RAFAEL Live Cover Band

8000 zł
Mrozy, mazowieckie
(15)
Dodaj opinię
601-357...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

O nas

DOBRY ZESPÓŁ MUZYCZNY TO KLUCZ DO UDANEGO WESELA. NAWET NAJBARDZIEJ NIECHĘTNYCH DO TAŃCA Z PEWNOŚCIĄ PRZEKONA GRANA NA ŻYWO MUZYKA.

JESTEŚMY ZESPOŁEM MUZYCZNYM – COVER BANDEM, GRAJĄCYM NA ŻYWO Z TRADYCJĄ GRANIA SIĘGAJĄCĄ 1996 ROKU I STANOWIMY GRUPĘ PIĘCIORGA MIŁOŚNIKÓW MUZYKI.

ZAJMUJEMY SIĘ OPRAWĄ MUZYCZNĄ WESEL, A TAKŻE INNYCH EVENTÓW, W TYM STUDNIÓWEK, BALÓW SYLWESTROWYCH I PODOBNYCH IMPREZ.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie oprawy muzycznej pozwoliło nam starannie dobrać przebojowy, a zarazem przekrojowy i niebanalny repertuar. W jego skład wchodzą taneczne, rytmiczne i znane przeboje polskich i zagranicznych wykonawców. Ze względu na specyfikę wiekową i obyczajową gości weselnych znaleźć w nim można utwory z pogranicza folkloru, biesiady, disco polo, poprzez rock’n’rollowe przeboje lat 60 i 70, dyskotekowe utwory lat 80 i 90, aż po rockowe klasyki i współczesne hity z pierwszych miejsc list przebojów. Utwory są zróżnicowane oraz są dobrane w sposób ciekawy dla odbiorcy.

Do każdego przyjęcia weselnego podchodzimy bardzo profesjonalnie pod względem muzycznym jak i organizacyjnym. Podczas realizacji oprawy muzycznej realizujemy usługi w postaci prowadzenia imprez (konferansjerka), a także zgodnie z oczekiwaniami organizatora – klienta wykonujemy programy artystyczne. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i propozycje. W swoim zakresie zapewniamy również właściwą oprawę techniczną imprezy zarówno w kwestii profesjonalnego nagłośnienia jak i oświetlenia sceny.

Oferta nr 1

8000zł/ wesele

Nasza oferta oprawy muzycznej wesela obejmuje pełen zakres usług, które zapewniają udaną zabawę i niezapomniane wrażenia muzyczne. W ramach tej ceny oferujemy:

profesjonalny zespół muzyczny w składzie 5 osób, w tym wokalistkę, gitarzystę, klawiszowca, basistę i perkusistę-wokalistę
bogaty i zróżnicowany repertuar muzyczny obejmujący wiele gatunków muzycznych, dostosowany do gustów i preferencji naszych klientów
profesjonalny sprzęt muzyczny, w tym nagłośnienie, oświetlenie sceny i parkietu, mikrofony, instrumenty muzyczne i inne niezbędne elementy techniczne
koordynację i prowadzenie imprezy weselnej, w tym przygotowanie odpowiedniego scenariusza, prowadzenie zabaw i konkursów, organizację tańców i innych atrakcji
transport sprzętu i zespołu do miejsca imprezy
Cena uwzględnia również koszty związane z przygotowaniem i próbami przed weselem, a także czasem trwania imprezy weselnej, który zwykle wynosi od kilku do kilkunastu godzin. W naszej ofercie stawiamy na wysoką jakość usług, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta, aby zapewnić niezapomniane wrażenia muzyczne i udaną zabawę na weselu.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto skorzystać z naszej oferty z kilku powodów. Po pierwsze, jako zespół muzyczny mamy doświadczenie i umiejętności potrzebne do zapewnienia doskonałego występu. Gramy razem od dłuższego czasu, dzięki czemu świetnie się znamy i doskonale ze sobą współpracujemy.

Po drugie, oferujemy szeroki repertuar, który obejmuje wiele gatunków muzycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb każdej publiczności i stworzyć atmosferę, która będzie odpowiadała gustom naszych słuchaczy.

Po trzecie, dbamy o profesjonalizm i jakość naszej pracy. Dostarczamy własny sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie, co gwarantuje doskonałą jakość dźwięku i światła podczas każdego występu. Ponadto, jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie i pomysły naszych klientów, aby zapewnić im najlepsze wrażenia.

Wreszcie, jako zespół lubimy to, co robimy i cieszymy się każdą okazją do dzielenia się naszą muzyką z publicznością. Nasz zespół to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń dla każdego słuchacza.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się na rynku dzięki kilku cechom:

Profesjonalizm i doświadczenie - jako zespół muzyczny mamy wieloletnie doświadczenie w branży i zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Jesteśmy gotowi do dostosowania się do wymagań i oczekiwań klientów, aby dostarczyć im najlepsze wrażenia muzyczne.

Elastyczność - mamy szeroki repertuar, który obejmuje wiele gatunków muzycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do różnych gust

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład naszego zespołu muzycznego jest stabilny i niezmienny, co oznacza, że od wielu lat gramy razem jako pełnoprawni członkowie grupy. Dzięki temu nawiązaliśmy bardzo mocne więzi, które przekładają się na doskonałą synchronizację naszych umiejętności i niesamowitą atmosferę podczas każdego występu.

Jesteśmy zespołem, który uwielbia muzykę i to, co robimy. Nasza praca jest dla nas pasją. Cieszymy się, że możemy dzielić się naszą muzyką z publicznością i dostarczać jej niezapomnianych wrażeń. Wszystko to sprawia, że jesteśmy bardzo szczęśliwi i spełnieni.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

W naszym składzie śpiewają dwie osoby. Nasza wokalistka, a także nasz perkusista, który również wykonuje partie wokalne. Dzięki temu mamy większe możliwości aranżacyjne i możemy dostosować repertuar do różnych preferencji muzycznych naszych klientów.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje, pod warunkiem, że są one dostępne w naszym repertuarze. Jesteśmy zawsze otwarci na sugestie i życzenia klienta oraz jego gości, ponieważ chcemy, aby każdy czuł się dobrze i bawił się podczas naszego występu. Staramy się dostosować nasz repertuar do różnych gatunków muzycznych oraz gustów publiczności, aby każdy mógł usłyszeć ulubione utwory i spędzić czas w przyjemny sposób. W przypadku, gdy goście weselni chcą zamówić piosenkę, którą nie mamy w naszym repertuarze, zawsze staramy się spełnić ich życzenia, jeśli jest to w naszej mocy. W ten sposób, nasz występ staje się jeszcze bardziej interaktywny i przyjazny dla publiczności.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne jest niezwykle ważne dla zespołu muzycznego, ponieważ pozwala na zapewnienie wysokiej jakości dźwięku i oświetlenia podczas występu. Właściwe nagłośnienie, oświetlenie i akcesoria, takie jak mikrofony, kable, kolumny, reflektory, stojaki czy efekty świetlne, są niezbędne do stworzenia odpowiedniej oprawy muzycznej i wizualnej podczas występu.

Dobre zaplecze techniczne pozwala na regulację głośności i barwy dźwięku w zależności od akustyki pomieszczenia oraz preferencji publiczności. Odpowiednie nagłośnienie zapewnia, że muzyka będzie brzmiała wyraźnie i klarownie, a każdy instrument i wokalista będzie słyszalny w sposób równomierny i zbalansowany.

Wszystkie te elementy razem tworzą odpowiednie zaplecze techniczne, które pozwala na profesjonalne wykonanie muzyki i zapewnienie niezapomnianych wrażeń dla publiczności. Dlatego tak ważne jest, aby zespół muzyczny miał dostęp do odpowiedniego sprzętu i akcesoriów, aby zapewnić wysoką jakość występu.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Zabawy integracyjne na weselu są bardzo ważnym elementem, ponieważ pomagają one w zacieśnianiu relacji między gośćmi weselnymi, a także tworzą pozytywną atmosferę i sprzyjają dobrej zabawie.

Nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu jest elastyczne i dostosowane do potrzeb i preferencji klienta oraz gości. Staramy się dobrać zabawy w taki sposób, aby były one odpowiednie dla konkretnej grupy wiekowej oraz dla charakteru imprezy. Naszym celem jest zawsze zapewnienie wszystkim gościom weselnym niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji.

Podczas zabaw integracyjnych staramy się zachęcać do udziału jak najwięcej osób, ale jednocześnie szanujemy prywatność i granice osób, które nie chcą brać udziału w zabawach. Staramy się również unikać zabaw, które mogą być nieodpowiednie lub obraźliwe.

W naszym podejściu do zabaw integracyjnych na weselu najważniejsze jest, aby stworzyć pozytywną i przyjazną atmosferę, która pozwoli gościom weselnym poczuć się swobodnie i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nasz zespół gra mało utworów disco-polo. Są to największe, najbardziej znane piosenki tego gatunku. Nasze doświadczenie i preferencje muzyczne skłaniają nas do wykonywania innych gatunków muzycznych.

Nie mamy nic przeciwko utworom disco-polo i szanujemy gust naszych klientów, ale naszym priorytetem jest zapewnienie jakościowej i zróżnicowanej rozrywki, która zadowoli wszystkich gości weselnych. Dlatego staramy się wybierać utwory, które są popularne i lubiane przez różne grupy wiekowe oraz gatunki muzyczne.

Oczywiście, jeśli nasz klient wyraża życzenie, abyśmy zagrali utwór disco-polo, jesteśmy w stanie to zrobić. Jednakże, nasze doświadczenie pokazuje, że zazwyczaj nasz zespół odnajduje się lepiej w innych gatunkach muzycznych i potrafi zapewnić jeszcze lepszą jakość rozrywki.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Z punktu widzenia naszego zespołu muzycznego, "udane wesele" to takie, które zostanie wspominane przez gości jeszcze przez wiele lat po jego zakończeniu. Oczywiście, muzyka odgrywa w tym procesie bardzo ważną rolę. Naszym celem jest dostarczenie gościom niezapomnianych wrażeń muzycznych i stworzenie atmosfery, która zachęci ich do tańca i zabawy.

Jednakże, to nie tylko muzyka jest kluczowym czynnikiem decydującym o powodzeniu wesela. Istotne jest także odpowiednie zaplanowanie wydarzenia i dbałość o każdy szczegół. Nasze podejście opiera się na dobrej komunikacji z klientem, aby poznać jego preferencje i zaproponować rozwiązania, które odpowiadają jego oczekiwaniom. Ważne jest również odpowiednie wykorzystanie sprzętu i odpowiednie doświetlenie sali, co wpływa na klimat i atmosferę wesela.

Wreszcie, najważniejsze jest zadowolenie gości, którzy są najważniejszymi bohaterami tego wydarzenia. Nasza praca polega na tym, aby stworzyć wyjątkową, niezapomnianą atmosferę i sprawić, aby wszyscy czuli się dobrze i bawili się do samego końca.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Naszym zdaniem, aby stworzyć znakomitą zabawę na weselu, należy połączyć kilka ważnych elementów:

Dobra muzyka - jako zespół muzyczny, naszym zadaniem jest dostarczenie odpowiedniej muzyki, która zachęci gości do tańca i zabawy. Musimy być w stanie przystosować się do różnych gustów muzycznych i dostosować nasz repertuar do preferencji klienta i gości.

Zabawy integracyjne - warto przygotować kilka prostych, ale skutecznych zabaw, które pozwolą gościom na aktywne uczestnictwo w weselu.

Odpowiednie oświetlenie - światła i efekty wizualne mogą znacznie wpłynąć na atmosferę wesela. Dlatego ważne jest, aby zadbać o odpowiednie oświetlenie sali i sceny, które będą sprzyjały tańcom i zabawie.

Właściwa organizacja - aby weselna zabawa była udana, ważne jest także odpowiednie zorganizowanie wydarzenia. Musimy dbać o płynność przebiegu wesela, tak aby goście nie nudzili się i byli cały czas zaangażowani w zabawę.

Pozytywna energia - jako zespół muzyczny zawsze staramy się mieć pozytywną energię i chęć do pracy, co przekłada się na jakość naszego występu i atmosferę wesela. Umiemy także odpowiednio reagować na sytuacje, które mogą się pojawić, np. gdy goście będą chcieli zamówić ulubioną piosenkę.

Podsumowując, nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu to połączenie dobrej muzyki, zabaw integracyjnych, odpowiedniego oświetlenia, właściwej organizacji oraz pozytywnej energii, która zaraża wszystkich dookoła.

Certyfikat 2019 Certyfikat 2018
RAFAEL Live Cover Band
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Aleksander
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2023
Aleksandrów Łódzki
Data dodania: 28-11-2023

Jeśli nie chcecie mieć na weselu zwykłej orkiestry weselnej, a prawdziwy, profesjonalny zespół muzyczny, który spełni także rolę orkiestry (w tym typowo biesiadnej, jeśli będzie taka potrzeba), to jest to optymalny wybór. Przemili i skromni ludzie, z którymi w innych okolicznościach pewnie każdy by się z przyjemnością zaprzyjaźnił, zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Dotyczy to między innymi: warstwy instrumentalnej, wokalu, kontaktu z ludźmi. Były na naszym weselu momenty, w których goście po prostu słuchali wykonania utworu, zatrzymując się w tańcu. Zespół ciężko pracuje przez całą imprezę, przerwy skracając do minimum. Repertuar zapewnił rozrywkę wszystkim: "Cover Band" w nazwie słusznie sugeruje wybór najpopularniejszej muzyki rozrywkowej, którą każdy zna i przy której można się po prostu świetnie bawić. Mając ogromne porównanie do innych zespołów (byliśmy już razem na około 20 weselach) z przyjemnością stwierdziliśmy, że nasz wybór był zwyczajnie najlepszy. Występ RAFAEL Live Cover Band zapewnił nam bardzo udaną imprezę. Suknia się podarła, spinka do mankietu zgubiła, a uszczelka w drzwiach samochodu oderwała, ale zespół zrobił więcej, niż ktokolwiek mógł oczekiwać. Jeśli któreś z nas w przyszłości będzie jeszcze brało ślub, to z pewnością zwróci się do RAFAEL Live Cover Band o muzyczną oprawę:) Słuchając ich na próbie w garażu byliśmy pewni, że umieją świetnie grać. Na weselu pokazali, że ich nie doceniliśmy i przebili nasze, już i tak dość wysokie, oczekiwania.

R
Radek
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Brody
Data dodania: 03-10-2023

Kapela jest rewelacyjna. Grają 100% live, bez żadnej ściemy. Grali na moim weselu w ubiegły weekend i na długo zostaną w pamięci wszystkich gości.

Mają bardzo bogaty repertuar. Bloki między przerwami bardzo długie. Schodzili w zasadzie tylko kiedy podawali posiłki. Świetnie współpracują z obsługą i młodymi. Dla nas nauczyli się nowych zabaw oczepinowych i zawodowo je poprowadzili. Przygotowali araznację utworu, który chciałem zagrać razem z nimi dla żony, a nawet dopingował mnie, żeby starczyło odwagi go zagrać.

Przyjeżdżają z profesjonalnym sprzętem. Nie mówię nawet o instrumentach, bo to najwyższa półka, ale mają że sobą świetne nagłośnienie, światła estradowe.

No i na koniec - to świetni ludzie. Bije od nich ciepło i radość z grania. Całą piątkę zaprosiłbym na wesele jako gości, bo można się z nimi zaprzyjaźnić. Gorąco polecam!

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Łazy
Data dodania: 09-10-2022

Gorąco polecam. Goście zachwyceni. Świetny repertuar (bez tandetnej muzy disco polo). Bardzo dobry warsztat muzyczny. Świetna zabawa. Krótkie przerwy. Od przerwy do przerwy po ok. 12 utworów. Szacunek.

Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2022
Warszawa
Data dodania: 16-08-2022

Polecam wszystkim, którzy na swoim weselu nie chcą mieć wyłącznie disco polo. Długo szukaliśmy takiego zespołu aż natrafiliśmy na RAFAEL Live Cover Band. Kontakt z zespołem świetny, repertuar fantastyczny! Każdy coś dla siebie znalazł. Mnóstwo gości pytało skąd mamy taki super zespół. Muzyka 100% na żywo z baaardzo małą ilością przerw (nawet właściciele sali weselnej byli pod wrażeniem długością setów muzycznych). Polecam z czystym sumieniem!!! :)

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Żyrardów
Data dodania: 25-07-2022

Wszyscy goście jak i my jesteśmy zachwyceni, zespół godny polecenia🎷🎹🎺🎸🎻🎧🥁
Dziękujemy za wspaniały występ zespołu, super wokal, wspaniała muzyka na żywo. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną 😁 Opinia 11/10 !!!

D
Diana
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-07-2019
Żyrardów
Data dodania: 18-07-2019

Zespół REWELACJA! Zrobił na Nas i Naszych gościach olbrzymie wrażenie. Goście z parkietu nie schodzili, a najlepszym tego potwierdzeniem jest to, że niemal wszyscy goście wrócili na poprawiny! Super repertuar! Bardzo dobry kontakt w trakcie wesela, brak niedomówień, dobra współpraca z Nami i kucharkami. Niesamowita biesiada, aż goście wstali na krzesła ;)
Jesteśmy bardzo zadowoleni i z całego serca polecamy wszystkim przyszłym parom młodym. To był strzał w dziesiątke!!!
Dziękujemy za sprawienie, że ten dzień był wyjątkowy!

K
KLAUDYNA
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Warszawa
Data dodania: 18-10-2018

Świetny zespół, muzycy i wspaniałe wokale - nie tylko damskie! Spłynęło do nas wiele pochwał na Wasz temat w trakcie i po weselu. Żałuję bardzo, że nie macie terminu na przyszłoroczne weselicho mojej siostry :( Niemniej mam nadzieję... gdzieś kiedyś - do zobaczenia :) Dzięki MAESTRO RAFAEL!

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Jawczyce
Data dodania: 28-06-2018

Rafael to najlepsza możliwa opcja, jeżeli poszukujecie fantastycznego zespołu na wesele (i nie tylko). To była zdecydowanie nasza najlepsza decyzja, by Rafael dbał o zabawę podczas naszego wesela. Wszyscy goście byli zachwyceni- muzycznie na najwyższym poziomie (naprawdę rewelacja), repertuar dla każdego, pani wodzirej doskonale sobie poradziła, a do tego zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Wszystkim bardzo polecamy! Ewa & Paweł

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Rafael
Imię i nazwisko: Tomasz Pawlukiewcz
Adres: Mrozy, Klonowa 18, 96-330, woj. mazowieckie
601-357...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6975
Zadzwoń
601-357...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Mrozy

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy