Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

QUATRO VIDEO FOTO id:15980

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Łódź, łódzkie
Data dodania: 02-09-2015
Liczba odwiedzin: 669

Oferta

Firma istnieje na rynku od 1992 roku zyskując przez ten okres pozycję godnej zaufania w branży foto/video. Zajmujemy się wideofilmowaniem i fotografią ślubną. Filmowaliśmy już na wszystkich salach weselnych w Łodzi i województwie.

Zatrudniamy profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Każdy z naszych operatorów jest przeszkolony w zakresie filmowania i zachowania się w trakcie ceremonii ślubnych, potwierdzonym zaświadczeniem z kurii biskupiej.

Dzięki temu, że filmowaliśmy już we wszystkich kościołach oraz salach w województwach łódzkim i mazowieckim, możecie Państwo zobaczyć u nas w studio, jak prezentują się na ekranie. Z pewnością taka filmoteka pomoże wybrać wymarzone miejsce.

Bardzo doceniamy swobodę działania, którą nam zostawiacie przy filmowaniu i dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzacie podczas postprodukcji. Dzięki temu możemy działać w pełni kreatywnie, korzystając z naszego bogatego doświadczenia i odwzajemnić się wam wspaniałą pamiątką z waszego dnia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do siedziby firmy w celu zapoznania się z naszymi umiejętnościami. Prosimy zapoznać się z przykładami filmów.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

QUATRO VIDEO FOTO
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź

Nowe ogłoszenia