Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Filmowanie & Fotografia, Limanowa - zdjęcie 1
Filmowanie & Fotografia, Limanowa - zdjęcie 2 Filmowanie & Fotografia, Limanowa - zdjęcie 3 Filmowanie & Fotografia, Limanowa - zdjęcie 4 Filmowanie & Fotografia, Limanowa - zdjęcie 5
1 / 5

Filmowanie & Fotografia id:17723

Limanowa, małopolskie
(3)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Film ze ślubu może mieć wiele postaci - od klasyki reportażu po innowację

Każdy ma inne, indywidualne upodobania - Panna Młoda wybrałaby np. romantyczny film chwytający za serce, Pan Młody zdecydowałby się na ekstremalną produkcję z nutą dobrego humoru.

My świetnie dostrzegamy te różnice, oferując szeroką gamę produkcji filmowych. Nie zamykamy się w żadnych ramach, wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i dostosowujemy ofertę do ich indywidualnych preferencji.

Specjalizujemy się w nowoczesnych i nietypowych rozwiązaniach, jednakże dla ludzi, którzy cenią sobie tradycyjne podejście i klasyczny punkt widzenia, również mamy wiele do zaoferowania.

Opinie (3)

Filmowanie & Fotografia id:17723
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
R
Renata i Mariusz
5.00
 / 5
Data dodania: 12-08-2016

Dzięki zaangażowaniu oraz pasji do filmowania i fotografii efekt całej pracy jest na wysokim poziomie. Szczególnie jeśli chodzi o film (co dla nas było ważną kwestią) ujęcia są bardzo płynne, obraz nie szarpie przy oglądaniu co sprawia że można poczuć się jakby to była produkcja z prawdziwej wytwórni filmowej. Foto książki jak i cały film robi na prawdę duże wrażenie nie tylko na nas ale także na wszystkich oglądających. Na pochwałę zasługuje także kontakt z Panem Januszem oraz czas jaki poświęca każdemu swojemu klientowi. Jeżeli stawiacie na profesjonalizm i najwyższą jakość usług to z czystym sumieniem możemy polecić Pana Janusza. Pozdrawiamy

P
Paulina i Wojtek
5.00
 / 5
Data dodania: 21-07-2016

Chcieliśmy raz jeszcze bardzo bardzo podziękować za tak wspaniały film z naszego ślubu oraz cudne zdjęcia... Widać że pan Janusz w tworzenie filmu wkłada całe swoje serce poświęca się i angażuje na maksa. Dzięki temu mamy tak niezwykła pamiątkę z naszego najpiękniejszego dnia!!:)Dzięki świetnej współpracy z panem Januszem mamy dokładnie to co chcieliśmy czyli film pełen wzruszeń, romantyzmu, wspomnień a także dużo humoru. Zostały spełnione wszelkie nasze prośby (moje "wymyślne wymysły"- /Paulina;)/:))film został zmontowany w każdej sekundzie idealnie, albumy przepiękne zarówno te z sesji plenerowej jak i te z całego wesela- robią na każdym ogromne wrażenie..!! Widać że p. Janusz działa z wielką pasją, kocha kręcić filmy robić zdjęcia czego potem widać efekty!!! Zatem wszystkim zakochanym którzy planują ślub polecamy z całego serca współprace z PANEM JANUSZEM!!!:):):) Gorąco pozdrawiamy Paulina i Wojtek Pławeccy;)

A
Asia i Tomek
5.00
 / 5
Data dodania: 17-07-2016

Dziękujemy za: PROFESJONALIZM, SYMPATYCZNE PODEJŚCIE DO KLIENTA, ZAANGAŻOWANIE, CIEKAWE POMYSŁY, DOBRE RADY, MIŁĄ I BEZPROBLEMOWĄ WSPÓŁPRACĘ, FAJNY KONTAKT I PRZEDE WSZYSTKIM ZA FILM - KTÓRY URZEKŁ NIE TYLKO NAS :-) W cza­sie ślu­bu i we­se­la Pan Janusz ci­cho i nie­zau­wa­żal­nie prze­my­kał mię­dzy go­ść­mi, przez co każdy czuł się swobodnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu i z pełną odpowiedzialnością i satysfakcją polecamy Pana Janusza, który wkłada serce w to co robi, a to przekłada się na bardzo dobrą jakość filmu. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy Asia i Tomek :-) :-)

Kontakt

Adres: Limanowa, , 34-600, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 3495

Popularne miasta w okolicy