Zobacz zdjęcia (5)
PressPlayFilm, Gdańsk - zdjęcie 1
PressPlayFilm, Gdańsk - zdjęcie 2 PressPlayFilm, Gdańsk - zdjęcie 3 PressPlayFilm, Gdańsk - zdjęcie 4 PressPlayFilm, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

PressPlayFilm id:19648

Gdańsk, pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Jesteśmy ekipą filmowców z Gdańska :-) Zajmujemy się kompleksową realizacją filmów ślubnych. Nie zamykamy się w schematach. Lubimy przecierać nowe szlaki, dlatego każdy film jest jedyny w swoim rodzaju. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie dla najbardziej wymagających klientów. Zawsze wsłuchujemy się w ich potrzeby, dzięki czemu potrafimy sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości usług i profesjonalnego podejścia na każdym z etapów współpracy.
Obsługa 4 operatorów, stabilne a zarazem dynamiczne ujęcia, filmowanie z powietrza, nieliniowy montaż, muzyka filmowa - wszystko to sprawia, że film ślubny staje się prawdziwie kinowym dziełem. Stawiamy na to co najważniejsze - pokazujemy emocje, . Sprawimy, że Wasz film będzie zarówno wzruszał jak i bawił do łez !

Zapraszamy do kontaktu.

Opinie (2)

PressPlayFilm id:19648
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Gdynia
Data dodania: 02-01-2021

Zdecydowanie polecam każdemu, kto chciałby mieć wspaniała pamiątkę ze swojego ślubu, na naprawdę najwyższym poziomie !!

A
Angelika i Maciek
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Wielkopolska
Data dodania: 24-09-2018

Jesteśmy zachwyceni pracą chłopaków, którzy sprawili, że dzień naszego ślubu został uwieczniony najpiękniej jak to tylko możliwe. Kamerzystów wybieraliśmy prawie dwa lata wcześniej i po obejrzeniu portfolio PressPlayFilm, już żadna inna firma potem w całej Polsce nie dorównała im, musieliśmy ich zaprosić do Wielkopolski :) Zaczynając od niezwyklego profesjonalizmu w dniu ślubu i wesela (świetna atmosfera pracy, chłopaki byli praktycznie niewidoczni i przefajni), przez pracę na plenerze (w trudnych warunkach huraganowych..:), aż po sam efekt ich pracy, który nas niesamowicie wzruszył i zachwycił, a film ogląda się jednym tchem – wszystko na najwyższym poziomie. Nie można nie wspomnieć o bardzo dobrej współpracy i świetnej komunikacji przed ślubem jak i w trakcie realizacji naszego filmu już po nim. Praca chłopaków odznacza się kreatywnością, niebanalnymi pomysłami, świetnym doborem muzyki i całą ta magią, która mają tylko ludzie z dużym talentem i oddaniem swojej pracy:) Polecamy przeogromnie!

liczba odwiedzin: 3271

Popularne miasta w okolicy