Zobacz zdjęcia (12)
Pokazy taneczne i tematyczne - Kankan, Latino, Led Show, Burleska, Gdańsk - zdjęcie 1
Pokazy taneczne i tematyczne - Kankan, Latino, Led Show, Burleska, Gdańsk - zdjęcie 2 Pokazy taneczne i tematyczne - Kankan, Latino, Led Show, Burleska, Gdańsk - zdjęcie 3 Pokazy taneczne i tematyczne - Kankan, Latino, Led Show, Burleska, Gdańsk - zdjęcie 4 Pokazy taneczne i tematyczne - Kankan, Latino, Led Show, Burleska, Gdańsk - zdjęcie 5
Pokazy taneczne i tematyczne - Kankan, Latino, Led Show, Burleska, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 12

Pokazy taneczne i tematyczne - Kankan, Latino, Led Show, Burleska id:46987

1200 zł / pokaz
Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
533-025...

O nas

Profesjonalny zespół taneczny z wieloletnim doświadczeniem, składający się z kilkunastu tancerek i gimnastyczek artystycznych.

Specjalizujemy się w różnych stylach tanecznych, do których dopasowujemy nasze stroje, jak i całą charakteryzację. Prezentujemy układy takie jak samba brazylijska, kankan, SHOW LEDOWE, burleska, country, bollywood, latino show, show z piórami, wachlarze bojowe i wiele innych. Istnieje możliwość stworzenia specjalnego show na życzenie klienta! Show trwa zazwyczaj około 5 min.

Prowadzimy również animacje taneczne! Jest to świetny sposób na zachęceniu gości do wspólnej zabawy. Animacja polega na nauce podstawowych kroków tanecznych do znanych i lubianych utworów. Trwa ona około 10 min.

Chętnie pozujemy do zdjęć z gośćmi :)

UWAGA PANIE
Jeżeli chcecie zrobić niespodziankę swojemu przyszłemu małżonkowi i zatańczyć dla niego na weselu to również istnieje taka możliwość. Możemy stworzyć wspólnie niesamowite show !

Pokazy taneczne realizujemy od 3 do 8 tancerek ! Cena ustalana jest indywidualnie - uzależniona jest od ilości pokazów i tancerek.

Pokazy taneczne i tematyczne - Kankan, Latino, Led Show, Burleska - film 1 Pokazy taneczne i tematyczne - Kankan, Latino, Led Show, Burleska - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta FLEX Dance Show

Pokaz

1200zł/ pokaz

Cena uzależniona jest od ilości pokazów i tancerek.

Opinie FLEX Dance Show (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt FLEX Dance Show

Nazwa firmy: FLEX Dance Show
NIP: 9571135347
Imię i nazwisko: Ewelina Młyńska
Adres: Gdańsk, , 80-283, woj. pomorskie
533-025...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1532
Zadzwoń
533-025...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie