Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Profesjonalny makijaż okolicznościowy id:34444

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 11-03-2018
Liczba odwiedzin: 154

Oferta

Jeśli chcesz olśnić wszystkich swoim wyglądem zapraszam do zapoznania się z moją ofertą :-)

Przed przystąpieniem do makijażu zawsze przeprowadzam z klientką wywiad, w trakcie którego dowiaduję się jakie są jej oczekiwania...

... następnie przystępuję do pielęgnacji twarzy, gdyż odgrywa znaczącą rolę w wyglądzie i trwałości makijażu.

Co do dalszych etapów... są zależne od preferencji klientki. Najważniejsze jest jednak to, że pracuję kosmetykami marek profesjonalnych.

Zawsze staram się namówić klientkę na doczepienie kępek rzęs, gdyż dodają one pazura ;-) Natomiast jeśli wyraźnie się przeciwstawia - nie nalegam. Bo to Wy drogie Panie macie czuć się komfortowo.

Zapraszam do odwiedzenia mojego fanpage: Daria Izdebska Make up Artist

BARDZO PROSZĘ, ZANIM NAPISZESZ- PRZECZYTAJ!!!
Słów kilka o współpracy ze mną oraz o tym, co Wy Drogie Klientki możecie zrobić, by makijaż wykonany przeze mnie był naprawdę olśniewający!
- Cena każdego wykonywanego przez mnie makijażu (również próbnego) wynosi 200 zł. Obejmuje przyklejenie kępek, ewentualną korektę i rozświetlenie dekoltu/pleców.
- Możliwy dojazd na terenie Warszawy i okolic za dodatkową opłatą - 50 zł.
- Nie wykonuję makijażu fragmentarycznego: same oczy, sam podkład itp. ( niestety czasami pytacie ile będzie kosztował np. makijaż samych oczu...). Wykonuję makijaż wyłącznie swoimi kosmetykami. Cena makijażu nie ulega zmianie jeśli macie przedłużane rzęsy.
- Cena makijażu dla fotografów, modelek, firm ustalana jest indywidualnie, proszę o wiadomość prywatną. Wystawiam faktury.
- Pobieram bezzwrotny zadatek w kwocie 50 zł od każdej usługi. Kiedy rezerwujecie u mnie termin makijażu macie kilka dni na wpłatę. Numer konta wysyłam w wiadomości prywatnej. Ustalamy też ostateczny termin wpłaty zadatku. W tytule przelewu należy wpisać datę usługi i nazwisko.
WAŻNE!!! :
Zgodnie z polskim prawem dotyczącym zawierania umów kupna/sprzedaży na odległość klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży, bez podania przyczyny, w terminie czternastu (14) dni od dnia wpłacenia zadatku.
Termin do odstąpienia od Umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia wpłaty zadatku na moje konto.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, konsument ma obowiązek poinformować mnie o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia wysłanego w formie pisemnej w wiadomości przez niniejszą stronę.
- Nie wykonuję makijażu ślubnego bez wcześniejszego makijażu próbnego. To jest standard!
- Bardzo Was proszę o punktualne przybywanie! Ze względu na napięty plan dni, w których pracuję nie mogę sobie pozwolić na tzw. obsuwy. W przypadku większego spóźnienia mogę odmówić wykonania makijażu- nie chciałabym rujnować planu dnia kolejnej osobie, która mi zaufała. Szczególnie, gdy jest to dzień jej ślubu....
- Proszę, abyście przyjeżdżały do mnie bez makijażu. Pozwoli to zaoszczędzić cenny czas :)
- Nie wykonuję zabiegów typu regulacja brwi czy usuwanie wąsika. Proszę, pomyślcie o tym wcześniej... to naprawdę bardzo istotne!
- Makijaż zaczyna się od ...właściwej pielęgnacji skory. Na nawilżonej, promiennej cerze makijaż wygląda po prostu lepiej! Suche, odstające skórki czy spierzchnięte usta niestety poważnie wpłyną na cały efekt końcowy. Zatem przed wizytą u mnie zadbajcie proszę o kondycję swojej skóry. W zależności od jej typu pamiętajcie o odpowiednim złuszczeniu, odżywieniu czy nawilżeniu. W tym celu najlepiej udać się do zaufanego salonu kosmetycznego, by uzyskać pomoc w tym zakresie. Pamiętajcie, by tuż przed makijażem nie wykonywać mocno inwazyjnych zabiegów, po których skóra się łuszczy. Na dwa dni przed moją usługą mocno nawilżcie skórę. Używajcie w tym celu SPRAWDZONYCH kosmetyków. Nie eksperymentujcie na ostatnią chwilę. Dzięki temu nie zaskoczy was żadna alergia.

I tak oto powstał regulamin współpracy. Brzmi dość poważnie... Nie lubię formalności, ale czasem i one są bardzo potrzebne. Dzięki temu unikamy niedomówień
Pozwolę sobie co jakiś czas aktualizować zawarte tu informacje. Czas pokaże co jeszcze należy usprawnić
Jeśli macie jakieś pytania-piszcie!
Moje pędzelki już czekają na Ciebie, zaufaj mi, wspólnie stworzymy coś naprawdę pięknego!
Dziękuję za uwagę i zapraszam do współpracy!!!

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Profesjonalny makijaż okolicznościowy
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Godziny pracy

Pn:09:00 - 22:00
Wt:09:00 - 22:00
Śr:09:00 - 22:00
Cz:09:00 - 22:00
Pt:09:00 - 22:00
Sb:09:00 - 22:00
Nd:09:00 - 22:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.