Zobacz zdjęcia (4)
Waszfilm -filmowanie ślubów. Nowocześnie, profesjonalnie i z klasą, Wrocław - zdjęcie 1
Waszfilm -filmowanie ślubów. Nowocześnie, profesjonalnie i z klasą, Wrocław - zdjęcie 2 Waszfilm -filmowanie ślubów. Nowocześnie, profesjonalnie i z klasą, Wrocław - zdjęcie 3 Waszfilm -filmowanie ślubów. Nowocześnie, profesjonalnie i z klasą, Wrocław - zdjęcie 4
1 / 4

Waszfilm -filmowanie ślubów. Nowocześnie, profesjonalnie i z klasą id:30107

Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Wolne terminy 2018!

To szczególny dzień. Wiemy, że chcą Państwo aby był doskonały pod każdym względem. Nam również na tym zależy. Film dokumentujący ślub to coś więcej niż tylko materiał. To pamiątka na całe życie, wspaniałe wspomnienia zamknięte w pigułce, wydarzenia do których Państwo i Państwa rodzina może powrócić w każdej chwili. Naszym celem jest nie tylko reportaż, ale także oddanie charakteru i atmosfery tych cudownych chwil. Nie umkną nam nie tylko punkty uroczystości ale również żadna łza wzruszenia.

Cechuje nas profesjonalne podejście, podczas wesela i ceremonii nie rzucamy się w oczy co nie przeszkadza nam zarejestrować wszystkich kluczowych momentów. Zawsze staramy się odpowiadać na Państwa sugestie, pozostajemy w stałym kontakcie zarówno przed dniem ślubu jak i na etapie montażu, aby ostateczny film spełniał w 100% Państwa oczekiwania.

Zapewniamy zawsze dwóch operatorów, dodatkowe urządzenia rejestrujące (jak kamera na samochód, dodatkowa kamera na statywie) oraz - na życzenie dodatkową osobę pilotującą drona. Pracujemy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu o bardzo dużej czułości (Sony), co pozwala uzyskać niezrównane efekty nawet w ciemnych momentach zabawy, bez konieczności stosowania dodatkowego oświetlenia. Stosujemy elektroniczne stabilizatory obrazu (DJI Ronin), slider (Slidekamera), szeroki wachlarz obiektywów (Sony, Sigma, Canon), tryb slow motion oraz zewnętrzne mikrofony i rejestratory dźwięku (Rode, Zoom). Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o formę filmu - może być to zarówno krótki teledysk jak i dłuższa forma. Film zostaje zmontowany zgodnie z aktualnymi trendami, obraz jest dynamiczny, miły dla oka i dopasowany do muzyki. Oferujemy także filmowe podziękowania dla rodziców.

Zawsze rejestrujemy stałe punkty uroczystości. Są to: przygotowania Państwa Młodych, błogosławieństwo przez rodziców, przejazd do kościoła (USC)/na salę/oba, ceremonia zaślubin. Następnie: powitanie Państwa Młodych, pierwszy taniec, tort. Oprócz tego oczywiście ewentualne wydarzenia dodatkowe. Na weselu zostajemy aż do oczepin, tj. ok godz. 1 w nocy.

Jesteśmy z Wrocławia, będziemy jednak elastyczni jeśli chodzi o dojazd na terenie Dolnego Śląska bądź dalej - do 100 km zawsze gratis!
Współpracujemy z własną makijażystką.

liczba odwiedzin: 1263

Popularne miasta w okolicy