Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Waszfilm -filmowanie ślubów. Nowocześnie, profesjonalnie i z klasą id:30107

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Waszfilm -filmowanie ślubów. Nowocześnie, profesjonalnie i z klasą

Filip i Kamil Ostatnio widziany 11-06-2018
731-008...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
794-908...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 11-08-2017
Liczba odwiedzin: 409

Oferta

Wolne terminy 2018!

To szczególny dzień. Wiemy, że chcą Państwo aby był doskonały pod każdym względem. Nam również na tym zależy. Film dokumentujący ślub to coś więcej niż tylko materiał. To pamiątka na całe życie, wspaniałe wspomnienia zamknięte w pigułce, wydarzenia do których Państwo i Państwa rodzina może powrócić w każdej chwili. Naszym celem jest nie tylko reportaż, ale także oddanie charakteru i atmosfery tych cudownych chwil. Nie umkną nam nie tylko punkty uroczystości ale również żadna łza wzruszenia.

Cechuje nas profesjonalne podejście, podczas wesela i ceremonii nie rzucamy się w oczy co nie przeszkadza nam zarejestrować wszystkich kluczowych momentów. Zawsze staramy się odpowiadać na Państwa sugestie, pozostajemy w stałym kontakcie zarówno przed dniem ślubu jak i na etapie montażu, aby ostateczny film spełniał w 100% Państwa oczekiwania.

Zapewniamy zawsze dwóch operatorów, dodatkowe urządzenia rejestrujące (jak kamera na samochód, dodatkowa kamera na statywie) oraz - na życzenie dodatkową osobę pilotującą drona. Pracujemy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu o bardzo dużej czułości (Sony), co pozwala uzyskać niezrównane efekty nawet w ciemnych momentach zabawy, bez konieczności stosowania dodatkowego oświetlenia. Stosujemy elektroniczne stabilizatory obrazu (DJI Ronin), slider (Slidekamera), szeroki wachlarz obiektywów (Sony, Sigma, Canon), tryb slow motion oraz zewnętrzne mikrofony i rejestratory dźwięku (Rode, Zoom). Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o formę filmu - może być to zarówno krótki teledysk jak i dłuższa forma. Film zostaje zmontowany zgodnie z aktualnymi trendami, obraz jest dynamiczny, miły dla oka i dopasowany do muzyki. Oferujemy także filmowe podziękowania dla rodziców.

Zawsze rejestrujemy stałe punkty uroczystości. Są to: przygotowania Państwa Młodych, błogosławieństwo przez rodziców, przejazd do kościoła (USC)/na salę/oba, ceremonia zaślubin. Następnie: powitanie Państwa Młodych, pierwszy taniec, tort. Oprócz tego oczywiście ewentualne wydarzenia dodatkowe. Na weselu zostajemy aż do oczepin, tj. ok godz. 1 w nocy.

Jesteśmy z Wrocławia, będziemy jednak elastyczni jeśli chodzi o dojazd na terenie Dolnego Śląska bądź dalej - do 100 km zawsze gratis!
Współpracujemy z własną makijażystką.

Rodzaj:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela

Ilość kamer:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Cennik

wesele
od 2000 do 4500 / dzień

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Waszfilm -filmowanie ślubów. Nowocześnie, profesjonalnie i z klasą
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.