Zobacz zdjęcia (5)
REMANENT - Gwarantujemy dobrą zabawę, bo kochamy Muzykę i to co robimy, Gdynia - zdjęcie 1
REMANENT - Gwarantujemy dobrą zabawę, bo kochamy Muzykę i to co robimy, Gdynia - zdjęcie 2 REMANENT - Gwarantujemy dobrą zabawę, bo kochamy Muzykę i to co robimy, Gdynia - zdjęcie 3 REMANENT - Gwarantujemy dobrą zabawę, bo kochamy Muzykę i to co robimy, Gdynia - zdjęcie 4 REMANENT - Gwarantujemy dobrą zabawę, bo kochamy Muzykę i to co robimy, Gdynia - zdjęcie 5
1 / 5

REMANENT - Gwarantujemy dobrą zabawę, bo kochamy Muzykę i to co robimy id:44534

Gdynia, pomorskie
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

Witam!

Po przeprowadzeniu remanentu stworzyliśmy zespół, który spełni Państwa oczekiwania. Naszą pasją jest muzyka. Każdy z nas z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pracy, co odzwierciedla się na zadowoleniu Państwa Młodych i Gości. Mamy spore doświadczenia w branży muzycznej, nie tylko gramy na weselach, lecz również na imprezach plenerowych, koncertach, oraz występujemy w różnych składach (rockowych, popowych, jazzowych). Mamy szeroki repertuar, który składa się z różnego rodzaju gatunków muzycznych. Posiadamy wysokiej klasy instrumenty, sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, aby zawsze uzyskać jak najlepsze brzmienie oraz efekty wizualne.

Zespół Remanent składa się z czterech osób:
Dominika – wokalistka i wodzirejka – pełna pozytywnej energii dziewczyna o przepięknym głosie :) Śpiew jest Jej życiową pasją, a radość w sercu i uśmiech na twarzy nigdy nie znika :)

Mariusz – wokalista i klawiszowiec – przepiękny,romantyczny głos z charakterystycznym zadziorem :) . Śpiewał w wielu zespołach m.in. Coolmenacya. P.S. Prywatnie jest masażystą :)

Piotr – saksofonista i wokalista - uwielbia grać na saksofonie i śpiewać rockowe utwory. Muzyk z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Wokalista w zespołach "Checz", "G.A.S.P.".

Marek – perkusista i kierownik zespołu - cały czas „pukam” :) , a czasem prywatnie gram na klawiszach. Nikt nie chce mi dać mikrofonu, także nie śpiewam. Pilnuję całej reszty, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Uwielbiam muzykę, a zwłaszcza nowoczesny jazz, fusion i funky i w takich zespołach też grywałem.

Nasz zespół Remanent, tak naprawdę tworzy jedną małą rodzinę. Dzięki temu, że rozumiemy się nawzajem, wszyscy bawimy się Muzyką, tworzymy radość i energię, którą zarażamy wszystkich Gości. Zawsze dajemy z siebie wszystko - nigdy nie odpuszczamy! :). Naszą pasją jest Muzyka. Każdy z nas, z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pracy, co odzwierciedla się na zadowoleniu Państwa Młodych i Gości. Wyróżniamy się bogatym w style repertuarem i różnorodnością głosów wokalistów. W naszym repertuarze jest muzyka polska, muzyka zagraniczna, hity lat '80 i '90, disco, pop, rock, a także jazz oraz diso-polo :) Zawsze gramy najbardziej znane utwory, ale co najważniejsze, obserwujemy przy jakim gatunku muzyki bawią się Goście, i pod Nich układamy blok muzyczny, tzw. set. Lubimy zabawy z Gośćmi przy stołach, przy akompaniamencie akordeonu, np. Miesiące, lub przyśpiewki biesiadne (walczyki, polki...) - zawsze tworzy się fajny i rodzinny klimat :)
Mamy spore doświadczenia w branży muzycznej, znamy wiele gatunków muzycznych, ponieważ oprócz grania na weselach, gramy na imprezach plenerowych, koncertach, a także występujemy w różnych składach (np. rockowych, popowych, jazzowych, fussion).
Nasz styl można uznać za "wyluzowany" i z tego właśnie słyniemy :) Mamy też taką jedną ważną zasadę - aby bawić się lepiej niż Goście! :) - uwierzcie, że to się bardzo dobrze sprawdza :) Najmocniejsza strona Orkiestry, to otwartość do nowo poznanych ludzi, łatwość nawiązywania kontaktów, wyrozumiałość, szczerość i życzliwość. Musimy jeszcze wspomnieć o dużym doświadczeniu w prowadzeniu wszelkiego rodzaju imprez oraz zaangażowaniu, bo dzięki temu jesteśmy w stanie dobrze doradzić Klientom.
Posiadamy wysokiej klasy instrumenty, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, sterowane techniką cyfrową, co daje nam wiele możliwości w ustawieniach efektów wizualnych oraz barwy dźwięku, co może też być wykorzystane podczas produkcji, montażu filmu. Profesjonalny sprzęt zapewnia niezawodność oraz najlepsze brzmienie, które dla nas, muzyków, jest tak istotne.

Oferujemy oprawę muzyczną imprez: wesele, zabawy, imprezy plenerowe, koncerty... Muzyka jest naszą pasją, kochamy to, co robimy, dlatego jesteśmy prawdopodobnie najlepszym zespołem :) Świadczymy usługi w Trójmieście i w całej Polsce.

Zapraszam do kontaktu - doradzimy i dostosujemy się do Państwa potrzeb. Gwarantujemy dobrą zabawę, bo kochamy Muzykę i lubimy się nią bawić! :)
Zespół Remanent
- Marek Drywa

liczba odwiedzin: 1596

Popularne miasta w okolicy