Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Rarytas Live Band id:18402

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Gdańsk, pomorskie
Data dodania: 20-01-2016
Liczba odwiedzin: 407

Oferta

Rarytas Live Band powstał, aby uświetnić każdą ważną uroczystość, na której potrzeba najwyższej jakości oprawy muzycznej. Nasze ogromne doświadczenie sceniczne jest w stanie zaspokoić każdego!

Wszyscy jesteśmy muzykami nie tylko z zamiłowania, ale również z zawodu. Jako absolwenci Akademii Muzycznej, kierunku jazz i muzyka estradowa zapewniamy najwyższej jakości brzmienie, własne aranżacje wykonywane zawsze na żywo. Oferujemy również możliwość zorganizowania imprezy tematycznej np. w stylu lat 50 i 60.

Podstawowy skład zespołu to dwa męskie wokale, instrumenty klawiszowe, gitara, gitara basowa oraz perkusja. Środowisko muzyczne, w którym się poruszamy pozwala nam dowolnie rozbudować skład zespołu np. o sekcję instrumentów dętych (saksofon, trąbka, puzon) lub wokalistkę. Proponujemy również kompleksową oprawę uroczystości zaślubin w kościele. Nie ma takiego wyzwania, któremu nie sprostamy! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rozpatrujemy każdą propozycję, aby wspólnie osiągnąć zamierzony cel: niezapomnianą zabawę.

Pragniemy przywrócić dawną atmosferę niezapomnianych dancingów, gdzie muzyka zawsze była grana na żywo. Poszukujesz zespołu, który sprawi, że Twoje wesele, event, studniówka, bal zapadną w pamięć wszystkim uczestnikom ? Postaw na Rarytas Live Band!

Instrumenty:

  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja

W składzie:

  • wokalista

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Rarytas Live Band
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk

Nowe ogłoszenia