Zobacz zdjęcia (12)
Przewóz osób, wynajem busów na Wesele, autobusy, Gości przewóz, busy, Tychy - zdjęcie 1
Przewóz osób, wynajem busów na Wesele, autobusy, Gości przewóz, busy, Tychy - zdjęcie 2 Przewóz osób, wynajem busów na Wesele, autobusy, Gości przewóz, busy, Tychy - zdjęcie 3 Przewóz osób, wynajem busów na Wesele, autobusy, Gości przewóz, busy, Tychy - zdjęcie 4 Przewóz osób, wynajem busów na Wesele, autobusy, Gości przewóz, busy, Tychy - zdjęcie 5
Przewóz osób, wynajem busów na Wesele, autobusy, Gości przewóz, busy, Tychy - zdjęcie 6
1 / 12

Przewóz osób, wynajem busów na Wesele, autobusy, Gości przewóz, busy id:14641

Tychy, śląskie
(16)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
603-447...
601-403...

O nas

Typ pojazdu:

  • wynajem busów
  • autokar
  • liczba miejsc: 21

F.H.U. Crist Tychy Przewóz osób, wynajem busów, przewóz Gości weselnych. Miła obsługa i indywidualne podejście do każdego klienta. Dla nas najważniejsze są jakość i bezpieczeństwo.
Pragniemy zaoferować Państwu wynajem busów o bardzo wysokim standardzie, wyposażonym w klimatyzacje, rozsuwane / rozkładane fotele, DVD, nagłośnienie, pasy bezpieczeństwa.
Proszę o pozostawienie swojego adresu e-mail w zapytaniu.

Nasza oferta obejmuje m.in:

* Przewóz Gości weselnych, obsługa wesela
* przewóz Gości do kościoła, na salę weselną
* Przywóz Gości weselnych do Kościoła, pod Urząd Stanu Cywilnego itd.
* rozwożenie Gości weselnych
* wynajem busów dla firm / osób prywatnych
* wyjazdy na szkolenia
* transfer na lotniska - Okęcie - Modlin- Balice - Pyrzowice
* przewozy pracownicze
* obsługa wesel
* wycieczki dla szkół
* przewóz dzieci na basen, do kina, teatru itp.
* wyjazdy na narty, ferie, kolonie itp
* wycieczki dla przedszkoli
* obsługa imprez firmowych
* usługi transportowe

Aby umożliwić nam kontakt z Państwem uprzejmie proszę o zamieszczenie w zapytaniu adresu e-mail i/lub numeru telefonu.

Przewóz osób, wynajem busów na Wesele, autobusy, Gości przewóz, busy - film 1 Przewóz osób, wynajem busów na Wesele, autobusy, Gości przewóz, busy - film 1

Oferta FHU Crist Przewóz osób, wynajem busów

Oferta nr 1

Ceny ustalane indywidualnie dla każdego Klienta. Zapraszamy do współpracy!
Uprzejmie proszę o zamieszczenie w zapytaniu adresu e-mail i/lub numeru telefonu, umożliwi mi to kontakt.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Miła obsługa :) Jakość i doświadczenie! Przejrzyste warunki, dobre opinie :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, staramy się aby nasza oferta spełniała wymagania zarówno pod względem finansowym jak i jakościowym.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

O to najlepiej zapytać osoby, które z nami współpracowały ( współpracują :) ), a tak na poważnie parę opinii można znaleźć w internecie...

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Praktycznie od początku naszej działalności, czyli od 1996 roku

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie ma "ustalonych" godzin :) wszystko zależy jak dłuuugo Wy się bawicie

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Proponowałbym skontaktować się ok. 4-5 miesięcy przed usługą, oczywiście o szczegóły dopytam.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Najlepiej napisać maila, rozmowa, wycena jest oczywiście bezpłatna

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Za pośrednictwem naszego maila oraz kontaktu telefonicznego.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Właśnie to staramy się zawsze "wypracować", wtedy obie strony są zadowolone

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Dzięki naszemu doświadczeniu, potrafimy doradzić sprawdzone i dobre rozwiązania

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie FHU Crist Przewóz osób, wynajem busów (16)

Przewóz osób, wynajem busów na Wesele, autobusy, Gości przewóz, busy id:14641
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
K
KAROLINA
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Katowice
Data dodania: 07-10-2022

Polecam :)

busy
09-10-2022

Dziękuję za dodanie opinii, Polecamy się na przyszłość !

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Tychy
Data dodania: 18-09-2022

Zdecydowanie polecamy - transport na najwyższym poziomie. Kierowcy punktualni. Najbardziej pozytywnie zostaliśmy zaskoczeni możliwością zmiany pierwotnych ustaleń. Bez żadnych problemów zmiany godzin, miejsca odbioru - wszystko udało się dogadać. Transport na trasie Tychy-Szczyrk w super warunkach, busy w bardzo dobym stanie - goście zadowoleni. Z naszej perspektywy warto wybrać tego przewoźnika.

busy
19-09-2022

Dziękuję za piękną opinie :) pozdrawiam i Życzę wszystkiego Dobrego !! Polecamy się na przyszłość !

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Tychy
Data dodania: 09-07-2022

Usługa wykonana profesjonalnie. Kierowca punktualny i uprzejmy. Pomimo znacznego wzrostu cen paliw od dnia podpisania umowy do dnia realizacji cena końcowa nie wzrosła.

busy
09-07-2022

Dziękuję za opinię i 5* Pozdrawiam i polecamy się na przyszłość !!

B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2022
Szczyrk
Data dodania: 04-06-2022

Bardzo polecam firmę, rzetelna, punktualna i profesjonalizm na wysokim poziomie. Miła i kulturalna obsługa i bardzo dobry kontakt. Jeszcze raz polecam

busy
05-06-2022

Pięknie dziękuję za opinię ! Wszystkiego Dobrego !!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2022
Lędziny
Data dodania: 22-05-2022

Bardzo polecam tę firmę przewozową! Miła obsługa, kontakt na bardzo wysokim poziomie, odpowiedzi na email błyskawiczne. Busy zadbane a kierowcy punktualni i bezproblemowi.

busy
22-05-2022

Dziękuję za dodanie opinii :) jest nam bardzo miło, życzymy Wszystkiego Dobrego!

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Łaziska Górne
Data dodania: 10-05-2022

Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm.

busy
11-05-2022

Dziękuję bardzo za opinię i 5* :)

M
Maciek i Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Mikołów
Data dodania: 24-10-2021

Polecamy w 100% ! Świetny kontakt telefoniczny i mailowy. Profesjonalna wycena , wykonanie usługi. Goście zadowolenia i my też :)) na prawdę warto polecić firmę !!

busy
27-10-2021

Pięknie dziękuję za opinię !! Pozdrawiam!

R
Radosław
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Tychy
Data dodania: 05-10-2021

Super obsługa, punktualnie i przyjażnie , gorąco polecam

busy
06-10-2021

Dziękuję za wystawienie opinii, pozdrawiam! Wszystkiego Dobrego!!

Pokaż więcej opinii

Kontakt FHU Crist Przewóz osób, wynajem busów

Nazwa firmy: FHU Crist Przewóz osób, wynajem busów
NIP: 6461017160
Imię: Piotrek 
Adres: Tychy, ul. Grota Roweckiego 31, 43-100, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 07:05 - 22:00 Wt: 07:05 - 22:00 Śr: 07:05 - 22:00 Cz: 07:05 - 22:00 Pt: 07:05 - 22:00 Sb: 07:05 - 22:00 Nd: 07:05 - 22:00
603-447...
601-403...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10901
Zadzwoń
603-447...
601-403...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie