Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Babie Lato, Lidzbark Welski - zdjęcie 1
Restauracja Babie Lato, Lidzbark Welski - zdjęcie 2 Restauracja Babie Lato, Lidzbark Welski - zdjęcie 3 Restauracja Babie Lato, Lidzbark Welski - zdjęcie 4 Restauracja Babie Lato, Lidzbark Welski - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Babie Lato id:28971

Lidzbark Welski, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • ośrodek wypoczynkowy

Okolica, miejsce

  • wesele nad jeziorem

Restauracja Babie Lato jest połączeniem tradycyjnej polskiej kuchni z elegancką, klimatyzowaną salą, pozwalającą na organizację przyjęć do 300 osób. Z sali roztacza się przepiękny widok na jezioro na którym znajduje się molo z przystanią wodną oświetloną po zmroku.Nasza obsługa zadba o każdy szczegół Państwa przyjęcia weselnego. Sprawimy, aby ten wyjątkowy dzień był cudownym wstępem i zapowiedzią wspólnego życia. Proponujemy polskie wesele z tradycją w postaci obsługi przez dziewczęta w mazurskich strojach.Dla pary młodej zapewniamy pokój z widokiem na jezioro w Villi Babie Lato. Miejsca do plenerowej sesji zdjęciowej (molo wraz z przystanią – oświetlone po zmroku, pozostałe miejsca obiektu).
Do dyspozycji gości podczas przyjęcia jest zaplecze rekreacyjne Ośrodka Wczasowego „Danusia”: wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw dla dzieci, plenerowe stoły do gry w tenisa, plenerowe piłkarzyki, kawiarenka.

liczba odwiedzin: 3022

Popularne miasta w okolicy