Zespół Weselny 4LOVE - film 1 Zespół Weselny 4LOVE - film 1
Pokaż kolejny film

Zespół Weselny 4LOVE id:18043

Przasnysz, mazowieckie
(42)
Dodaj opinię
501-128...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • klarnet
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

Witajcie po drugiej stronie!

4LOVE to profesjonalny zespół na żywo, który wykonuje covery szeroko pojętej muzyki rozrywkowej. Gramy wszelkiego rodzaju imprezy: wesela, poprawiny, bale, bankiety, studniówki, koncerty, imprezy plenerowe.
Jest jedna wspólna cecha tych wszystkich imprez – bardzo zróżnicowane towarzystwo o szerokim przedziale wiekowym. My staramy się sprostać wymaganiom każdego słuchacza, dlatego bardzo starannie dobieramy nasz repertuar, a dodatkowo utwory wykonujemy we własnej aranżacji. Nasza siedziba znajduje się w Przasnyszu (mazowieckie), ale dojeżdżamy w różne części kraju.

Pozwólcie, że się przedstawimy:

- Olga Przybysz - nasza wspaniała i piękna wokalistka, która swoim głosem potrafi wywołać gęsią skórkę nawet u najbardziej wymagających słuchaczy. Półfinalistka programu The Voice Of Poland, autorka własnych utworów - po prostu dziewczyna stworzona do śpiewania.

- Adrian Jusiński - nasz niezawodny saksofonista i pianista/klawiszowiec, też wokalista, obecny student Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie i absolwent Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Warszawie.

- Damian Lusa - nasz gitarzysta, który gra też na instrumentach klawiszowych, klarnecie i śpiewa. Człowiek orkiestra można powiedzieć! Absolwent I stopnia szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Zakochany w muzyce od wielu lat, idealnie pasujący do 4LOVE.

- Piotr Kowalkowski - to nasz znakomity basista, który czujnym uchem dba o jak najlepszy odbiór z drugiej strony. Poza grą na basie jest naszym realizatorem dźwięku, a za sobą ma kilkadziesiąt większych i mniejszych zrealizowanych koncertów. Absolwent Akademii Filmu i Telewizji w specjalizacji realizacji dźwięku.

- Marcin Jakubowski - to nasz perkusista i to on zarządza całym zespołem. Obecnie studiuje na instytucie muzyki w Olsztynie. Z muzyką związany jest od dziecka. Przez ostatnich 14 lat przerabiał on różne gatunki muzyczne i brał udział w wielu projektach. Komponuje, produkuje muzykę.

Jesteśmy wykształconymi muzykami/jesteśmy w trakcie kształcenia, a dodatkowo mamy za sobą duże doświadczenie sceniczne. Do naszej pracy podchodzimy bardzo skrupulatnie i dbamy o każdy szczegół, dlatego zaplecze naszej sceny, a więc nagłośnienie, instrumenty i oświetlenie jest profesjonalne. Podczas każdej imprezy dajemy z siebie wszystko, a każdy z nas zostawia cząstkę siebie.

Zagraliśmy tyle imprez, że nic nas już nie zaskoczy, za to dzięki temu my możemy zaskoczyć Was!

Na naszym instagramie znajdziecie relacje z wesel i jakieś dodatkowe materiały.
Jeśli Wam się podobamy, polubcie nas na facebooku.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Do zobaczenia, a raczej do usłyszenia! :)

Zobacz zdjęcia (11)
Zespół Weselny 4LOVE, Przasnysz - zdjęcie 1
Zespół Weselny 4LOVE, Przasnysz - zdjęcie 2 Zespół Weselny 4LOVE, Przasnysz - zdjęcie 3 Zespół Weselny 4LOVE, Przasnysz - zdjęcie 4 Zespół Weselny 4LOVE, Przasnysz - zdjęcie 5
Zespół Weselny 4LOVE, Przasnysz - zdjęcie 6
1 / 11

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przede wszystkim jesteśmy młodymi ludźmi, pełnymi zapału, którym po prostu chce się grać.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Gramy bardzo energicznie od pierwszego do ostatniego numeru. Nasze bloki muzyczne trwają około 45-50 min, a przerwy około 15 minut, nigdy odwrotnie :) Nasz atut to bardzo zróżnicowany repertuar sięgający klasyki lat 70 do współczesnej muzyki komercyjnej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Staż każdego z nas jest różny, bo jeden z nas pracuję już 13 lat, inni około 5-6. Jest to na pewno wystarczający czas, żeby dogłębnie poznać tajniki wesel :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wesela gramy do godziny 4:00, średnio 10 godzin imprezy + dojazd, zamontowanie sprzętu. Zawsze jesteśmy na 2-3 godziny przed rozpoczęciem wesela, żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Poza graniem setów muzycznych wychodzimy też do gości i gramy "przy stołach" standardy typu "Szła dzieweczka do laseczka", "Gdybym miał gitarę" itp. Prowadzenie oczepin, taniec integracyjny, po prostu podrywanie gości do tańca.

Skład, w którym występujemy.

1. Olga Przybysz
2. Adrian Jusiński
3. Damian Lusa
4. Piotr Kowalkowski
5. Marcin Jakubowski

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak ..................................................

Jaki repertuar proponujemy?

Bardzo zróżnicowany, sięgający klasyki lat 70 do współczesnej muzyki komercyjnej. Goście weselni to bardzo mieszane towarzystwo, a my chcielibyśmy trafić w gust każdego. Dlatego na bazie naszego doświadczenia bardzo starannie dobieramy repertuar, w którym znajdzie się coś dla 20-latków i 60-latków. Oczywiście z przewagą dla młodszej części wesela, której jest zdecydowanie więcej.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak ......................................................

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Nasza perełka Olga Przybysz, natomiast mamy jeszcze 3 męskie wokale.

Na jakich instrumentach gramy?

1. perkusja
2. bas
3. gitara elektryczna/akustyczna
4. pianino/organy
5. saksofon
6. akordeon
7. klarnet

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Posiadamy profesjonalny sprzęt - nagłośnienie, instrumenty, światła. Staramy się, żeby odbiór nas z Waszej strony był jak najlepszy.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

polski i angielski ...................................

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

polski i angielski ......................................

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Sporadycznie, ale gdy przychodzi na to czas doskonale sobie radzimy.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Posiadamy swoją listę, której się trzymamy, ponieważ jest ona starannie wypracowana na przestrzeni lat, podparta naszymi doświadczeniami. Doskonale wiemy jak rozpocząć zabawę, kiedy zwolnić, jak zakończyć blok muzyczny.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, nie mamy z tym problemu ..............................

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Nie. Tylko raz zdarzyło się nam, że sala nie miała takiej licencji i obowiązek opłaty spadł na parę młodą. Ale nie była to typowa sala weselna, tylko restauracja.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Każdy z nas miał w swoim życiu mniejsze, czy większe sukcesy, ale tutaj napiszemy o tych największych.

Olga Przybysz - uczestniczka VII edycji Voice of Poland, działalność Youngstars - 2015-2019, zdobycie pierwszego miejsca podczas Międynarodowego Festiwalu w Chorwacji „Island of Talend“.

Adrian Jusiński - reprezentuje Polskę w szeregach orkiestry z Nadarzyna. Występowali między innymi we Francji, Omanie, Chinach i zajęli 3 miejsce w Mistrzostwach Świata w Tajlandii.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Nasz saksofonista - Adrian, skończył II stopnie szkoły muzycznej w klasie saksofonu, obecnie studiuje na Uniwersytecie Chopina w Warszawie, też saksofon.
Nasz perkusista - Marcin, uczęszczał do szkoły muzycznej I stopnia w klasie klarnetu, obecnie kontynuuje swoją przygodę na Instytucie Muzki w Olsztynie.
Damian Lusa - skończony I stopień państwowej szkoły muzycznej.
Piotr Kowalkowski - absolwent Akademii Filmu i Telewizji w specjalizacji realizacji dźwięku.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Chyba nikt z nas tego nie pamięta! Każdemu z nas muzyka towarzyszy od najmłodszych lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Po prostu lubimy ze sobą grać, jesteśmy zgraną paczką - przyjaciółmi. To jest bardzo ważne i dzięki temu każde wesele jest dla nas też formą spędzania czasu. Uwielbiamy grać dla ludzi, dawać im coś od siebie, a jak oni na parkiecie oddają nam tą energię to jest znakomicie!

Czyja twórczość nas inspiruje?

Nasze inspiracje są na pewno bardzo różne - od muzyki klasycznej, jazz, blues, pop, po rock i metal. Dosłownie każdy z nas słucha czego innego, inspiruje się czym innym i to jest dobre, bo tak naprawdę dzięki temu nasze wykonania brzmią świeżo.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dlatego, że odbiór słuchacza musi być jak najlepszy i też dlatego, bo wyjeżdżając powiedzmy 2-3 godziny od naszej siedziby nie możemy sobie pozwolić, żeby nasz sprzęt zawiódł.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Robimy jedną lub dwie takie zabawy, ale nie skupiamy się na tym jakoś bardzo.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Na pewno jesteśmy w jakimś stopniu ograniczeni, bo nie jesteśmy w stanie zagrać wszystkiego, ale zawsze staramy się sprostać wymaganiom.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Szczerze to ciężko powiedzieć, bo raczej nie gramy hitów jednego lata, a kawałki, które czymś zasłynęły. Oczywiście czasem aż się samo prosi i robimy coś świeżego.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Są takie utwory disco-polo, których nie może zabraknąć podczas wesela. Nie wnikając już, czy ktoś lubi, czy nie lubi, po prostu trzeba mieć takie pozycje w swoim repertuarze.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Ciężko to raczej opisać, trzeba tego doświadczyć. .

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie 4LOVE (42)

Zespół Weselny 4LOVE id:18043
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 42 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
N
Nikola
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Łowicz
Data dodania: 09-09-2023

Na zespół trafiliśmy przypadkiem, przeglądając YouTube'a i całkowicie zachwycił nas już od pierwszych wysłuchanych sekund. Szczerze przyznajemy - poszukiwania zespołu, który zagrałby na naszym weselu nie zakończyły się w tym miejscu. Za nami kontakt i spotkania z kilkoma innymi usługodawcami, jednak zawsze czegoś nam brakowało. Odnaleźliśmy to właśnie u 4LOVE - muzyka grana w 100% na żywo, przepiękny wokal Olgi, niesamowite (współ)brzmienie pozostałych instrumentów i wyśmienicie poprowadzone wesele przez Damiana. Wśród tego godnego pochwały profesjonalizmu nie spodziewaliśmy się tylko jednego - otwartości, sympatii i radości bijących od każdego członka zespołu 😍 Nie było żadnego problemu z wprowadzeniem i poprowadzeniem wymyślonego przez nas konkursu, otrzymaliśmy również świetne pomysły co do uatrakcyjnienia podziękowań dla rodziców i świadków. Wesele przebiegło idealnie co do ustalonego wcześniej planu, nie musieliśmy nawet pilnować godziny, zespół robił to za nas 😊 Do ostatniej zagranej minuty na parkiecie nie brakowało naszych zadowolonych gości i oczywiście nas, co przypłaciliśmy bolącymi stopami i zdartymi gardłami 😉 Jedyne czego żałujemy to, że nie da się już tej imprezy powtórzyć 🥹❤️

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i szczerze polecamy każdej parze, która tak jak my marzy o wspaniałej oprawie muzycznej wesela 🫶

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2023
Łomża
Data dodania: 26-08-2023

Jeśli szukacie idealnego zespołu na swoje wesele, to właśnie go znaleźliście. Zespół 4love spełnił wszelkie nasze oczekiwania, co więcej nie będzie przesadą stwierdzenie, że pod wieloma względami je przerósł. Począwszy od kwestii organizacyjnych, poprzez repertuar, skończywszy na koniec końców najistotniejszymi aspekcie czyli muzyce. Każdy z gości weselnych niezależnie od wieku bawił się doskonale. Niezależnie od tego czy jesteście fanami disco polo, czy wolicie bardziej popowe granie, gwarantuję że będziecie zadowoleni. Nie spotkałam się dotychczas z tak profesjonalnym graniem na weselu. Nie zastanawiajcie się dłużej i wybierzcie 4Love, nie pożałujecie.

D
Dominik
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2023
Warszawa
Data dodania: 05-06-2023

Przez długi czas szukaliśmy odpowiedniego zespołu muzycznego na nasze wesele i w końcu udało nam się znaleźć zespół 4LOVE. Zespół pełen energii i pasji do muzyki. Każdy z członków zespołu jest profesjonalistą w swoim fachu. Pani Olga i jej nieziemski głos oczarował wszystkich gości, którzy nawet kilka dni po weselu mówili ze maja cały czas w głowie jej głos. Repertuar grany przez zespół był tak zróżnicowany,że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Z całego serca polecamy zespół 4LOVE 😊

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-05-2023
Głowno
Data dodania: 02-06-2023

Zespół na miano mistrza! Mogliśmy liczyć na pomoc w każdej niepewnej sytuacji, co bardzo sobie cenimy. Naturalność z jaką prowadzone było wesele docenili wszyscy goście. Głos Pani Olgi skradł im serca, a idealnie dobrany repertuar przyciągał na parkiet do białego rana. Nie pozostal on ani na chwilę pusty.
Polecam z całego serca- tu po prostu nie ma minusów :)

B
Bartosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2023
Brochocin
Data dodania: 06-05-2023

O zespole wraz z żoną możemy wyrażać się w samych superlatywach. Usługa dowieziona była zgodnie z ustaleniami, nasi weselni goście jedynie ze smutkiem przyjęli wiadomość, że to już koniec - na parkiecie bowiem dalej były tłumy. Repertuar był złotym środkiem dla zróżniocowanych wesleników - każdy znalazł coś dla siebie :) Zespół wybraliśmy w ciemno, bazując jedynie na materiałach na FB i YT - w ogóle tego nie żałujemy :) Polecamy w 100%!! Pozdrawiamy - Natalia i Bartosz.

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Emilianów
Data dodania: 03-03-2023

Emocje opadły, podczas obejrzenia filmu powróciły wspomnienia i nadszedł czas na opisanie tego co z tą ekipą przeżyliśmy😍. Słów od pierwszego zobaczenia na YouTubie Chłopaków i Olgi dalej brakuje. Lepiej trafić nie mogliśmy. Chodźbyśmy słodzili i chwalili to ich uzdolnień nie przedstawimy ❤ z czystym sercem i sumieniem polecamy gorąco. Nie ma drugiej takiej ekipy do zadań specjalnych, a jednak ten dzień to takie nietypowe, skomplikowane wydarzenie, a oni na luzie ze spokojem zrobili co do nich należało❤️❤️❤️

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Zawady
Data dodania: 11-10-2022

4LOVE nasi najlepsi! Jesteśmy z mężem super zadowoleni, że wybraliśmy właśnie Was na nasze wesele 🤩 Bawiliśmy się niesamowicie dobrze (opinia gości taka sama!) 😍 Bardzo kontaktowa ekipa, pomocni i świetnie ogarniający imprezę pod kątem muzycznym.
PS najlepsze kanapki ze smalcem to tylko po 5 rano od Damiana, ogóreczki zapewnia Marcin 🤣
PS2 chcielibyśmy jeszcze kiedyś się z Wami pobawić 😍
Kochamy Was!

g
gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Kleszewo
Data dodania: 04-10-2022

każdy kto organizuje wesele zawsze się martwi zespołem! zastanawia sie czy zespół będzie umiał zabawić gości!?
Ten zespół to potrafi!!! miałam okazję bawić sie na weselu przy zespole 4LOVE, to była super zabawa! Zespół tworzą młodzi uzdolnieni i uśmiechnięci ludzie. grają piosenki dla każdego wieku, swoją muzyką powodują ze cały czas spędzasz na parkiecie a nie za stołem. potrafią świetnie zabawić gości. Polecam z całego serca !!! wesele z nimi to niezapomniane chwile na parkiecie.

Pokaż więcej opinii

Kontakt 4LOVE

Nazwa firmy: 4LOVE
Imię i nazwisko: Marcin Jakubowski
Adres: Przasnysz, woj. mazowieckie
501-128...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9916
Zadzwoń
501-128...
Napisz

Popularne miasta w okolicy