Zobacz zdjęcia (5)
Fotoreportaż z dnia Ślubu- pełen ekspresji i uchwyconych emocji, Bytom - zdjęcie 1
Fotoreportaż z dnia Ślubu- pełen ekspresji i uchwyconych emocji, Bytom - zdjęcie 2 Fotoreportaż z dnia Ślubu- pełen ekspresji i uchwyconych emocji, Bytom - zdjęcie 3 Fotoreportaż z dnia Ślubu- pełen ekspresji i uchwyconych emocji, Bytom - zdjęcie 4 Fotoreportaż z dnia Ślubu- pełen ekspresji i uchwyconych emocji, Bytom - zdjęcie 5
1 / 5

Fotoreportaż z dnia Ślubu- pełen ekspresji i uchwyconych emocji id:44635

Bytom, śląskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Cześć :) Jeżeli poszukujecie fotografa z niezwykłą wrażliwością na szczegóły oraz wielkim poczuciu humoru to dobrze trafiliście:)
Jestem osobą o pogodnym usposobieniu i wielkich pokładach energii. Pomimo stresu jaki panuje w tym szczególnym dniu potrafię stworzyć atmosferę rozluźnienia i nierzadko zaradzić trudnym sytuacjom.
Moje zdjęcia są fotoreportażem z Waszej uroczystości, ukazują naturalne emocje które na pewno oddadzą całą magię Waszego Ślubu. Znajdziecie u mnie zarówno szerokie kadry ukazujące większe grono osób i więcej elementów jak również wąskie kadry, które są bardzo emocjonalne- pokazują ogromną miłość i szczęście fotografowanych przeze mnie Par. Potrafię słuchać Waszych sugestii co jest ogromna zaleta fotografa a jednocześnie stosować swoje umiejętności i odczucia aby ujęcia były pełne ekspresji i uchwyconych niezwykłych momentów.
Posiadam profesjonalny sprzęt firmy Nikon pracuję na pełno klatkowym aparacie i bardzo jasnych obiektywach.Swoją wiedzę nabyłam nie tylko poprzez praktyki na wielu ślubach, ale również na Warsztatach Ślubnych co jest niezwykle ważne z punktu widzenia obróbki i kadrowania zdjęć. Mam również ukończony kurs liturgiczny, co jest niezwykle ważne przy dzisiejszych uroczystościach w kościele :)
Wszelkie warunki są do ustalenia i jestem otwarta na propozycje odnośnie Waszego Święta.
Jeżeli jesteście zainteresowani omówieniem szczegółów to zapraszam do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną:)

Zapraszam serdecznie
Monika -fotograf :)

Opinie (1)

Fotoreportaż z dnia Ślubu- pełen ekspresji i uchwyconych emocji id:44635
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Kielce
Data dodania: 12-12-2019

Bardzo polecam ! Przemiła osoba, zabawna, kreatywna, z masą pozytywnej energii. Zdjęcia przepiękne, klimatyczne.. wspaniała pamiątka ❤️

Kontakt

Adres: Bytom, , 41-902, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 889

Popularne miasta w okolicy