Restauracja Kamionki id:10161

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Sosnowiec, śląskie
Data dodania: 12-04-2013
Liczba odwiedzin: 1811

Oferta

Restauracja i kuchnia "Kamionki" proponuje wyśmienite dania kuchni polskiej, szeroki wybór staropolskich potraw i perły kuchni Światowej. Wszystko to serwowane w niezwykłych, klimatycznych salach lub na tarasach na zewnątrz lokalu.
Od zawsze naszym celem było zapewnienie Państwu niesamowitej atmosfery oraz zadowolenie nawet najbardziej wymagających podniebień. Wystrój naszej restauracji sprawia, że nawet zwykły obiad czy kolacja, staje się mini przyjęciem. Nasza obsługa w każdym momencie jest do Państwa dyspozycji.
Podczas posiłków mają Państwo możliwość relaksu w rytm muzyki płynacej z głośników. W trakcie imprez zapewniamy muzykę na żywo.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 sale bankietowe. Największa z nich jest w stanie pomieścić nawet do 120 gości jednocześnie. Układ wnętrz pozwala na dowolne rozplanowanie stołów, tak, aby każdemu z gości dać swobodę przemieszczania się podczas imprez. Poza dużą salą, udostępniamy dwie mniejsze. Mogą one być przeznaczone na mniejsze wesela, bądź służyć, jako dodatkowe w przypadku imprez z dużą ilością dzieci. Dzięki temu Państwa pociechy będą miały komfort podczas imprez, mogąc bawić się w swoim towarzystwie.

Typ obiektu

  • restauracja

Standard

  • klimatyzacja

Liczba gości

  • max. ilość osób: 120
  • ilość miejsc noclegowych: 34
  • ilość sal: 3

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Restauracja Kamionki
Województwo:śląskie
Miejscowość:Sosnowiec
Kod:41-219

Nowe ogłoszenia