Zobacz zdjęcia (5)
PresidentWeddings - Kompleksowa organizacja ślubu i wesela, Poznań - zdjęcie 1
PresidentWeddings - Kompleksowa organizacja ślubu i wesela, Poznań - zdjęcie 2 PresidentWeddings - Kompleksowa organizacja ślubu i wesela, Poznań - zdjęcie 3 PresidentWeddings - Kompleksowa organizacja ślubu i wesela, Poznań - zdjęcie 4 PresidentWeddings - Kompleksowa organizacja ślubu i wesela, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

PresidentWeddings - Kompleksowa organizacja ślubu i wesela id:50742

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Pełna, szczegółowa oferta dostępna na Naszej stronie internetowej-

Witamy serdecznie na profilu firmy PresidenT Events&Weddings! Niezmiernie się cieszymy, że są Państwo w trakcie przygotowań do nowej drogi życia. Z Naszej strony postaramy się dostarczyć Państwu najlepszej kompleksowej lub częściowej oferty Naszych usług.
W branży jesteśmy od 2016r, przez ten czas udało Nam się skupić wokół siebie niezawodnych, sprawdzonych i świetnych jakościowo partnerów oraz zbudować własne bogate zaplecze ślubne.

Dzięki temu możemy zaoferować Państwu w jednym miejscu u jednej osoby prowadzącej usługi takie jak m.in.
-Samochód do Ślubu (pokaźna baza samochodów Retro, bryczek oraz nowoczesnych luksusowych i sportowych maszyn)
-Fotograf ślubny i kamerzysta z niesamowitymi zdolnościami i profesjonalnym sprzętem
-Oprawę muzyczną, DJ/Zespół/Konferansjer/Muzyka w kościele
-Koordynator dnia ślubu i wesela
-Wybór, rezerwacja, negocjacje miejsca wesela (w ofercie sale weselne, dworki i pałace, zamki, namioty weselne dla ślubów w plenerze)
-Pełna organizacja ślubów w plenerze
-Produkcja unikalnych akcesoriów
-Usługi dodatkowej
-Działania awaryjne SOS
-Działanie Last Minute

W Ofercie :
1.Kompleksowa organizacja zarówno ceremonii ślubnej jak i przyjęcia weselnego zaczyna się długo przed wyczekiwanym dniem. W pierwszym etapie przeprowadzamy konsultację z Młodą Parą, następnie przedstawiamy uszyty na miarę oczekiwań projekt i scenariusz, po czym przechodzimy do działania. Podczas projektowania tych specjalnych dni, nie mamy limitu poprawek. Tworzymy tak długo, aż powiecie słynne "To jest to!"

2. Kompleksowa organizacja ślubów oraz wesel plenerowych. W pierwszym etapie przeprowadzamy konsultację z Młodą Parą, następnie przedstawiamy uszyty na miarę oczekiwań projekt i scenariusz, po czym przechodzimy do działania. Podczas projektowania tych specjalnych dni, nie mamy limitu poprawek. Tworzymy tak długo, aż powiecie słynne "To jest to!"
Zaufaj Naszemu doświadczeniu aby nie trafić na przykre niespodzianki ślubów plenerowych.

3. Koordynacja Ślubu i Wesela, czyli pakiet antystresowy
Koordynacja ślubu i wesela to gwarancja pewności, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Koordynator zaczyna pracę od wczesnego rana sprawdzeniem gotowości miejsca ceremonii oraz sali weselnej, kontaktuje się z podwykonawcami (m.in. samochód, orkiestra, fotograf) oraz kieruje nimi według scenariusza przygotowanego przez Państwa młodych. Koordynator dba, by wszystkie punkty imprezy odbyły się w założonym czasie w idealnej jakości.

Dzięki temu, para młoda poświęca się w całości sobie i rodzinie, bez stresu o poszczególne etapy zabawy.

4. Samochód do ślubu
W idealnym dniu ślubu nie sposób nie pomyśleć o niesamowitym samochodzie, który zawiezie Nas pod same drzwi kościoła lub urzędy stanu cywilnego. Dzięki własnemu zapleczu oraz współpracy z solidnymi i zweryfikowanymi w praktyce partnerami możemy zaoferować najbogatszą gamę samochodów ślubnych w jednym miejscu. W naszej ofercie znajdują się niesamowite ikony amerykańskiej motoryzacji, prawdziwe filmowe samochody, topowe sportowe bestie jak i superluksusowe limuzyny.
Dzięki współpracy ze zweryfikowany partnerami oferujemy ponad 20 aut gdzie najmłodsze jest z rocznika 1922 a najnowsze 2020r.

5. Wybór miejsca to bardzo ciężkie, kosztowne i żmudne zadanie dla przyszłych Nowożeńców. Typ budynku (pałac, sala, hotel, ranczo), lokalizacja która będzie odpowiadać wszystkim zaproszonym, odpowiednie menu, wystarczająca ilość miejsca dla krzeseł oraz zabawy, wystarczająco pojemna i wygodna baza noclegowa, parking, wyłączność lokalu czy nawet wyposażenie sali w agregat prądotwórczy na wypadek awarii głównego zasilania. To aspekty które niezwykle trudno połączyć, szczególnie, gdy mamy już wybrany wymarzony termin. Warto zlecić to zadanie PresidenT Events&Weddings, wiele lat na rynku nauczyło Nas na co zwracać szczególną uwagę. Współpraca daje Wam gwarancję jakości, zadowolenia, oszczędności czasu i pieniędzy oraz jasne i przejrzyste warunki.

7.Zapewniamy wyjątkowe dekorację Kościoła, Sali Weselnej, Stołów weselnych oraz ślubów plenerowych.
Wszystko zaczyna się od konsultacji, gdzie tworzymy wizję dekoracji w oparciu o Wasz gust, ton uroczystości, atmosferę w której chcecie utrzymać przyjęcie oraz Waszą historię.
Od początku każdy element dekoracji jest przemyślany i stworzony indywidualnie pod Młodą Parę.
6. Atrakcje i dodatki
Bogate zaplecze własne oraz szeroka baza sprawdzonych w praktyce podwykonawców umożliwia Nam przedstawienie Państwu oferty usług ślubnych, które dostarczymy w całości lub częściowo. Proponujemy Państwu tylko i wyłącznie sprawdzonych przez Nas usługodawców, co do których mamy gwarancje najwyższej jakości wykonywania swojej pracy. Oprócz samej "suchej usługi", w PresidenT Events & Weddings dostajecie w cenie indywidualny scenariusz i harmonogram dla wybranych usług (np. plan zadań i wytyczne dla fotografa, scenariusz podjazdu pod kościół czy precyzyjne wyznaczenie po

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 18:00 Wt: 10:00 - 18:00 Śr: 10:00 - 18:00 Cz: 10:00 - 18:00 Pt: 10:00 - 18:00 Sb: 10:00 - 18:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 561

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie