Zobacz zdjęcia (5)
Propasio - Zadbamy o Waszą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia!, Zielona Góra - zdjęcie 1
Propasio - Zadbamy o Waszą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia!, Zielona Góra - zdjęcie 2 Propasio - Zadbamy o Waszą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia!, Zielona Góra - zdjęcie 3 Propasio - Zadbamy o Waszą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia!, Zielona Góra - zdjęcie 4 Propasio - Zadbamy o Waszą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia!, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

Propasio - Zadbamy o Waszą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia! id:45747

Zielona Góra, lubuskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
669-827...
536-363...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio
  • transmisja online

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

10-% rabatu na wszystkie pakiety ślubne na rok 2022 - wolne terminy!

Ślub to wyjątkowy dzień, któremu towarzyszą wyjątkowe emocje. Staramy się do każdej historii podejść bardzo indywidualnie. Uwiecznić na fotografiach krótkie chwile i momenty, które dla Was i dla waszych najbliższych są bardzo ważne. Reportaż z ceremonii zaślubin to cudowne i niepowtarzalne emocje, które potrzebują pięknej oprawy, aby mogły pozostać pamiątką dla przyszłych pokoleń. Wspaniałym pomysłem jest również sesja poślubna, która może być wykonana w każdym miejscu w Polsce i... na świecie!

Do Waszej dyspozycji trafiają trzy doskonale skomponowane pakiety ślubne, przygotowane tak, aby każdy znalazł ofertę idealną dla siebie.
Każdy reportaż, każdą sesję i każdą Parę traktujemy wyjątkowo i personalizujemy pakiety tak, aby w pełni zadowolić Wasze oczekiwania!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Godzinowy zakres pracy uwarunkowany jest wybranym pakietem, ale głównie o czasie naszej pracy decyduje potrzeba chwili. Jesteśmy elastyczni i nie umawiamy sesji "jedna po drugiej"!

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

- przygotowania
- ceremonia w kościele/USC
- reportaż ślubny do oczepin (maks. 1:00)
- sesja ślubna w dowolnym dniu
- 250 zdjęć
- pendrive

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

W roku 2010 stawiamy pierwsze kroki w fotografii, zaczynamy jak większość od sesji TFP, reportaży podczas uroczystości osobistych, rodzinnych, improwizowanych sesji studyjnych, portretów plenerowych, aż po pierwsze komercyjne zlecenia.
10 lat pracy nad własnym rzemiosłem, techniką i spojrzeniem na świat pozwala nam - dwójce przyjaciół - wyjść dziś na przeciw Twoim oczekiwaniom wobec fotografa! Jesteśmy przekonani, że lata te nie poszły na marne, a nasz warsztat nie jest już przeciętny, standardowy i śmiało możemy zaoferować Ci nasze usługi na najwyższym poziomie artystycznym i technicznym!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W fotografii kochamy to, że żaden ślub, ani żadna sesja już nigdy się nie powtórzą. Każde takie wydarzenie to dla Was wyjątkowe chwile i my też traktujemy je wyjątkowo. Każdorazowo do zdjęć podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby te ulotne momenty pozostały uwiecznione w kadrach tak piękne, jak były realnie!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy tylko na sprzęcie renomowanych marek takich jak Nikon, Sigma, Quadralite. Opieranie naszego warsztatu tylko na niezawodnych produktach z najwyższej półki daje nam gwarancje jakości i komfortu pracy.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Umowa sesji reportażowej z uroczystości ślubu, wesele oraz sesji ślubnej gwarantuje Państwu przekazanie finalnego materiału maksymalnie do 60 dni od daty wykonania ostatnich zdjęć, ale rzadko zdarza nam się przekroczyć granicę 30 dni :)

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadamy legitymacje poświadczające odbycie liturgicznego kursu dla fotografów i operatorów kamer.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Każdą usługę personalizujemy tak, aby jak najbardziej odpowiadała klientowi i trafiała w każdy gust i potrzeby.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Trudne warunki pogodowe? Pierwsze słyszę :) Sprzęt, na którym pracujemy pozwala nam fotografować w praktycznie każdych warunkach!

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

W 90% realizacji podczas uroczystości ślubu w kościele lub urzędzie, a także na salach ślubnych występuję słabe lub bardzo słabe oświetlenie. Potrafimy poradzić sobie w trudnych warunkach oświetleniowych dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w aparatach którymi pracujemy, posiadamy obiektywy o wysokiej jasności, sprawnie operujemy również światłem błyskowym. Słabe oświetlenie nie stanowi już dla nas bariery, a jest tylko kolejnym wyzwaniem, które uczy nas jak wykorzystać każdy promyk światła, wpadający przez dziurkę od klucza!

Opinie Propasio - usługi fotograficzne (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Propasio - usługi fotograficzne

Nazwa firmy: Propasio - usługi fotograficzne
NIP: 9291770568
Imię i nazwisko: Kamil Magdalena
Adres: Zielona Góra, ul. Powstańców Warszawy 14/56, 65-807, woj. lubuskie
669-827...
536-363...
liczba odwiedzin: 3384
Zadzwoń
669-827...
536-363...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Zielona Góra

Popularne miasta w okolicy