Pokazy sztuczych ogni, dynamiczne konfetti show, efekty specjalne.

Słupsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
509-052...
790-300...

Oferta

  • dowóz do klienta
  • sprzedaż detaliczna

Specjalizacja

  • fontanny
  • konfetti
  • ognie bengalskie
  • ognie rzymskie
  • rakiety
  • serpentyny
  • wyrzutnie
  • zestawy

O nas

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w pirotechnice pokazowej. Realizujemy pokazy sztucznych ogni oraz dynamiczne konfetti show. Wzbogacamy imprezy o:
- efekty specjalne,
- taniec w chmurach,
- wytwornice pary, iskier i ognia.
Pokazom towarzyszy idealnie dobrana muzyka, która jest nieodłącznym elementem spektakularnego show. Nasze pokazy uświetniają między innymi śluby, gale, otwarcia, koncerty, eventy, dożynki, targi.

Nasze doświadczenie oraz materiały z, których korzystamy pozwalają nam na stworzenie scenariusza pokazu zgodnie z wymaganiami Klienta, począwszy od wybrania poszczególnych efektów, kończąc na dostosowaniu ich do miejsca imprezy.
Wszystkie produkty, którymi dysponujemy spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i posiadają niezbędne atesty wymagane w Polsce. Nasz zespół to profesjonalnie przygotowani pracownicy posiadający niezbędne doświadczenie i certyfikaty.

Jako jedyni w kraju posiadamy referencje wystawione przez biuro podawcze Kancelarii Prezydenta w związku z organizowanym pokazem pirotechnicznym z okazji uroczystego przejęcia zwierzchnictwa nad siłami zbrojnymi przez Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego w gdyńskim porcie w grudniu 2000 roku.

Jako jedyny przedstawiciel Polski, zostaliśmy zaproszeni do grona ekspertów z zakresu pirotechniki, którzy spotkali się na obchodach 800-lecia Rygi – z największym w tym roku pokazem ogni sztucznych w Europie. W gronie firm zaproszonych do oceny pokazu były także firmy: „Merlin Fireworks” z Anglii, „Nova Pirotechniks” z Norwegii i „Ruf Saluts” z Łotwy.

Jesteśmy pomysłodawcą i współorganizatorem I Bałtyckiego Festiwalu Sztucznych Ogni Ustka 2001, podczas którego jury przyznało nam wyróżnienie za przedstawione widowisko pirotechniczne:
Wybrane realizacje.
Współtworzyliśmy trasę koncertową Lata z Radiem.
Wykonaliśmy pokaz na ponad stuletnim Słupskim Ratuszu.
Byliśmy wykonawcami konfetti show dla Energa Czarni Słupsk.
Zrealizowaliśmy pokaz fireshow w czasie Lata na Bulwarach.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Arpres Promotion LTD Sp. z o.o.
Imię: Agnieszka 
Adres: Słupsk, woj. pomorskie
509-052...
790-300...
liczba odwiedzin: 2509
Zadzwoń
509-052...
790-300...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Słupsk

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie