Zobacz zdj─Öcia (12)
Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w na Wesele, autobusy, Go┼Ťci przew├│z, busy, Tychy - zdj─Öcie 1
Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w na Wesele, autobusy, Go┼Ťci przew├│z, busy, Tychy - zdj─Öcie 2 Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w na Wesele, autobusy, Go┼Ťci przew├│z, busy, Tychy - zdj─Öcie 3 Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w na Wesele, autobusy, Go┼Ťci przew├│z, busy, Tychy - zdj─Öcie 4 Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w na Wesele, autobusy, Go┼Ťci przew├│z, busy, Tychy - zdj─Öcie 5
Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w na Wesele, autobusy, Go┼Ťci przew├│z, busy, Tychy - zdj─Öcie 6
1 / 12

Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w na Wesele, autobusy, Go┼Ťci przew├│z, busy id:14641

Tychy, ┼Ťl─ůskie
(10)
Dodaj opini─Ö
E-firma videospotkanie / umowa na odleg┼éo┼Ť─ç
603-447...
601-403...

O nas

Typ pojazdu:

  • wynajem bus├│w
  • autokar
  • liczba miejsc: 21

F.H.U. Crist Tychy Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w, przew├│z Go┼Ťci weselnych. Mi┼éa obs┼éuga i indywidualne podej┼Ťcie do ka┼╝dego klienta. Dla nas najwa┼╝niejsze s─ů jako┼Ť─ç i bezpiecze┼ästwo.
Pragniemy zaoferowa─ç Pa┼ästwu wynajem bus├│w o bardzo wysokim standardzie, wyposa┼╝onym w klimatyzacje, rozsuwane / rozk┼éadane fotele, DVD, nag┼éo┼Ťnienie, pasy bezpiecze┼ästwa.
Prosz─Ö o pozostawienie swojego adresu e-mail w zapytaniu.

Nasza oferta obejmuje m.in:

* Przew├│z Go┼Ťci weselnych, obs┼éuga wesela
* przew├│z Go┼Ťci do ko┼Ťcio┼éa, na sal─Ö weseln─ů
* Przyw├│z Go┼Ťci weselnych do Ko┼Ťcio┼éa, pod Urz─ůd Stanu Cywilnego itd.
* rozwo┼╝enie Go┼Ťci weselnych
* wynajem bus├│w dla firm / os├│b prywatnych
* wyjazdy na szkolenia
* transfer na lotniska - Ok─Öcie - Modlin- Balice - Pyrzowice
* przewozy pracownicze
* obsługa wesel
* wycieczki dla szkół
* przew├│z dzieci na basen, do kina, teatru itp.
* wyjazdy na narty, ferie, kolonie itp
* wycieczki dla przedszkoli
* obsługa imprez firmowych
* usługi transportowe

Aby umożliwić nam kontakt z Państwem uprzejmie proszę o zamieszczenie w zapytaniu adresu e-mail i/lub numeru telefonu.

Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w na Wesele, autobusy, Go┼Ťci przew├│z, busy - film 1 Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w na Wesele, autobusy, Go┼Ťci przew├│z, busy - film 1

Oferta FHU Crist Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w

Oferta nr 1

Ceny ustalane indywidualnie dla każdego Klienta. Zapraszamy do współpracy!
Uprzejmie prosz─Ö o zamieszczenie w zapytaniu adresu e-mail i/lub numeru telefonu, umo┼╝liwi mi to kontakt.

Poznajmy si─Ö

Tak wygl─ůda nasza praca

Dlaczego warto skorzysta─ç z naszej oferty?

Mi┼éa obs┼éuga :) Jako┼Ť─ç i do┼Ťwiadczenie! Przejrzyste warunki, dobre opinie :)

Czym wyr├│┼╝nia si─Ö nasza oferta?

Ka┼╝de zlecenie traktowane jest indywidualnie, staramy si─Ö aby nasza oferta spe┼énia┼éa wymagania zar├│wno pod wzgl─Ödem finansowym jak i jako┼Ťciowym.

Dlaczego pary decyduj─ů si─Ö na wsp├│┼éprac─Ö w┼éa┼Ťnie z nami?

O to najlepiej zapyta─ç osoby, kt├│re z nami wsp├│┼épracowa┼éy ( wsp├│┼épracuj─ů :) ), a tak na powa┼╝nie par─Ö opinii mo┼╝na znale┼║─ç w internecie...

Jak d┼éugo pracujemy w bran┼╝y ┼Ťlubnej?

Praktycznie od pocz─ůtku naszej dzia┼éalno┼Ťci, czyli od 1996 roku

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie ma "ustalonych" godzin :) wszystko zależy jak dłuuugo Wy się bawicie

Ile czasu przed dat─ů planowanego wesela powinni┼Ťcie si─Ö z nami skontaktowa─ç?

Proponowa┼ébym skontaktowa─ç si─Ö ok. 4-5 miesi─Öcy przed us┼éug─ů, oczywi┼Ťcie o szczeg├│┼éy dopytam.

Jak wygl─ůda pierwsze spotkanie z nami i czy jest p┼éatne?

Najlepiej napisa─ç maila, rozmowa, wycena jest oczywi┼Ťcie bezp┼éatna

W jaki spos├│b, jak cz─Östo i w jakim zakresie kontaktujemy si─Ö z par─ů m┼éod─ů?

Za po┼Ťrednictwem naszego maila oraz kontaktu telefonicznego.

Czy jeste┼Ťmy w stanie spersonalizowa─ç us┼éug─Ö na Wasze ┼╝yczenie?

W┼éa┼Ťnie to staramy si─Ö zawsze "wypracowa─ç", wtedy obie strony s─ů zadowolone

W jaki spos├│b pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Dzi─Öki naszemu do┼Ťwiadczeniu, potrafimy doradzi─ç sprawdzone i dobre rozwi─ůzania

Certyfikaty Firma z klas─ů

Opinie FHU Crist Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w (10)

Dodaj opini─Ö
Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w na Wesele, autobusy, Go┼Ťci przew├│z, busy id:14641
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jako┼Ť─ç obs┼éugi
zgodno┼Ť─ç z ustaleniami
komunikatywno┼Ť─ç
punktualno┼Ť─ç
prezencja
M
Maciek i Klaudia
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 16-10-2021
Mikołów
Data dodania: 24-10-2021

Polecamy w 100% ! ┼Üwietny kontakt telefoniczny i mailowy. Profesjonalna wycena , wykonanie us┼éugi. Go┼Ťcie zadowolenia i my te┼╝ :)) na prawd─Ö warto poleci─ç firm─Ö !!

busy
27-10-2021

Pi─Öknie dzi─Ökuj─Ö za opini─Ö !! Pozdrawiam!

R
Radosław
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 02-10-2021
Tychy
Data dodania: 05-10-2021

Super obs┼éuga, punktualnie i przyja┼╝nie , gor─ůco polecam

busy
06-10-2021

Dzi─Ökuj─Ö za wystawienie opinii, pozdrawiam! Wszystkiego Dobrego!!

M
Michał
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 17-09-2021
Pyskowice
Data dodania: 23-09-2021

Firma godna polecenia! Od pocz─ůtku rozmowy, do przygotowania wyceny, wprowadzania zmian na listach przystank├│w - komunikacja przebiega┼éa wzorowo, bardzo mi┼éo i profesjonalnie. Autokary by┼éy bardzo zadbane a kierowcy szalenie mili, pomocni i o czasie z zegarkiem w r─Öku ­čÖĆ

busy
23-09-2021

Dzi─Ökuj─Ö bardzo za tak mi┼é─ů opini─Ö , pozdrawiam serdecznie!!

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 18-09-2021
Tychy
Data dodania: 22-09-2021

┼Üwietna obs┼éuga logistyczna wesela. Porz─ůdna flota samochod├│w / bus├│w, do┼Ťwiadczeni kierowcy. Dzi─Ökujemy serdecznie. BARDZO POLECAMY !!!

busy
23-09-2021

Dzi─Ökuj─Ö za ocen─Ö, jest nam bardzo mi┼éo :) pozdrawiam i polecam si─Ö na przysz┼éo┼Ť─ç !!

C
Celina
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 15-08-2021
Bielsko-Biała
Data dodania: 19-08-2021

Super obs┼éuga, bardzo mi┼éy Pan, z kt├│rym bez problem uda┼éo si─Ö dogada─ç wszystkie sprawy. Bus - bardzo dobrej jako┼Ťci i og├│lnie wszyscy go┼Ťcie zadowoleni. Wszystko punktualnie, bez ┼╝adnych problem├│w. Zdecydowanie polecamy!!!

busy
20-08-2021

Dzi─Ökuj─Ö Pani za dodanie opinie :) pozdrawiam i polecamy si─Ö na przysz┼éo┼Ť─ç !!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 12-06-2021
Tychy
Data dodania: 10-08-2021

┼Üwietna i sprawna wsp├│┼épraca podczas transportu go┼Ťci weselnych!!! Gor─ůco polecam ! :)
Wszystko na czas, obsługa na najwyższym poziomie !

busy
10-08-2021

Dziękuję za dodanie opinii :) Cieszę się że jest Pani zadowolona z naszych usług !! Pozdrawiam :)

R
Rafał
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 07-08-2021
Katowice
Data dodania: 09-08-2021

Wszystko zgodnie z ustaleniami na czas. Polecam wszystkim

busy
09-08-2021

Dzi─Ökuj─Ö za dodanie opinii, Pozdrawiam i polecam si─Ö na przysz┼éo┼Ť─ç :)

B
Bogdan
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 31-07-2021
Katowice
Data dodania: 05-08-2021

Transport osób przebiegł zgodnie z ustaleniami , super obsługa, Firma godna polecenia

busy
05-08-2021

Dzień dobry, dziękuję za wystawienie opinii, jest nam bardzo miło, wszystkiego Dobrego !! Pozdrawiam serdecznie !!

Poka┼╝ wi─Öcej opinii

Kontakt FHU Crist Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w

Nazwa firmy: FHU Crist Przew├│z os├│b, wynajem bus├│w
NIP: 6461017160
Imi─Ö: Piotrek 
Adres: Tychy, ul. Grota Roweckiego 31, 43-100, woj. ┼Ťl─ůskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 07:05 - 22:00 Wt: 07:05 - 22:00 Śr: 07:05 - 22:00 Cz: 07:05 - 22:00 Pt: 07:05 - 22:00 Sb: 07:05 - 22:00 Nd: 07:05 - 22:00
603-447...
601-403...
Odwied┼║ nas:
liczba odwiedzin: 8035
Telefon
603-447...
601-403...
Wiadomo┼Ť─ç

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie