Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Błękitna Laguna, Rewa - zdjęcie 1
Restauracja Błękitna Laguna, Rewa - zdjęcie 2 Restauracja Błękitna Laguna, Rewa - zdjęcie 3 Restauracja Błękitna Laguna, Rewa - zdjęcie 4 Restauracja Błękitna Laguna, Rewa - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Błękitna Laguna id:53848

Rewa, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 80

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

Błękitna Laguna Rewa to restauracja na wesele w województwie pomorskim, zlokalizowana w malowniczym nadmorskim otoczeniu w bliskiej odległości od Trójmiasta. Świetna lokalizacja, ale także dogodny dojazd do obiektu sprawiają, że jest to idealna przestrzeń na zaplanowanie wyjątkowych uroczystości w tym przyjęć weselnych.

Co może zaoferować parom młodym Restauracja Błękitna Laguna? Wesele w niezapomnianej, rodzinnej atmosferze, w eleganckich wnętrzach i z wyśmienitym jedzeniem. Parom, które zdecydują się na organizację przyjęcia weselnego w naszym obiekcie oddajemy do dyspozycji klasycznie urządzoną salę weselną, umożliwiającą zaplanowanie uroczystości na maksymalnie 80 osób.

Elegancki, a zarazem neutralny wystrój restauracji pozwala na zaplanowanie przyjęcia w dowolnie wybranym przez przyszłych nowożeńców stylu. Prostokątne stoły, które oferujemy naszym klientom, stanowią wspaniałą przestrzeń do integracji i wspólnego biesiadowania.

Nasz doświadczony zespół zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zaplanowane przyjęcie wypadło jak najlepiej. Dokładnie wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów, starając się sprostać ich potrzebom. Ogromną wagę przykładamy nie tylko do wystroju, ale również do jedzenia, jakie serwujemy podczas wesela. Błękitna Laguna to również wyśmienita kuchnia, obok której żaden z gości nie przejdzie obojętnie. Menu weselne przygotowujemy z troską o najdrobniejsze detale, bazując na sprawdzonych produktach i recepturach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i organizacji niezapomnianych przyjęć w Restauracji Błękitna Laguna.

Promocje

03.06.2023 (sobota)
promocja

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Rewa, , 81-198, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 187

Popularne miasta w okolicy