Zobacz zdjęcia (25)
Pracownia ARTIS, organizacja ślubów, wesel i przyjęć, Kraków - zdjęcie 1
Pracownia ARTIS, organizacja ślubów, wesel i przyjęć, Kraków - zdjęcie 2 Pracownia ARTIS, organizacja ślubów, wesel i przyjęć, Kraków - zdjęcie 3 Pracownia ARTIS, organizacja ślubów, wesel i przyjęć, Kraków - zdjęcie 4 Pracownia ARTIS, organizacja ślubów, wesel i przyjęć, Kraków - zdjęcie 5
Pracownia ARTIS, organizacja ślubów, wesel i przyjęć, Kraków - zdjęcie 6
1 / 25

Pracownia ARTIS, organizacja ślubów, wesel i przyjęć id:40268

Kraków, małopolskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
507-505...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Nasza agencja ślubna zrealizuje Wasze marzenia o perfekcyjnym ślubie i weselu. Organizujemy ceremonie ślubne w zarówno w kościele, jak i w plenerze. Doskonała organizacji pracy, gdzie nie ma miejsca na przypadek i wręcz perfekcyjna dbałość o szczegóły wedding plannera pozwalają na uczynienie tego najważniejszego dnia w życiu wydarzeniem niezapomnianym i pełnym wrażeń.
Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami, takimi jak wykwalifikowani floryści, profesjonalni fotografowie, styliści i wizażyści. Zadbamy o właściwe oświetlenie, oprawę muzyczną, doskonałe menu i najlepszą obsługę przyjęcia, cukiernika, barmana czy baristę. A nasi wszechstronni konsultanci ślubni zadbają, aby uroczystość oczarowała uczestników i przebiegła zgodnie z planem. Nasze usługi uzupełniają doświadczeni kierowcy, którzy zadbają o transfer gości.

Jesteśmy dumni, że dzięki naszej pracy, ten dzień stanie się najpiękniejszym wspomnieniem zarówno dla Was, jak i dla wszystkich gości.
Dzięki nam ten dzień zapadnie długo nie tylko w Waszej pamięci, ale również przybyłych gości.

Jeżeli chcecie, aby Wasz najważniejszy dzień w życiu był niezapomniany, oddajcie go w najlepsze ręce, powierzcie jego organizację nam – specjalistom z Pracowni Artis. Zacznijcie planowanie Waszego wyjątkowego wydarzenia już dziś. Rozpocznijcie nową kartę Waszej historii tym pięknym dniem…

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Pracownia ARTIS (4)

Pracownia ARTIS, organizacja ślubów, wesel i przyjęć id:40268
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Maryla
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-06-2019
Rzeszów
Data dodania: 18-09-2019

Swoją opinię piszę z perspektywy kilku miesięcy od ślubu .... wczoraj oglądaliśmy nasze zdjęcia i wróciły wspomnienia. Alicja i pracowania ARTIS sprawiła, że nasz ślub, wesele i towarzyszące spotkania rodzinne, gdyż cała impreza trwała 3 dni i 3 noce, były po prostu wspaniałe i magiczne ... miejsce, które poleciła nam Alicja, cała aranżacja imprez, organizacja logistyczna dopracowane w najmniejszym szczególe sprawiły, że my i (informacja potwierdzona:)) wszyscy nasi goście wspominają i zapewne długo będą wspominać nasze bajeczne wesele :) Alu jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy!

Alicja
18-09-2019

Bardzo dziękuję za miłe słowa, ale przede wszystkim za zaufanie i powierzenie nam organizacji ceremonii ślubnej w trzy miesiące. Niesamowita atmosfera przyjęcia to zasługa wspaniałych gości. Dziękujemy, że mogliśmy towarzyszyć Wam w najważniejszym dniu Waszego życia!!!

Z
Zuzka
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Kraków
Data dodania: 13-05-2019

Współpraca z pracowanią Artis to najlepsza z decyzji związanych z naszym ślubem. Wszystko udało się wspaniale i z wielką przyjemnością polecam wedding plannera innym.

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-03-2019
Bielsko-Biała
Data dodania: 30-03-2019

Jesteśmy oczarowani pracą pracowni Artis pod każdym względem. Gdybym organizowała sama moje wesele z pewnością nie byłoby tak cudownie, a widzę jaka to ciężka praca i ile wysiłku wymaga. Cieszę się, że zaufałam pracowni bo tysiąc różnych spraw, które pewnie musiałabym załatwić nie przyćmiło mi tego dnia. Pani Alicja była dla nas jak dobra wróżka, do ostatniej chwili nad wszystkim czuwała, jest energiczna, zorganizowana i z niesamowitą wyobraźnią. Dziękujemy i oby tak dalej!

W
Wronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Kraków
Data dodania: 13-03-2019

Pierwotnie chciałam się sama wszystkim zająć. Myślałam, że jak przygotowania zaczniemy ze znacznym wyprzedzeniem to jakoś damy radę. Niestety to nas przerosło. Na weselu u kuzynki dowiedziałam się, że ich wesele przygotowała pracownia Artis, a że było cudownie to nie szukaliśmy więcej. Zdecydowaliśmy się na organizację całości i od samego początku świetnie się dogadywałam z panią Alicją. Ma niesamowitą intuicję, każda jej propozycja czy chodziło o kolorystykę czy menu była trafiona w dziesiątkę. Zadbała o wszystko, a mieliśmy naprawdę wygórowane oczekiwania. Każdy szczegół został dokładnie omówiony i nie miałam nawet pojęcia, że o tylu rzeczach trzeba decydować. U nas był ten problem że część gośći była zza granicy i trzeba bylo dokładnie przemyśleć terminy, zakwaterowanie itp. wszystko było doskonale dopracowane logistycznie. Wystrój sali, lokalizacja, dania, wszystko zachwyciło i gości i nas. Do końca życia będziemy mieli cudowne wspomnienia. Polecam z całego serca!

Kontakt Pracownia ARTIS

Nazwa firmy: Pracownia ARTIS
Imię: Alicja 
Adres: Kraków, woj. małopolskie
507-505...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3339
Zadzwoń
507-505...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie