną linią; przygotowywane indywidualnie; mogą zawierać m.in. imiona Młodej Pary, ważne daty, wydarzenia z czasów narzeczeństwa itp.). Pokazy przygotowujemy do wybranych przez nas lub Państwa podkładów muzycznych.

- pokazy przestrzenne, to najbardziej spektakularna forma pokazów laserowych; to imponujące widowiska, w których promień lasera tworzy w specjalnie do tego wytworzonej mgle różnego rodzaju wiązki, tunele, figury geometryczne i płaszczyzny, w których widz ma wrażenie przeniesienia w inny wymiar; taki spektakl to świetny sposób, aby przyciągnąć uwagę wszystkich gości, zapewniając przy tym wyjątkowy efekt.

- efekty specjalne – używane jako uatrakcyjnienie pokazów laserowych lub jako autonomiczne efekty, np. podczas wejścia Młodej Pary na salę weselną:

- kolorowe miny dymne - NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE!!! HIT NA WESELA I INNE IMPREZY NA 2024 ROK!!! 11 ładunków w różnych kolorach odpalonych jednocześnie (8 kolorów do wyboru). Możliwość odpalenia większej ilości ładunków jednoczesnie. WOLNE TERMINY NA 2024 ROK!!!

- NOWOŚĆ!!! HIT NA WESELA 2024!!! Wiatraki pirotechniczne (wiatraki iskier) – kolejna nowość w naszej ofercie; widowiskowy efekt nocny, trzy wiatraki z sześcioma lub dwunastoma fontannami iskier, czas trwania: od 30 sekund do jednej minuty, w zależności od użytych fontann iskier; możliwość połączenia np. dwóch wiatraków z sercem pirotechnicznym; fantastyczne zdjęcia Młodej Pary na tle efektów.

- buchające ognie - widowiskowe kule i słupy ognia dochodzące nawet do 10 metrów; to najczęściej stosowane efekty, zarówno podczas pokazów laserowych, jak również na eventach; sterowane elektronicznie pozwalają na pojedyncze odpalanie lub stworzenie spektakularnego pokazu, idealnie zsynchronizowanego z muzyką. Efekt ten zawsze wywołuje na widzach ogromne wrażenie ze względu na swoją dynamikę, a także odczuwalną z odległości nawet kilkunastu metrów falę ciepła.

- serce pirotechniczne - kolejny niezwykle widowiskowy efekt sceniczny - czerwone serce pirotechniczne połączone ze srebrnymi fontannami nada magicznego klimatu Waszej uroczystości! Genialna okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć. Gwarantujemy, że ten niesamowity efekt zapadnie głęboko w pamięci wszystkich gości! Czas działania: 60 sekund, wysokość efektu: do 5 metrów.

- wyrzutnie konfetti - pokaz konfetti może stanowić znakomite ukoronowanie każdego eventu, także przyjęcia weselnego. Wyrzucane na wysokość nawet do 15 metrów zawsze wywołuje na odbiorcach niezapomniane wrażenia

- „taniec w chmurach”, czyli ciężki dym na pierwszy taniec - to ostatnimi czasy bardzo popularny efekt uświetniający pierwszy taniec Młodej Pary.
Wykorzystuje się do tego celu najnowszej generacji urządzenie, które w bardzo krótkim czasie produkuje ogromną ilość utrzymującego się nisko przy podłodze ciężkiego dymu przez co najmniej 4-5 minut.

- CO2,

Obsługujemy również eventy firmowe oraz innego rodzaju uroczystości prywatne (studniówki, urodziny, jubileusze itp.)

Zapraszamy do współpracy.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Firma Art-Event to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Kochamy to, co robimy!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Pokazy laserowe na najwyższym poziomie i efekty specjalne w przystępnych cenach.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Gwarantujemy spektakularne efekty i niezapomniane wrażenia.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Do pokazów używamy najwyższej jakości projektorów laserowych firmy KVANT (niezawodność i bezpieczeństwo) . Kreatywność, doświadczenie i indywidualne podejście do każdej realizacji.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bezcenna jest reakcja i zadowolenie gości po każdym pokazie w naszym wykonaniu.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca sprawia nam tak dużą radość wiedząc jaką radość sprawia to co robimy naszym Zleceniodawcom.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy od początku naszej działalności, czyli od roku 2017.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wszystkie kwestie związane z czasem trwania pokazów oraz efektów specjalnych ustalamy indywidualnie z Młodą Parą.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Ilość obsługi technicznej zależy od wielkości przedsięwzięcia (od dwóch do czterech osób)

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie, a przy okazji bezpieczeństwo odbiorców, niezbędne jest właściwe zaplecze techniczne. Tutaj wyznajemy żelazną zasadę: jakość bez żadnych kompromisów. Do pokazów używamy najwyższej jakości projektorów laserowych firmy KVANT. Wszystkie posiadane przez nas urządzenia posiadają komplet certyfikatów oraz spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa CE i PN-EN 60825-1:2014-11. Do realizacji widowisk używamy wytwornic dymu firmy Antari.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Podobnie jak w przypadku rezerwacji terminu na sali weselnej zalecamy kontakt z nami z co najmniej rocznym wyprzedzeniem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Preferujemy spotkania osobiste, jednakże w wielu przypadkach nie jest to możliwe i kontaktujemy się z naszymi Zleceniodawcami drogą mailową lub telefoniczną. Naturalnie za żadne spotkania nie pobieramy opłat.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontakt z Młodą Parą nawiązujemy już od momentu zapytania ofertowego. Dalszy kontakt zależy od ilości szczegółów , które należy ustalić w celu zapewnienia usługi na najwyższym poziomie, a co za tym idzie zadowoleniu klienta.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Zawsze proponujemy możliwość spersonalizowanych pokazów laserowych, szczególnie tych graficznych (imiona Młodej Pary, ważne daty itp.).

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Prolight SLS
NIP: 8521819913
Imię i nazwisko: Artur Jakubik
Adres: Mierzyn, Grafitowa 18b/15, 72-006, woj. zachodniopomorskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 08:00 - 18:00 Wt: 08:00 - 18:00 Śr: 08:00 - 18:00 Cz: 08:00 - 18:00 Pt: 08:00 - 18:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
608-155...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3823
Zadzwoń
608-155...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Mierzyn

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie