Zobacz zdjęcia (9)
Dawny Pałac Dietla, Sosnowiec - zdjęcie 1
Dawny Pałac Dietla, Sosnowiec - zdjęcie 2 Dawny Pałac Dietla, Sosnowiec - zdjęcie 3 Dawny Pałac Dietla, Sosnowiec - zdjęcie 4 Dawny Pałac Dietla, Sosnowiec - zdjęcie 5
Dawny Pałac Dietla, Sosnowiec - zdjęcie 6
1 / 9

Dawny Pałac Dietla id:10543

Sosnowiec, śląskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
602-758...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • obiad weselny
  • pałac, dworek, zamek
  • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

Pałac Dietla Sosnowiec to wyjątkowy obiekt weselny w pałacowym stylu. Jeden z najbardziej okazałych budynków Sosnowca i Zagłębia, XIX-wieczny dawny Pałac Dietla, po kilkunastu latach konserwacji i remontu, odzyskał swój dawny blask. Dziś pary młode i ich goście mają przywilej korzystać z imponujących wnętrz, zabytkowego ogrodu oraz przepięknych widoków na okolicę. Jeżeli marzy Wam się nietuzinkowa sala weselna w okolicy Katowic, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem pałacu jest wysoka, lustrzana sala balowa, wykonana w stylu neoregencyjnym. Faseta o ornamencie cęgowo-wstęgowym, w narożnikach putta, maszkarony, kartusze z Wenus, na stropie siatka regencyjna i espagnioletty w narożnikach. Na ścianach panneau o różnych podziałach wielkościowych. W większych umieszczono kartusze. Wystrój Sali uzupełnia ozdobny balkon oraz parkiet z gwieździstą rozetą wpisaną w podwójne koło oraz dwa kryształowe żyrandole. Jeżeli interesuje Was sala weselna w królewskim stylu, Pałac Dietla będzie doskonałym wyborem na organizację najważniejszego przyjęcia w waszym życiu.

O nienaganną a zarazem dyskretną obsługę podczas imprezy zadba wykwalifikowany zespół kelnerski. Obowiązkowym elementem udanego przyjęcia weselnego jest wyśmienita kuchnia. O wyjątkowe potrawy serwowane na weselnych stołach zadba utalentowany szef kuchni Pałacu Dietla. Menu weselne tworzą dania przygotowywane z najwyższej jakości składników sezonowych. Ostateczna wersja jadłospisu, konsultowana jest z parą młodą.

Po nocy pełnej zabaw i wzruszeń, przybywających z najdalszych stron gości zapraszamy na zasłużony odpoczynek w Pałacu Dietla. Nocleg oferujemy w przestronnych pokojach, których wystrój idealnie koresponduje z estetyką wnętrza całego budynku. W środku znajdziecie wygodne łóżka i prywatne łazienki.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością zorganizujemy wesele Waszych marzeń.

Oferta Pałac Dietla

Oferta nr 1

Opinie Pałac Dietla (1)

Dodaj opinię
Dawny Pałac Dietla id:10543
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Sosnowiec
Data dodania: 12-09-2021

Pałac Dietla to jedyne w swoim rodzaju miejsce, które magią wnętrz i klimatem zachwyci dosłownie każdego - tak było w przypadku naszego wesela. Mieliśmy gości z różnych stron i środowisk, zatem nie było łatwo sprostać oczekiwaniom, lecz dzięki pałacowi udało się to w 100%! Niektórzy komentowali, że czuli się jak Alicja w krainie czarów… i to nadal nie oddaje niezwykłych wrażeń, jakich dostarczył ten oszałamiający obiekt. Przechodząc dalej - komunikacja z opiekunami pałacu była świetna! Wszystkie życzenia zostały spełnione - sale były doskonale przygotowane na przyjęcie gości. Nigdy nie widzieliśmy też tak dobrej obsługi, której profesjonalizm dosłownie zadziwiał. A co do jedzenia… nie spodziewaliśmy się tak wysokiej jakości dań! Wszystko było PRZEPYSZNE! Każde danie było dopracowane! Bardzo polecamy wziąć pieczonego dzika - robi robotę! Podsumowując - nie jesteśmy w stanie podać żadnego słabego punktu całego przyjęcia, bo wszystko było tak bardzo doskonałe. Dzięki pałacowi ten dzień (i noc, i poranek) były tak wyjątkowe.

Kontakt Pałac Dietla

Nazwa firmy: Pałac Dietla
Imię i nazwisko: Stanisław  Kuliś
Adres: Sosnowiec, ul. Żeromskiego 2a, 41-200, woj. śląskie
602-758...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 18862
Zadzwoń
602-758...
Napisz

Popularne miasta w okolicy