Zobacz zdjęcia (3)
Restauracja Kamionki, Sosnowiec - zdjęcie 1
Restauracja Kamionki, Sosnowiec - zdjęcie 2 Restauracja Kamionki, Sosnowiec - zdjęcie 3
1 / 3

Restauracja Kamionki id:10161

Sosnowiec, śląskie

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • sala z noclegiem

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 120
  • miejsca noclegowe: 34
  • liczba sal: 3

Restauracja i kuchnia "Kamionki" proponuje wyśmienite dania kuchni polskiej, szeroki wybór staropolskich potraw i perły kuchni Światowej. Wszystko to serwowane w niezwykłych, klimatycznych salach lub na tarasach na zewnątrz lokalu.
Od zawsze naszym celem było zapewnienie Państwu niesamowitej atmosfery oraz zadowolenie nawet najbardziej wymagających podniebień. Wystrój naszej restauracji sprawia, że nawet zwykły obiad czy kolacja, staje się mini przyjęciem. Nasza obsługa w każdym momencie jest do Państwa dyspozycji.
Podczas posiłków mają Państwo możliwość relaksu w rytm muzyki płynacej z głośników. W trakcie imprez zapewniamy muzykę na żywo.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 sale bankietowe. Największa z nich jest w stanie pomieścić nawet do 120 gości jednocześnie. Układ wnętrz pozwala na dowolne rozplanowanie stołów, tak, aby każdemu z gości dać swobodę przemieszczania się podczas imprez. Poza dużą salą, udostępniamy dwie mniejsze. Mogą one być przeznaczone na mniejsze wesela, bądź służyć, jako dodatkowe w przypadku imprez z dużą ilością dzieci. Dzięki temu Państwa pociechy będą miały komfort podczas imprez, mogąc bawić się w swoim towarzystwie.