Zobacz zdjęcia (5)
PRACOWNIA FOTOGRAFII JANUSZ LIPIŃSKI - FOTOGRAFIA ŚLUBNA i nie tylko.., Radoszyce - zdjęcie 1
PRACOWNIA FOTOGRAFII JANUSZ LIPIŃSKI - FOTOGRAFIA ŚLUBNA i nie tylko.., Radoszyce - zdjęcie 2 PRACOWNIA FOTOGRAFII JANUSZ LIPIŃSKI - FOTOGRAFIA ŚLUBNA i nie tylko.., Radoszyce - zdjęcie 3 PRACOWNIA FOTOGRAFII JANUSZ LIPIŃSKI - FOTOGRAFIA ŚLUBNA i nie tylko.., Radoszyce - zdjęcie 4 PRACOWNIA FOTOGRAFII JANUSZ LIPIŃSKI - FOTOGRAFIA ŚLUBNA i nie tylko.., Radoszyce - zdjęcie 5
1 / 5

PRACOWNIA FOTOGRAFII JANUSZ LIPIŃSKI - FOTOGRAFIA ŚLUBNA i nie tylko.. id:42812

Radoszyce, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Fotografia to mój sposób na pokazanie ludzkich emocji. W mojej pracy fotografa najważniejsze jest dla mnie uchwycenie tych "prawdziwych momentów" ukazujących szczerość, prawdziwość sytuacji. Stawiam także na profesjonalne przygotowanie zdjęć. W postprodukcji liczą się dla mnie naturalność i detale. Dbam o to, aby moi klienci po latach oglądając swoje zdjęcia pomyśleli, że dokonali dobrego wyboru fotografa.
Mam na imię Janusz. Urodziłem się 1988 roku w Wielkopolsce. Pracuję w woj. Świętokrzyskim, gdzie mam swoje studio. Mogę także dojechać w każde inne miejsce w Polsce.

Moje dziedziny fotografii to: Fotografia ślubna, fotografia ciążowa, dziecięca i rodzinna oraz reportaże z uroczystości rodzinnych, czyli Chrzest Św, i I Komunia Św.

Fotografowaniem zajmuje się już od dłuższego czasu. Z przyjemnością podejmę się wykonania fotoreportażu z Waszej uroczystości.
Cechuje mnie staranność, zaangażowanie, kreatywność, własny styl.

Decydując się na moje usługi otrzymacie wspaniałe zdjęcia poddane profesjonalne obróbce i retuszowi w stylu klasycznym bądź innym o jakim marzycie. Dodatkowo mam dla Was, dla Waszych rodziców i świadków wspaniałe wartościowe prezenty.


Zapraszam do kontaktu

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta wyróżnia się elastycznością i dopasowaniem do każdego klienta. Nie mam sztywno ustalonych pakietów. Moje ceny są bardzo atrakcyjne i niewygórowane.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzin ustalamy indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej, a najlepiej w cztery oczy. Tylko wtedy możemy precyzyjnie ustalić czego oczekujemy od siebie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie otrzymujecie zdjęcia w wersji cyfrowej (około 200 sztuk) w wysokiej rozdzielczości, fotoksiążkę i galerię online ze zdjęciami.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od połowy 2018 roku. Zaczynałem amatorsko na ślubach rodziny i znajomych. Potem przerodziło się to w otwarcie firmy.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubię w swojej pracy uwieczniać emocje podczas najważniejszych chwil Waszego życia. Jest mi niezmiernie miło kiedy patrzycie na zdjęcia i przeżywacie emocjonalnie minione wydarzenia.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Do pracy wykorzystuję Aparat firmy Canon oraz obiektywy firmy Canon i Sigma. Do obróbki zdjęć używam profesjonalnego monitora firmy Eizo oraz oprogramowania firmy Adobe.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługi realizuję w składzie jednoosobowym. Jest możliwość realizacji zlecenia w składzie 2-osobowym (2 fotografów). Dodatkowo mogę przekazać kontakt do osoby świadczącej usługi Fotobudki.

Jak ubieramy się na wesele?

Na wesele ubieram się w strój nie rzucający się w oczy. Jest to strój elegancki, biznesowy. Na Wasze życzenie mój strój może być dopasowany do klimatu wesela.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na efekty mojej pracy jest uzależniony od wielu czynników. Nie mniej staram się nie przekraczać terminu 90 dni od daty uroczystości.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadam zezwolenie Kurii Świętokrzyskiej do fotografowania w obiektach sakralnych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Z jednej strony można powiedzieć, że nie ma idealnego zdjęcie, bo ideał to coś niedoścignionego. Z drugiej jednak strony idealne zdjęcie to takie, które po 2, 5, 10 ,20 latach nadal będzie budziło w Was emocje jak w dniu jego wykonania.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Nie ma miejsca najczęściej wybieranego. Jest to sprawa bardzo indywidualna. Są osoby, które lubią góry, inne lubią morze jeszcze inne las czy stare ruiny budowli. Każde miejsce ma swój urok. Czasami Pary Młode wybierają miejsca, z którymi są związani emocjonalnie.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Lubię kilka momentów: składanie przysięgi małżeńskiej, pierwszy taniec, zdjęcia niepozowane podczas zabawy weselnej.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Moim fotograficznym wzorem do naśladowania jest Grzegorz "Moment" Płaczek

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, moje usługi są spersonalizowane dla każdej Pary Młodej. Nie mam sztywnych pakietów. Podczas rozmowy ustalamy zakres usług odpowiadających Waszym oczekiwaniom.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie. Mój sprzęt fotograficzny radzi sobie w każdych warunkach oświetleniowych.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Obecne trendy w fotografii ślubnej idą w kierunku naturalności i subtelności. Mocny retusz i poprawianie zdjęć odeszło w zapomnienie. Popularne miejsca na sesje poślubne to szklarnie, oranżerie, ogrody botaniczne, las. Modne są również sesje w stylu Boho.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Fajnie było by mieć aparat, ale ze względu na brak prądu byłby on mało przydatny w dłuższej perspektywie czasu. Zabrałbym jeszcze gruby zeszyt i długopisy oraz porządny nóż.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Radoszyce, , 26-230, woj. świętokrzyskie
liczba odwiedzin: 1687

Popularne miasta w okolicy