Zobacz zdjęcia (5)
Profesjonalny DJ i VDJ na Twoją imprezę, Warszawa - zdjęcie 1
Profesjonalny DJ i VDJ na Twoją imprezę, Warszawa - zdjęcie 2 Profesjonalny DJ i VDJ na Twoją imprezę, Warszawa - zdjęcie 3 Profesjonalny DJ i VDJ na Twoją imprezę, Warszawa - zdjęcie 4 Profesjonalny DJ i VDJ na Twoją imprezę, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Profesjonalny DJ i VDJ na Twoją imprezę id:26215

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujemy się w kompleksowej a przede wszystkim profesjonalnej obsłudze wszelkiego rodzaju imprez takich jak: eventy, wesela, konferencje, studniówki, jubileusze, imprezy promocyjne i inne wydarzenia wymagające oprawy muzycznej i oświetleniowej. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie w zakresie oprawy muzycznej, konferansjerskiej i technicznej. Jesteśmy w stanie zorganizować oprawę dla kameralnej imprezy liczącej kilka osób, a także dla kilkutysięcznej imprezy masowej. Wybierając nasz team macie pewność, że współpracujecie z profesjonalną firmą, dla której oprawa muzyczna jest nie tylko pracą a wynikiem pasji i pełnego zaangażowania. Co roku staramy się ulepszać jakość wykonywanych usług inwestując w nowoczesne technologie, szkolenia i kursy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, każdą usługę wykonujemy na jak najwyższym poziomie, ponieważ naszym najwyższym celem jest pełne zadowolenie Klienta.

W naszej ofercie znajdziecie:

* profesjonalnego DJ-a
* profesjonalnego VDJ-a
* profesjonalnego konferansjera/wodzireja
* profesjonalnego saksofonistę
* dodatkowe oświetlenie architektoniczne
* kompleksową organizację wesel, eventów, konferencji

Przykładowe efekty naszej pracy znajdziecie w materiałach umieszczonych w katalogu, oraz na naszej stronie internetowej.

liczba odwiedzin: 1024

Popularne miasta w okolicy