Zobacz zdjęcia (5)
Profesjonalny Dj na eleganckie wesele.j.angielski, Katowice - zdjęcie 1
Profesjonalny Dj na eleganckie wesele.j.angielski, Katowice - zdjęcie 2 Profesjonalny Dj na eleganckie wesele.j.angielski, Katowice - zdjęcie 3 Profesjonalny Dj na eleganckie wesele.j.angielski, Katowice - zdjęcie 4 Profesjonalny Dj na eleganckie wesele.j.angielski, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Profesjonalny Dj na eleganckie wesele.j.angielski id:20283

Katowice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • akordeon
  • keyboard/organy
  • saksofon

Oferta:

  • obsługa konferansjerska
  • mówimy po angielsku
  • efekty świetlne

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 2

ELAGANCJA, WYSOKA KULTURA SCENICZNA.Profesjonalny Dj + WODZIREJ-KONFERANSJER - 20 lat na estradzie.Wykształcenie wyższe.Język angielski i chorwacki.ZAWODOWY WOKAL.BANKIETOWY SAKSOFON.NAJWYŻSZEJ JAKOSCI NAGŁOSNIENIE SCENICZNE 7000 WATT.Oswietlenie.Wspaniałe i rodzinne przyjęcia weselne.Przyjęcia firmowe. Zawsze ciepło i usmiech dla Państwa.Czas dla dzieci.Profesjonalny wokal.Profesjonalny Dj + WODZIREJ-KONFERANSJER - 20 lat na estradzie.Wykształcenie wyższe.NAGŁOSNIENIE 7000 wat. Oswietlenie. BIESIADA PRZY STOŁACH GOSCI.Zapraszamy Państwa do Naszego biura na pyszną kawkę.Pomożemy we wszystkim.

Tylko u Nas wspaniała opcja - BIESIADA PRZY STOŁACH GOSCI Z AKORDEONEM, Nowe NAGŁOSNIENIE-7000 W,NOWOCZESNE OSWIETLENIE LED. Wesela w TYGODNIU i w WEEKENDY.

Nowa usługa:LUKSUSOWY SAMOCHÓD - NOWY FORD TRANSIT TOURNEO TITANIUM.Maksymalna opcja wyposażenia. 8 OSOBOWY.
Przewóz Pary MŁODEJ wraz z rodzicami.Przewóz gosci weselnych. transfery na lotnsko Pyrzowice.Balice.Airport Transfer.

Bardzo ważna informacja .NIE PRZEBIERAMY SIĘ W KLAUNÓW ITP.NIE JESTESMY KOMIKAMI !!!estesmy profesjonalistami i zajmujemy się wspaniała muzyką, doskonałą oprawą muzyczną Państwa pięknego wesela, tym aby wszytsko zabrzmiało tak jak przystało na Państwa dzień.

1.POŁĄCZ DJ WODZIREJA Z MUZYKĄ NA ŻYWO.Najwspanialsza opcja.Wokal.Saksofon.Akordeon.Biesiada z akordeonem przy stołach gosci.Tę opcję goscie uwielbiają najbardziej.
2. Eleganckie Wesele, Bankiet z klasą. Repertuar całego swiata.
3. Wesela i bankiety 2-języczne.Polsko-Angielskie i Polsko-Chorwackie.
4. Zabawy na odpowiednim poziomie słowno-kulturalnym lub brak zabaw.Wszystko na życzenie Gosci.
5.Wesela w TYGODNIU i w Weekendy.

Zawsze usmiech i ciepło dla Państwa. Zapraszamy do Naszego biura. Zapraszamy na wspaniałą próbę zespołu.
Zapraszamy Państwa na wspaniałe, rodzinne ,ciepłe przyjęcia z Naszym udziałem : Eleganckie wesele, wesele w formie bankietu, eventy, bankiety, przyjęcia biznesowe, plenery. Sląsk i cała Polska. Polonia poza granicami .

Szanowni Państwo.
Muzyką zajmujemy się już od ponad 20 lat. Nasz zawód jest Naszą ogromną pasją. Każde prowadzone przez Nas przyjęcie to PRAWDZIWY DANCING. DO TAŃCA DLA KAŻDEGO GOSCIA. DO ZASPIEWANIA DLA KAŻDEGO GOSCIA. Najważniejsze - DLA KAŻDEGO POKOLENIA!!

Małe kameralne przyjęcia do 30 osób- cena do uzgodnienia.

liczba odwiedzin: 2548

Popularne miasta w okolicy