Zdjęcia | Oferta

Profesjonalny makijaż ślubny, wieczorowy, sesyjny - Queen Make Up id:31355

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Ruda Śląska, śląskie
Data dodania: 08-10-2017
Liczba odwiedzin: 508

Oferta

Wykonuję makijaże ślubne, okolicznościowe, sesyjne itp. Pracuję na profesjonalnych kosmetykach ( Estee Lauder, Clarins, Mac, Dior, Smashbox, The balm, Laura Mercier, Anastasia Beverly Hills, Make Up Forever, Nabla, Kryolan itp).

Jestem osobą otwartą, energiczną i pozytywnie nastawiona do świata ale przede wszystkim jestem perfekcjonistką, zawsze stawiam na jakość zarówno produktów jak i swojej pracy.

Każdy makijaż wykonuje z pełnym zaangażowaniem ponieważ kocham podkreślać kobiece piękno. Makijaż to nie tylko gra kolorów ale także pewność siebie, którą zyskujemy wraz z jego nałożeniem.
W makijażu kieruje się dewizą:
" You are the Queen - believe it!"

Kilka ważnych wskazówek:

*makijaż ślubny wykonuje tylko wtedy gdy był poprzedzony makijażem próbnym, ma to na celu zapewnienie większego komfortu psychicznego dla klientki (na makijaż próbny rezerwuje sobie więcej czasu na przeprowadzenie wywiadu z klientką oraz dopasowanie odpowiednich kosmetyków oraz wizji)

*dzień przed planowanym makijażem proszę wykonać delikatny peeling twarzy w przypadku kiedy na twarzy nie ma żadnych stanów zapalnych

* w dniu wykonania makijażu jeżeli jest taka możliwość proszę się nie malować

* brwi powinny być wyregulowane ( nie reguluje brwi w momencie wykonywania makijażu ze względów higienicznych i estetycznych, gdyż mogą powstać zaczerwienienia a świeżo nałożone kosmetyki mogą dodatkowo podrażnić te miejsca)
Pozdrawiam;)

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Dane kontaktowe

Profesjonalny makijaż ślubny, wieczorowy, sesyjny - Queen Make Up
Województwo:śląskie
Miejscowość:Ruda Śląska
Kod:41-711

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.