Pracownia ARTIS, organizacja ślubów, wesel i przyjęć id:40268

Kraków, małopolskie
(3)
Dodaj opinię
507-505...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Zajmujemy się kompleksową oraz częściową organizacją wyjątkowych i oryginalnych ceremonii ślubnych oraz przyjęć w całym kraju, a także za granicą. W naszej ofercie znajdują się uroczystości jubileuszowe, przyjęcia rodzinne, baby shower, eventy oraz konferencje.

Pracownia ARTIS zrealizuje Wasza marzenia o perfekcyjnym ślubie i weselu w każdym zakątku naszego kraju i za granicą. Organizujemy romantyczne ceremonie w plenerze, na zamku, czy rezydencji, a także klasyczne przyjęcia weselne w dowolnej lokalizacji - w przepięknych drewnianych kościołach w Bieszczadach, czy też klimatycznym Krakowie.

Doskonała organizacja pracy, gdzie nie ma miejsca na przypadek i wręcz perfekcyjna dbałość o szczegóły, pozwalają na uczynienie tego najważniejszego dnia w życiu wydarzeniem niezapomnianym i pełnym wrażeń. Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i bardzo elastyczni. Oferujemy pomoc profesjonalnego wedding plannera w zorganizowaniu całej uroczystości lub zarządzanie samym przyjęciem weselnym.

Dzięki nam ten dzień zapadnie długo nie tylko w Waszej pamięci, ale również przybyłych gości.

Jeżeli chcecie, aby Wasz najważniejszy dzień w życiu był niezapomniany, oddajcie go w najlepsze ręce, powierzcie jego organizację nam – specjalistom z Pracowni Artis. Zacznijcie planowanie Waszego wyjątkowego wydarzenia już dziś. Rozpocznijcie nową kartę Waszej historii tym pięknym dniem…

Opinie (3)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Pracownia ARTIS, organizacja ślubów, wesel i przyjęć id:40268
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
Z
Zuzka
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Kraków
Data dodania: 13-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
Współpraca z pracowanią Artis to najlepsza z decyzji związanych z naszym ślubem. Wszystko udało się wspaniale i z wielką przyjemnością polecam wedding plannera innym.
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-03-2019
Bielsko-Biała
Data dodania: 30-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
Jesteśmy oczarowani pracą pracowni Artis pod każdym względem. Gdybym organizowała sama moje wesele z pewnością nie byłoby tak cudownie, a widzę jaka to ciężka praca i ile wysiłku wymaga. Cieszę się, że zaufałam pracowni bo tysiąc różnych spraw, które pewnie musiałabym załatwić nie przyćmiło mi tego dnia. Pani Alicja była dla nas jak dobra wróżka, do ostatniej chwili nad wszystkim czuwała, jest energiczna, zorganizowana i z niesamowitą wyobraźnią. Dziękujemy i oby tak dalej!
W
Wronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Kraków
Data dodania: 13-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
Pierwotnie chciałam się sama wszystkim zająć. Myślałam, że jak przygotowania zaczniemy ze znacznym wyprzedzeniem to jakoś damy radę. Niestety to nas przerosło. Na weselu u kuzynki dowiedziałam się, że ich wesele przygotowała pracownia Artis, a że było cudownie to nie szukaliśmy więcej. Zdecydowaliśmy się na organizację całości i od samego początku świetnie się dogadywałam z panią Alicją. Ma niesamowitą intuicję, każda jej propozycja czy chodziło o kolorystykę czy menu była trafiona w dziesiątkę. Zadbała o wszystko, a mieliśmy naprawdę wygórowane oczekiwania. Każdy szczegół został dokładnie omówiony i nie miałam nawet pojęcia, że o tylu rzeczach trzeba decydować. U nas był ten problem że część gośći była zza granicy i trzeba bylo dokładnie przemyśleć terminy, zakwaterowanie itp. wszystko było doskonale dopracowane logistycznie. Wystrój sali, lokalizacja, dania, wszystko zachwyciło i gości i nas. Do końca życia będziemy mieli cudowne wspomnienia. Polecam z całego serca!
Alicja

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Pracownia ARTIS
Imię:Alicja 
Adres:Kraków
woj. małopolskie
507-505...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 31-01-2019, liczba odwiedzin: 295
Telefon
507-505...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie